Dzień Dziecka w Parku Miejskim

Image

Wzorem minionych lat w Parku Miejskim zorganizowano imprezę z okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji.

Piękna pogoda sprawiła, że 1 czerwca Park Miejski odwiedziło wiele rodzin z dziećmi. Dużą frajdę przysporzył Wodny Plac Zabaw, który właśnie dziś został otwarty. Chętnych by się popluskać było bardzo wielu. A pogoda nagle zmieniła się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jeszcze rano mocno się chmurzyło i było zimno. Zainteresowaniem cieszył się również dmuchany park rozrywki. Piski i okrzyki słychać już było z daleka.

W parku można było zobaczyć występy cyrkowców i animacje ze szczudlarzami, przejść się po linie, czy też rozwiązać rebus. Miejska Biblioteka Publiczna zapewniła warsztaty rękodzieła. Ci, którzy marzą by w przyszłości zostać strażakiem, mogli się w niego wcielić zakładając na głowę czerwony kask, a następnie pokonać tor przeszkód. Ponadto dzieciaki mogły podziwiać pojazdy służb mundurowych. Zachwyt najmłodszych wzbudzili policjanci jadący na koniach. Dzieciaki ustawiały się w długich kolejkach by móc przejechać się na kucyku.

Radość sprawiło spotkanie z postaciami z filmów animowanych, z którymi dzieci chętnie ustawiały się do zdjęć. Można było także zjeść watę cukrową, popcorn bądź słodkie łakocie, które hojnie dziś rozdawano. Z pikniku można było wyjść z pomalowaną twarzą, kolorową fryzurą i dziecięcym tatuażem.

Materiał video

Przewiń do komentarzy






































Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~lekarz

Do mama , masz pilne wezwanie do przychodni na WYSZYŃSKIEGO.

~mama

moje dziecko nie dostało waty cukrowej bo się skończyła a jakiemuś innemu dziecku zęby wybili bo się wepchało w kolejkę po watę cukrową i jeszcze byli pedofile przebrani za postacie z bajek i jakieś inne dziecko zostało przez nich zgwałcone uwaga nie polecam takich imprez bo to jest dziecięca patola

~atakiktoś

nie dość ,że cukier jest niezdrowy to jeszcze kazali ludziom stać godzinę w kolejce po watę cukrową jedno stoisko na tyle set dzieci co tam przybyło , skandal tania kiełbasa wyborcza, apeluję do polityków nie róbcie sobie kampanii wyborczej z dnia dziecka ,bo to jest ohydne. albo się komuś coś daje, albo się kogoś poniża, ludzie stali za tą watą jakby byli jakimiś biedakami. wstyd dla rządzących miastem i opozycja też ,fajnie się na to patrzyło co? to było to po co przyszliście, kolejny raz zobaczyć jak się łatwo upadla człowieka. lubicie to!!! wiem wiem. znam was obłudnicy politycy.

~............

park wodny super juz dzieci sie skapaly caly czas niech bedzie dostepny swietna zabawa czekamy na otwarcie basenu i stawy impreza w lipcu basen pod koniec czerwca

~Asdq

Jak można hejtowac wydarzenie dla dzieci? Nie rozumiem skąd w was tyle nienawiści? Zróbcie cos ze sobą bo to dobrze nie wygląda. Może czas udać się do specjalisty? Serio pomyślnie o tym.

~Do CHYBA

Uśmiałam się z tych jajek umiech

~Gggg

Dzieci to przyszłość narodu.

~ekolog

Byłem tam i podsłuchiwałem co te dzieci mówiły. A wszystkim się marzy aby takie cudności codziennie w tym parku były przynajmniej od maja do końca września. Mam nadzieję , że przez całe lato ten park wodny będzie otwarty za darmo dla naszych małych dzieci. Tylko żeby jeszcze tą kostkę brukową PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY tam wymienił bo nie da się po niej chodzić można się zabić szczególnie kobiety. Mam zasadnicze pytanie kto tą kostkę tam położył i kto za tą kostkę zapłacił to niech dziś odda te pieniądze [ ze swojej prywatnej kieszeni] do budżetu miasta i przeprosi mieszkańców.

~???

~Xyz Twoje dzieci dostaną kupę długów do spłacenia szczególnie jak ich nauczyłeś pracy, przyzwoitości, uczciwości. Nawet jak miasto organizuje dzień dziecka to nie powinno tam być żadnego polityka a tym bardziej rozdającego lizaki, cukierki nawet ze swojej kasy ( co raczej w tym przypadku nie ma miejsca). To są pieniądze nasze podatników, dzieci w politykę nie powinny być mieszane. Są granice wszystkiego ale chyba co niektórzy tego nie wiedzą.

~CHYBA

Opozycja mogła swoje stoisko zrobić
by dzieci mogły rzucać jajami e rzeszowiaka Przytułę
Smerf Maruda Marczak by się w strój smerfa ubrał
a Butrynowa by uczyła dzieci listy z błędami pisać

~Tyu

Chamstwo hejtuje, tysiące dzieci i rodziców zadowolone...

~Xyz

Kupują ludzi za watę i lizaka. Tylko szkoda , że z własnej kieszeni nie wyjmie tylko cudzymi szasta. Ja też płacę podatki, ale mam starsze dzieci i co one dostaną zamiast dmuchanego zamku czy waty?

~list do M.

wieśniak Sobieraj cukierki rozdawał ? banda się bawi.
a po fecie zostanie tylko kurz i syf. Byleby elektorat balona przyniósł. Porażka.

~Góry

Ludzie zagłosowali nogami.
Masa atrakcji

~Google

Fajnie było

~Wow

Festiwal kolejek.
Zamysł dobry, ale do wszystkiego kilometrowe kolejki. Może warto by było postawić o 3 więcej dmuchance. Rozwiązałoby to problem. Dwa stoiska więcej z wata i popcornem. Nakład niewielki a sfrustrowanych dzieci 3 razy mniej. Poza tym bez zastrzeżeń.
No i pogoda dopisała!!!

~Onastw

Jak nasz super włodarz takie imprezy urządza niech jeszcze parking zrobi. Auta zaparkowane wszędzie gdzie się da. Na zakazach, na przejściach dla pieszych na parkingach przy blokach a mieszkańcy nie mają gdzie swoich aut zaparkować. Żenada.

~Izydor

Mandaty też dawali w tym namocie za brak maseczki hehehe

~Ania

Miasto się zadluzylo na 10kg cukru i dwa worki kukurydzy... Przez darmowa watę i popcorn

~Janusz....

Myślę że rodzice osteEgli dzieci że jak widzą policję żeby uciekać ze grozi to niebezpieczeństwem