Miał 4 promile i dał radę prowadzić auto. Na dodatek był poszukiwany.

Image

Blisko 4 promile alkoholu w organizmie miał 31-letni kierowca peugeota. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Nisku, który w czasie wolnym od służby, zwrócił uwagę na nietypowo jadący samochód. Jak się okazało, jego kierujący nie tylko był pijany ale również nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna był również poszukiwany.

Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Nisku w czasie wolnym od służby zwrócił uwagę na nietypowo jadący samochód marki Peugeot Partner. Nie mając możliwości zatrzymania pojazdu jechał za nim. W momencie, gdy kierujący peugeotem zawracał przy posesji w Kamieniu, policjant podbiegł do samochodu i wyciągnął kluczyki ze stacyjki, uniemożliwiając kierowcy dalszą jazdę.

Na miejsce został wezwany policyjny patrol. Funkcjonariusze przebadali 31-latka alkomatem. Jak się okazało, mieszkaniec powiatu leżajskiego miał w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. Oprócz tego był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna, sądowy zakaz kierowania pojazdami i 2 lata pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~no nie wiem

i tym razem ten sam powiat,ręce opadają....

~koko

Trzeba z szacunkiem do gościa, chwat.

~Jeży

W Jeżowem 4 promile to co najwyżej wypity.

~verso

miał 4% i prowadził auto.szacun.dać go za kierowcę boru

~Woow

Psiwo wiejskie

~Tomahawk

Zgadzam się Ula, bo pijany rozważny za kierownicą nie siądzie.

~Emeryt

Policjant ze Stalowej Woli dał mi mandat za przejście przez pustą ulicę z parkingu do przychodni HSW.

~RUDNIK

FRAJERSTWO Z RUDNIKA TEZ JEZDZI NA DO PALACZACH I NIKT Z TYM NIC NIE ROBI

~Prawda

Dobrze że nie doszło do tragedii.Do kamieniołomów powinni takich zamykać

~Wicu

Znów opis działania niżańskiej policji. Nic dziwnego, gdyż stalowowolska policja to jedynie zbieranina gamoni i sitwa układów i układzików.

~Ula A.

Wolę pijanego rozważnego niż trzeżwego idyjotę.

~jasio

gdyby jechal roverem toby nie dali rady go dogonic

~Poi

Czyżby to ten który w tamtym roku, prowadząc auto pod wpływem w sierpniu , doprowadził do wypadku w którym bardzo ciężkie obrażenia odniosła młoda dziewczyna?