W parku „wylądował” balon?

Image

W stalowowolskim parku zielono i kolorowo. Spaceruje wiele osób. Ten przyjemny dla oka zakątek miasta znów się zmienił.

Niedawno w tym miejscy była inna kompozycja kwiatowa, bo o niej tu mowa. Teraz posadzono nowe kwiaty, a z nich wyłonił się kolejny obraz. Tym razem jest to balon, a że w naszym mieście na niebie często szybują balony, obraz ten jak najbardziej pasuje do nas, mieszkańców, do naszego krajobrazu i „klimatu”. Układ skomponowany jest aż z kilku różnych gatunków roślin i dzięki temu zyskał wzorek nie tylko nietuzinkowy, ale i naprawdę wyjątkowo ładny. Artysta kolejny raz pokazał, że sztuka może mieć wiele wymiarów. Warto przejść się do parku i samemu zobaczyć, bo co na żywo, to nie na ekranie, zwłaszcza, że pogoda dopisuje. Przyjemnie, ciepło, klimatycznie…

Przypominamy, że w tym miejscu w latach ubiegłych „kwitły” już: serce, żaglówka, sowa, kot, wiatrak, uśmiechnięte słońce, a ostatnio bocian.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~jasio

najlepsza byla by zelazna stal jako symbol

~Ubek

W balona zdobiono społeczeństwo Miasta.

~Hazel

Oj nie prawda, gdyby nie Szlezak to byś nawet jednej huśtawki nie miał za co postawić. Już nie wspomnę o tegorocznych bieda obchodach dni miasta smiech2

~Maria A.

Dobrze ze napisali ze to balon.

~Isaur

Dlaczego nie kosza trawy,szczególnie między blokami?

~Nie prawda

Do ~123 Szrek wtedy miał inne zajęcie (degustację lokalnych destylatów) a od rewitalizacji terenów zielonych był radny Marek. Taki wtedy był podział władzy.

~`123

dobrze że Szlęzak wybudował przepiękny skwer to PIS- siory się lasują i robią polaków w balona

~ULC

Każdy kto zobaczy w Stalowej Rafałka latającego dronikiem , proszony jest o natychmiastowy telefon pod 112. On nigdy nie robi "czekina"-zawsze łamie przepisy (Dz.U. z 2020 r., poz. 695). Skoro tak, to niech płaci mandaty. Kasa naszego miasta się wzbogaci!

~lafałek

Lafałku postawiles "czekina" ? Bo jak nie to dzwonimy na 112. Dostaniesz 500+. A mozsze ktos sie pofatyguje z ULC? No to wtedy ładnie dostaniesz za brak "czekina".

~lafałek

A dlacego Lafałek tam nie latał sronikiem? uuuuuuuuu nietopsze Lafałku

~Zeus

Chiba podwójnie proszki łyknęłaś Marika

~Marika

Mam dość tego jak wszyscy pamiętają tylko podstawówke mature mecze niech każdy z was inteligenci z wyższym wykształceniem bo spodziewam że te wszystkie złote myśli piszą ludzie którzy są magistrami kierownikami doktorami zazdrość że ktoś coś robi najlepiej by było jakby leżał pod ławka pił piwo wtedy byli byście najbardziej szczęśliwi może komuś umarł ojciec w podstawówce może była czwórka rodzeństwa i nie było 500 plus teraz są inne możliwości a wy najlepiej hejt hejt i tyle zanim kogoś jedziecie dowiecie się trochę wiecej

maszynista

W balona to nas robia urzędnicy pis .Sami maja podwyzki a my nie mamy na oplaty i ryż jedynie zostal na obiad ,sniadanie i kolację.

~ssmiech

W balona to nas pisiory robia na kazdym kroku

~janke

i co da sie ku..a? bez betonozy i wyciania wszystkiego w pień ? porównajcie dawniejsze rewitalizacje a obecne . nie wspominając ile można zaoszczędzić nie kupując tyle betonu !!

padi00

co roku piękne te wzory tam układają. Wielki szacun dla ludzi wykonujących te robotę!

~Agata

A co na toJANTAR