Pijany kierowca busa miał 2,5 promila

Image

Czujność jednego z pasażerów busa doprowadziła do zatrzymania nietrzeźwego kierującego. Kierowca pojazdu został zatrzymany przez policjantów na terenie powiatu niżańskiego.

Do dyżurnego z Niska zadzwonił mężczyzna, który przekazał, że jedzie pasażerskim busem, drogą S-19 w kierunku Rzeszowa i ma wątpliwości co do stanu trzeźwości kierowcy. Jak oświadczył, kierujący mercedesem jedzie całą szerokością jezdni, niejednokrotnie zjeżdża na pobocze. Zaniepokojony stylem jego jazdy postanowił przerwać niebezpieczny kurs.

Patrol ruchu drogowego, który przyjechał na miejsce, sprawdził stan trzeźwości 58-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego, który kierował pasażerskim busem. Wynik wskazał u niego ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

58-latek stracił prawo jazdy. Teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenia.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Logiczny

Kiedy zabiorą się za tych pijaków-morderców , których narzędziem zbrodni jest samochód . Odpowiedź jest jedna, nigdy bo Ci co mogą to zrobić też jeżdżą "po pijaku".

~nsbshshs

IGRA s Y Z BULKAMI
FRAJER