Kolejkowy Dzień Dziecka w VIVO! Stalowa Wola

Materiał zewnętrzny Image

Z okazji Dnia Dziecka Vivo! Stalowa Wola zamieniło się w wielką stację kolejową. W centrum handlowym powstała wielopoziomowa, gigantyczna makieta. Świat kolei w miniaturze będzie można podziwiać aż do 1 czerwca. Dla najmłodszych przygotowano też interaktywną wystawę LEGO, kolejkowy plac zabaw, minikino i wiele innych atrakcji.

Niepowtarzalna górska zabudowa, bajkowe serpentyny torowisk i tysiące szczegółów sprawiają, że Kolejkoland uznawany jest za jedną z najpiękniejszych makiet kolejowych w Europie. Wystawa, która przyjechała do Stalowej Woli na zaproszenie VIVO!, składa się z kilku stref. Na powierzchni 100 mkw. znajduje się gigantyczna makieta kolejowa, miejsce do interaktywnej zabawy, unikatowa wystawa dotycząca historii kolejnictwa, minikino oraz plac zabaw wyposażony w drewniane tory i pociągi.

Dodatkowo 30 i 31 maja oraz 1 czerwca, w godz. 11.00-20.00, dzieci będą mogły przejechać się tu wielką, kolorową ciuchcią. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Świat kolei w miniaturze oraz towarzyszące mu strefy zabaw dostępne będą na terenie VIVO! Stalowa Wola aż do 1 czerwca w godzinach otwarcia centrum.


*********

VIVO! Stalowa Wola to jednokondygnacyjne centrum handlowe, położone w dzielnicy Poręby – najliczniej zamieszkanej części Stalowej Woli. Obiekt jest doskonale skomunikowany z miastem – dzięki dostępnej komunikacji publicznej, czy też z innymi miejscowościami, dzięki przebiegającej obok, drodze krajowej 77, w stronę Sandomierza i Rzeszowa. Dla odwiedzających dostępnych jest 1000 miejsc parkingowych rozlokowanych bezpośrednio przed wejściem do centrum handlowego. Udostępnienie rozległego parkingu było kluczowe, gdyż VIVO! posiada zasięg na poziomie 400 000 potencjalnych klientów, którzy są w stanie dotrzeć do obiektu w czasie 30-40 minut, w tym z 50 000 Tarnobrzegu czy 25 000 Sandomierza. Doskonale zbilansowany mix najemców VIVO! Stalowa Wola rozlokowany jest na 24 997 m kw. powierzchni i obejmuje m.in. kino Helios, Intermarche, Deichmann, H&M, Martes Sport, Decathlon, Media Expert, RESERVED, MOHITO, House, Cropp, SiNSAY, Home&You, Medicine, Quiosque, Diverse, CCC, SMYK, 4F, Pepco i wiele innych.


Obrazek


Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona