Dzień Dziecka w Parku Miejskim

Image

Wzorem minionych lat w Parku Miejskim zorganizowano imprezę z okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji.

Piękna pogoda sprawiła, że 1 czerwca Park Miejski odwiedziło wiele rodzin z dziećmi. Dużą frajdę przysporzył Wodny Plac Zabaw, który właśnie dziś został otwarty. Chętnych by się popluskać było bardzo wielu. A pogoda nagle zmieniła się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jeszcze rano mocno się chmurzyło i było zimno. Zainteresowaniem cieszył się również dmuchany park rozrywki. Piski i okrzyki słychać już było z daleka.

W parku można było zobaczyć występy cyrkowców i animacje ze szczudlarzami, przejść się po linie, czy też rozwiązać rebus. Miejska Biblioteka Publiczna zapewniła warsztaty rękodzieła. Ci, którzy marzą by w przyszłości zostać strażakiem, mogli się w niego wcielić zakładając na głowę czerwony kask, a następnie pokonać tor przeszkód. Ponadto dzieciaki mogły podziwiać pojazdy służb mundurowych. Zachwyt najmłodszych wzbudzili policjanci jadący na koniach. Dzieciaki ustawiały się w długich kolejkach by móc przejechać się na kucyku.

Radość sprawiło spotkanie z postaciami z filmów animowanych, z którymi dzieci chętnie ustawiały się do zdjęć. Można było także zjeść watę cukrową, popcorn bądź słodkie łakocie, które hojnie dziś rozdawano. Z pikniku można było wyjść z pomalowaną twarzą, kolorową fryzurą i dziecięcym tatuażem.

Materiał video

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =