Motocyklem wjechał w ogrodzenie. Był pijany i miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

Image

Stalowowolscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego motocyklisty. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi uderzając w ogrodzenie. Okazało się, że mężczyzna był pijany, miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 21, na terenie gminy Pysznica. Kierujący motocyklem Piaggio, 29-letni mieszkaniec tej samej gminy, wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. Podczas czynności na miejscu zdarzenia okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto mężczyzna posiadał aktualny sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, grozi mu nawet kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mimo licznych apeli, cyklicznie przeprowadzanych policyjnych akcji i zaostrzenia przepisów, wciąż pojawiają się osoby decydujące się na prowadzenie pojazdu pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji, powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijany kierowca jest zagrożeniem dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Reagujmy na niebezpiecznie zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Sędzia Dred

Szkoda, że mnie tam nie było.

~Leon

Czyż ja własnym motórem nie mogę se wjechać w swój płot?!?

~Login

Zastrzelić i spokój. Nabój kosztuje około 20zl utrzymanie smiecia w więzieniu ponad sześć tysięcy miesięcznie. Rozwiązanie jest jedno

~Alfa

Sytuacja potwierdza słabość naszego systemu prawnego.

~tak myślę

sorry,w obecnych czasach tzw. znajomości można mieć co najwyżej w szmateksie!

~taka prawda

Standardowe pysznickie wsioki buroki, ale spoko jak ma znajomości to i tak nic mu nie zrobią.

~Fabian

Ten bydlak wcześniej skasował inny płot samochodem. Oczywiście po %%