Randka idealna – jak ją zaplanować?

Materiał zewnętrzny Image

Niezależnie od tego, czy mowa o samych początkach związku, gdzie wszystkie emocje są świeże i dwoje ludzi dopiero się poznaje, czy o relacji wieloletniej, wymyślanie planu na randki bywa trudne. Gdzie iść i co robić z drugą osobą, żeby dobrze się bawić i miło spędzić czas? Z jednej strony mogłoby się wydawać, że wystarczy tylko obecność drugiej połówki. Z drugiej natomiast każdy chciałby przygotować dla ukochanej bądź ukochanego wspaniałą randkę-niespodziankę, której długo nie zapomni. Jak to zrobić? Oto kilka uniwersalnych pomysłów.

Gdzie można iść na randkę, gdy brakuje pomysłu?

Chcąc zaplanować randkę, podczas której zabierze się ukochaną osobę w ciekawe miejsce, zwykle największą trudnością jest właśnie wybór wspomnianego miejsca. Gdzie iść na randkę, żeby miło ją wspominać i dobrze się bawić? Możliwości jest wiele, a przy wyborze zawsze należy brać pod uwagę przede wszystkim indywidualne preferencje konkretnych osób. W przypadku par, w których poszczególne strony mają zupełnie różne upodobania, warto przygotować randkę tak, jak widzi ją druga osoba. Wkrótce może się ona odwdzięczyć, a z pewnością zapamięta miły gest.

Wybierając miejsce na randkę, warto się najpierw zorientować, co ciekawego znajduje się w pobliskiej okolicy. Może być to na przykład popularna w ostatnim czasie kocia kawiarnia, gdzie towarzyszami deserów są koty, zoo, papugarnia, albo ogród botaniczny, w którym odnajdzie się każdy wielbiciel zieleni. Melomani docenią randkę spędzoną na koncercie, w filharmonii, operze, albo teatrze. Ci, którzy najbardziej lubią wypoczywać na świeżym powietrzu, z pewnością ucieszą się z wycieczki na plażę lub pieszej wyprawy do lasu.


Obrazek


Gorąca randka bez wychodzenia z domu

Ludzie od lat grają w różnego rodzaju gry karciane, gdzie ten, kto w aktualnej kolejce został z najsłabszymi kartami, musi stopniowo zdejmować z siebie kolejne elementy odzieży. Tego typu zabawy z łatwością można wykorzystać podczas planowania randki i to takiej, przy której nie trzeba nawet opuszczać własnego mieszkania. Gry erotyczne to świetna zabawa, ale także i sposób na stopniowe budowanie napięcia w związku.

Czym są gry erotyczne? To różnego rodzaju zabawy planszowe, karciane, lub z kośćmi do gry, które zwykle stawiają przed graczami wyzwania. W niektórych grach są to mocne sugestie, w innych delikatne wskazówki. Przygotowując się na tak spędzony wieczór, warto założyć ozdobną bieliznę, a nawet zainwestować w śmielsze gadżety erotyczne, takie jak produkty z profesjonalnego sklepu easytoys.pl.Obrazek


Pamiętaj o pozytywnym nastawieniu!

Nic tak skutecznie nie niszczy atmosfery na randce, jak narzekanie. Na początku związku wiele osób jeszcze przed spotkaniem stara się wprowadzić w dobry nastrój, na przykład słuchając energicznej muzyki i pozbywając się stresu. Wraz ze stażem związku sprawa przestaje być jednak tak oczywista. Partner z czasem staje się najbliższą osobą, z którą dzieli się codzienne problemy, a więc narzekanie w jego kierunku wydaje się całkowicie naturalne. Tymczasem na randce powinno się od tego powstrzymać.

Niech randka będzie odskocznią od codzienności. Zanim się na nią wybierzecie, zostawcie wszystkie swoje problemy w domu, dajcie sobie chwilę na odpoczynek i postarajcie cieszyć się tym czasem bez żadnych uporczywych myśli o obowiązkach, pracy, czy finansach. Chyba nikt nie chciałby, żeby randka przeobraziła się w rozmowę o wychodzeniu z długów czy podziale domowych obowiązków.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =