Przewodniczący Stanisław Sobieraj odznaczony przez Prezydenta RP

Image

27 maja 2022 roku w Belwederze odbyło się spotkanie z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. W trakcie uroczystości Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe przedstawicielom samorządu. Srebrnym Krzyżem Zasługi za zasługi w działalności społecznej i samorządowej oraz na rzecz społeczności lokalnej wyróżniony został Stanisław Sobieraj Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli.

– Pragnę serdecznie podziękować mieszkańcom za mobilizację do ciągłego rozwoju Stalowej Woli. Dziękuję również wszystkim moim współpracownikom w Urzędzie Miasta i Biurze Rady Miejskiej za wsparcie w codziennej pracy na rzecz naszego miasta –mówi Stanisław Sobieraj.

Stanisław Sobieraj od najmłodszych lat związany jest ze Stalową Wolą. W wyborach samorządowych w 2014 roku został wybrany radnym Rady Miejskiej w Stalowej Woli, a w roku 2016 objął stanowisko Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli. W 2018 roku ponownie wybrany przez mieszkańców Stalowej Woli, by reprezentować ich sprawy w Radzie Miejskiej i niemal jednogłośnie wskazany przez radnych na przewodniczącego tego organu.Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Marian

Medalista, właśnie o tym samym pomyślałem. My, jako społeczeństwo musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby za wszelką cenę zatrzymać takich zdolnych ludzi w naszym mieście. Jeśli wszyscy zdolni wyemigrują, nie będzie tutaj żadnej przyszłości...

~Medalista

Oby tylko naszego Stanisława, nie zgarnęła nam Warszawa.

~dyrektor

Stachu szkoły omijał w życiu szerokim łukiem nie był w stanie uzyskać promocji do klasy 8 dlatego 2 lata chodził do 7 klasy. Nie grzeszył bystrością umysłu z matematyki był cienki. W wieku 50 lat zafundował sobie mature w szkole dla ludzi majacych opóźnienia w edukacji Centrum Kształcenia Edukacji. Gdzie był Stachu jak normalny człoeiek chodził do szkoły Stachu miałl dwie padje alkohol i oierwszy kipic stali zasłynął kręceniem młynem czyli syreną na neczach ale to starczyło aby zostać radnym u pisuarów. Tutaj nie liczy sięvedukacja Stachu jest mierny ale wierny piesek Lucjusza N..

~nauczyciel

Profesor dyrektor Wójtowicz w grobie się przewraca aby gościa nagradzać za piwtarzanie 7 klasy w szkole podstaeowej nr 2 i pijaństwo w szkole zawodowej to wstyd i żenada. Szkoda tylko że była szansa dostania odznaczenia od prezydenta za powtarzanie klasy 7 nie wiedziałem o tym to też bym się nic nie uczył w pidstaeówce jak Stachu i medal z rak dudy też zaoewne bym dostał. Tylko szkoda że do podstawówki chodziłem 8 lat a nie jak Stachu 9. Stachu kupił mature w CKU i karze fo diebie teraz mówić magister. Taki to pisior mierny ale wierny. Słowa czytanego nie rozumie bo w życiu żadnej ksiąsxki nie przeczytał

maszynista

A dlaczego nie dostali nasi przodownicy w wycinaniu drzew na mieście?Za betonozę na ulicy Popieluszki powinni dostać medal.Tak zniszczyc zieleń to nie jest łatwo.

~M.M

Panie Sobieraj - bardzo mi Pana żal. Tak po ludzku. Kiedyś trzeba będzie ponieść konsekwencje. Twarz ma się jedną. Pan chyba nie zdaje sobie sprawy z odpowiedzialności, bo są jakieś ograniczenia, ale warto sprawdzić kto je aż tak bardzo wykorzystał?

~Mikrus

Medalista w pisiej olimpiadzie smiech2 Kartonu w rękach brakuje smiech2

~obiektywnie

Do lekarzpsy Od jakiegoś czasu funkcjonuje takie pojęcie jak hejt, w szczególności do polityków. A to nic innego jak konstruktywna krytyka. Tylko aby z takowej móc skorzystać należy mieć minimum godności i pokory, a Te są czymś rzadkim wśród obecnej klasy politycznej gdzie buta i pycha. Więc jak taki jeden z drugim wyłapie od zniesmacznego Obywatela parę jobów drze się, że to hejt. Dodam, że to zapewne jakiś lewicowy popapraniec wpadł na taki koncept.

~lekarzpsy

Po przeczytaniu tych hejterskich wypocin jedno jestem pewny , należy w naszym mieście wybudować wielką, największą poradnię psychiczna i leczyć w niej wszystkich hejterów z naszego miasta. Taki szpital miałby obłożenie na przez kilkanaście lat w naszym mieście.

~siwy

Do Honda Chodzi Ci, że z metra cięty?

~Honda

Dosięgnął do czyichś zębów?

~siwy

Do Zenon Zenitu no właśnie, mierność pewnych osób polega na tym, że one NIC nikomu nie zrobiły nawet złego...No może kiedyś co niektóre zasunęły komuś zdrowo w zęby, ale to dawne czasy. To figuranci jakich wielu przy władzy, którzy nader gorliwie wykonują tylko polecenia. W kontekście odznaczeń to się kupy nie trzyma, a ludzie dzisiaj są mądrzy i światli(nie wszyscy) i taki bałach ich tylko wykurywia. Kapujesz?

~Dfv

To masz drugie do zastanawiania się że on: za co ta nagroda, temu człeniowi?

~Zenon

Czytam te komentarze i zastanawia mnie jedno,nie znalazłem żadnej,konkretnej przyczyny hejtu ,komu pan Sobieraj zaszkodził,gdzie wykazał się niekompetencją.?

~Browar

Ludzie co z wami? Co z waszą empatią? W utworze "Małe szczęścia" Roberta Jansona jest fajny tekst: "gdzieś w każdym z nas jest dziecka znak, małe szczęścia i ich smak". Ten sukces to jest właśnie takie małe szczęście, a entuzjazm z jakim do swoich obowiązków wobec każdego obywatela podchodzi pan radny jest niemalże dziecięcy. Cieszymy się tym, nie skaczmy sobie do gardeł. Inny nasz autorytet Michał Wiśniewski śpiewał niegdyś na Eurowizji "żadnych granic" - i miał rację. Granice istnieją jedynie w głowach zawistnych ludzi! Wyobraźcie sobie, że nie ma żadnych granic i każdy z nas może zostać prezydentem albo premierem! Czyż to nie jest piękne?

~zbir

prostym ludziom się wydaje że im się należą stanowiska, ale to nie tak działa. Dla bezpieczeństwa własnego i innych powinien być jakiś bufor, niestety w przypadku tego gościa zawiodły wszelkie procedury bezpieczeństwa.
Głupio tak chodzić po mieście mając z tyłu głowy że ludzie się z Ciebie śmieją... ale chyba temu koleżce to nie przeszkadza.

~Mieszkancy

Gratulacje dla samorządu.

~Wojtek

Do Yabol Masz widzę takie same wartości co Stanisław. Te jego zdolności oczywiście dałyby mu szansę na Coś.... w kraju kapitalistycznym. Tylko UM to nie jest biznes w którym taki osobnik mógłby zabłysnąć nawet jako odźwierny. To służba na Urzędzie wymagająca innej mentalności, honoru, uczciwości, wyobraźni, empatii i wielu podobnych cech charakteru. O doświadczeniu we wspomnianej służbie nie wspominam gdyż jest ono oczywiste. Niestety ten pan ma znaczący deficyt wspomnianych wartości i cech, a nadmiar tych, które umożliwiłyby mu np. prowadzenie stoiska na bazarze, szczęki lub czegoś podobnego.To człowiek tworzy urząd i nadaje mu rangę, a nie urząd człowieka. Urząd i medal nic Stanisławowi nie dadzą. Jak sam mogłeś przeczytać w komentarzach Stanisław dla zdecydowanej większości pozostał tym kim był i jest. A propos odznaczenia to jego wartość, albo zyskuje poprzez osobę, której się go nadaje, albo traci z tego samego powodu.

~Yabol

Dziwny jest ten świat. Człowiek, który w kraju kapitalistycznym byłby np. odźwiernym lub kelnerem odnosi sukces, a ludzie narzekają, bo mu zwyczajnie zazdroszczą. Cieszcie się, że żyjemy w takim systemie, który stwarza nam, prostym ludziom możliwości. Moje gratulacje dla pana Stanisława.

~Yabol

Dziwny jest ten świat. Człowiek, który w kraju kapitalistycznym byłby np. odźwiernym lub kelnerem odnosi sukces, a ludzie narzekają, bo mu zwyczajnie zazdroszczą. Cieszcie się, że żyjemy w takim systemie, który stwarza nam, prostym ludziom możliwości. Moje gratulacje dla pana Stanisława.

~mieszkaniec

staszek idzie na rekord jeśli chodzi o komentarze. Nawet inwestycje miasta podwyżki i inne tematy nie byly tak komentowane jak ta o odznaczeniu naszego szefa rady maista.

~Bidetoko

Do Anna ....nie przejmować się, magiczne słowo klucz. Ten akurat jest wybitną postacią. Anka weź się za robotę bo żeś dzisiaj g zrobiła. Kawka, pogaduchy, pisanie komentarzy, a później fochy jak was suweren naprdala w komentarzach.

~Wanna

Wskaż Anno ten sukces. Bo chyba nie chodzi o pisie kółko wzajemnej adoracji?

~Anna

"Życzliwi " się odezwali. Jak zwykle. "Cieszą się" z każdego sukcesu. Ot, taka nasza polska "specjalność". Ale na szczęście nie wszyscy są tacy. Gratulacje i proszę się nie przejmować.

~Niuniek

Teraz następnym etapem będzie beatyfikacja tego jegomościa.

~Ula A.

Czy widział kto uczciwego polityka?

~hupj

gdzie ten pan pracuje ze taki zaslurzony?

~dada

przecież działania pisu to kopia Gierka i komuchów. A jak na prawdziwych katoli i prawicowców przystało najlepiej obraźmy sie na wszystkich i wszystko. Bo inne. I ch.. . Tako rzecze kaznodzieja.

~RST PRZEMO

Wy rozliczcie sprzedawczyków , folksdojczów , CZERWONĄ ZARAZĘ i zdrajców Rzeczpospolitej

~blebel

dobra, dajcie już spokój. Obaj mają gdzieś co ludzie o nich myślą, dla nich liczy się tylko kasa i tu i teraz. Po co się pocić nad jakimiś półgłowkami.
Bedą wybory to ich nie wybierać, i wpieprzyć babce czy dziadkowi.