Jak wybrać stylowe miski dla psa?

Materiał zewnętrzny Image

Chociaż estetyka naczyń, w których serwowane są posiłki ma duże znaczenie raczej dla właścicieli, niż dla samego psa, to warto dobierać takie akcesoria również pod kątem aranżacji wnętrza. Stary, płytki garnek z jednym uchem być może nie robiłby różnicy pupilowi, ale psia miska na odpowiednim stojaku nie zaburza wizualnej harmonii otoczenia.

Miska czy bufet?

Utarło się, że pies posiada własną miskę, w której przeznaczone dla niego jedzenie lądowało zwykle razem, bez względu na jego typ. Tymczasem obecnie psy karmione są nie tylko specjalistycznymi karmami, ale również – różnorodnymi rodzajami takich karm. W dodatku miska dla psa na wodę jest obowiązkowa. Podobnie jak nasz, ludzki, tak samo psi organizm składa się przecież w przeważającej proporcji z wody i jest ona najważniejsza, choć nie może być oczywiście jedyna, w całej psiej diecie. Poczciwa „psia micha” zostaje zatem coraz częściej zastępowana okazałą „zastawą” na praktycznym stojaku, który to zestaw tworzy razem nowoczesny i elegancki tak zwany psi bufet. Bufet to zarówno estetyczne jak i praktyczne rozwiązanie. Psie miski, osadzone w stojakach, na przykład prostokątnych, nie przesuwają się tak łatwo po podłodze. Nie ma zatem obaw o przypadkowe wdepnięcie w taką miskę przesuniętą bezwiednie przez psa. Forma bufetu dla psa pomaga znacznie łatwiej utrzymać nie tylko psie naczynia, ale także całe pomieszczenie w czystości. Co więcej – bufet ustawiony zawsze w jednym i tym samym miejscu to także ułatwienie dla pupila, który nie musi już specjalnie węszyć dokąd udać się w kierunku swojej karmy.

Psi bufet w domu i na spacerze

Takie bufety, oprócz klasycznych i prostokątnych, występują tez w fantazyjnych kształtach, na przykład w kształcie kości, co łatwo zweryfikować chociażby w sklepie online https://www.e-mordka.pl. Bufet jest zarówno miejscem, jak i formą serwowania psich posiłków. Oprócz klasycznych misek i takich bufetów obecnie możesz zaopatrzyć się również w specjalistyczne akcesoria do karmienia psów podczas spacerów. To bardzo praktyczne rozwiązania nie tylko podczas wakacyjnych wyjazdów. O ile na te ostatnie można jeszcze relatywnie łatwo zabierać ze sobą miski dla psa, to podczas dłuższych wędrówek warto mieć przy sobie coś lekkiego i poręcznego. Nowoczesne i praktyczne psie miseczki z silikonu rozwiązują tą kwestię. Alternatywą dla nich jest specjalna, psia butelka na wodę turystyczna z charakterystyczny, poidełkiem. Pozwala zarówno na przetransportowanie wody dla psa, jak i jego wygodne pojenie w nawet najmniej oczekiwanych okolicznościach. Tymczasem na spacer, szczególnie wówczas kiedy pies jest szkolony, ale nie tylko, przyda się niewielka, poręczna butelka dwukomorowa. Do jednej z części takiego mobilnego psiego bufetu wystarczy włożyć ulubione psie przysmaki, a do drugiej – wlać wodę dla psa. Takiego rodzaju pojemniki są zarówno szczelne jak i proste w obsłudze, dlatego ani psie chrupki nie wysypią się podczas picia wody, ani psia woda nie rozleje się podczas wyjmowania psich smakołyków.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~działkowicz

i tu się przypomina suchar....przychodzi paniusia do sklepu zoologicznego:-są ubranka dla psa? - są , a jaki rozmiar? - i tu mam dylemat odp paniusia-to proszę przyjść z psem - nie mogę , to ma być niespodzianka.....