Urzędnicy uhonorowani medalami

Image

Radosław Wiatr – II wicewojewoda podkarpacki, odznaczył Złotym Medalem za Długoletnią Służbę 15 pracowników Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli.

Medal za Długoletnią Służbę to odznaczenie państwowe ustanowione jeszcze w II Rzeczypospolitej i przywrócone w 2007 roku. Jest przyznawane za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. Aby otrzymać medal klasy złotej, trzeba legitymować się przynajmniej 30-letnim stażem pracy.

Takie odznaczenia, w dniu 25 maja 2022 roku otrzymało z rąk Radosława Wiatra – II wicewojewody podkarpackiego, 15 pracowników Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli: Dorota Chmiel, Marzena Choma, Wiesław Duma, Zbigniew Gaweł, Krzysztof Grabiec, Joanna Grzywacz, Bożena Karlik, Marek Kułacz, Aneta Laskowska, Grażyna Lewczyk, Alicja Mach, Maria Mostrąg, Agata Tryka, Alicja Zabawa, Krzysztof Zdun.

– Bardzo Wam wszystkim dziękuję za długą i oddaną pracę. Jesteście profesjonalistami, a ja jestem dumny z tego, że mam możliwość pracować na co dzień z takim zespołem – gratulował i dziękował odznaczonym pracownikom starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~petent

brakuje Pana Żaka, z pewnością bardziej zasłużył na nagrodę niż większość tutaj, ale jeśli to partyjna nagroda ... to przepraszam

~Tirowiec

A wydział komunikacji nadal z ograniczonym dostępem. Jeden petent co pół godziny, jeśli się zarejestrował.
Dajcie im te medale i tam do Przemyśla pod granicę bronić ojczyzny.
Nikt ich niezmuszał, sami chcieli.

~Gość

Armia nikomu niepotrzebnych czampionów. Szlęzak już dawno mówił że powiat powinien pójść do likwidacji.

~Jutrzenko

Nie powinna się tym zająć prokuratura? Marnotrawienie publicznych pieniędzy to chyba niegospodarność

~jasio

ludzie na hleb i wino nimajom a ci se dajom medale dla służby

maszynista

Ale komentarze ,widac gdzie ludzie maja partie przekretow PIS.

~Grzegorz

Czekam z niecierpliwością na dzień kiedy Chodorek i Trela dostaną order Orła Białego za wybitne zasługi dla Stalowej Woli w szczególności za jej rozwój gospodarczy i sportowy nie zapominając o kulturze a nasze Słońce znad Sanu Nadbereźny zostanie pochowany na Wawelu obok Piłsudskiego.
Tak nam dopomóż Bóg.

~toż to szok

Cytując klasyka: "Im się to po prostu należało". Ciekawe, czy nagrody były tak wysokie jak u urzędników pisowskich, tych od dobrego ładu? Po kilkadziesiąt tysięcy? A może tylko uścisk dłoni prezesa?

~Ruti

Dworca pks też nie ma

jabar

PRL,
drzewiej też tak się obwieszali medalami. A drzew na Popiełuszki jak nie było tak nie ma. Nie wstyd Panu Panie starosto?

~Muytob

Oczywiście wszyscy odznaczeni przypadkiem z pisowskich partii są?

~yera

Gratulacje dla odznaczonych a tak przy okazji zapytam kto jest III wicewojewodą? P.S. Znane są przypadki nawet dłuższego niż 30 lat stażu pracy i medalu "niet". Ot i cała prawda o naszych odznaczeniach.

~St.Wola

Udało się w czasie pandemii parę lodów ukręcić to i kasa się zgadza.