Pojawią się barierki, więc… koniec fruwania

Image

W dzień przejechać tamtędy nie jest trudno, ale po zmroku… rodzą się demony.

O czym mówimy? Ano o drodze wjazdowej na stalowowolskie błonia, o skrzyżowaniu z serwisówką (odcinek z drugiej strony wiaduktu). Co tu dużo ukrywać, droga, a raczej dróżka gdy jest już ciemno, stwarza duże zagrożenie dla kierowców. Zdarzało się, że kierowcy spadali ze skarpy (choć nie tylko nocą). Jednym słowem, przydałyby się znaki ostrzegawcze, najlepiej z odblaskami, które wskazywałyby kierunek jazdy.

Co dalej z tym fantem? Prezydent Lucjusz Nadbereżny zapowiedział, że miasto zajmie się tym problemem przy okazji przebudowy ulicy Działkowej.

- Zdarzyło się nawet, że samochód pojechał prosto, bez wątpienia jest tam niebezpiecznie. W ramach prac ulicy Działkowej, ta część za przejazdem pod obwodnicą, będzie dokończony chodnik do błoni. Będzie również barierka wygradzająca tę skarpę. Będą też prowadzone prace naprawcze na parkingu. Te płyty, które tam są były niszczone przez nieodpowiedzialne zachowanie kierowców. Są tam duże doły. Ten parking na błoniach też będzie naprawiony- zapewnił prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~dziwne

bo on pewnie sobie pomyślał ,że zjedzie sobie do sanu i autko umyje za darmo ,bo myjnia też podrożała ,więc hmm.

~Gugu

Trzeba mega idioty aby takie cos odstawic

~Maryjan

Serio kierunek jazdy tym de bilon trzeba wskazywac? Nie widzi co ma przed soba??? Same matoly sa w tym miescie?

e2rds

~kierowca, ale byś był szczęśliwy zasrańcu gdybym to zrobił, ale to ty strzeż się takich błędów, bo z ciebie "~kierowca" jak z kierdy kramarz jak 10 razy prawko zdawałeś, a ja jak 54 lata jeżdżę bez wypadku, to może i pojeżdżę jeszcze parę lat. No chyba, że trafię na takiego zasrańca "~kierowca" na drodze, bo i takie głąby po drogach się włóczą co to rondo pokonują zgodnie ze wskazówkami zegara ( będę ci to przypominał głąbie za każdym twoim wpisem, a jak zajdzie potrzeba to ten wpis kretyński będę przypominał). Pozdrawiam głąba z furą co pracuje za "Qńia" pociągowego.

~kierowca

Jeżeli to oczko jest bardzo głębokie to zrobić tam taką metalową barierkę aby taki emeryt bez pojęcia jak ten ''e2rds '' się w tym oczku razem ze swoim szrotem tam nie utopił. Bo on tam ma działkę i często tam manewruje a kierowca z niego bardzo marny.

~gogle

Przeciez tam jest znak STOP na ktorym nikt sie nie zatrzymuje wiec jak mozna zjechac ze skarpy?

~Sddf

A widziałeś ilu tu na pis głosuje? Po aucie widać że to emeryt co to chwali pisinflacje a wszystko to wina Tuska

~Kierowca

Co za ciemniaki nie widzieli gdzie jadą??

~Artus

E to u nas na wsi lepi je jakiś de*il koszul trawę i metalowe zakrywki od szamba porozp****all że strach iść z dzieckiem bo wpadnie niedaleko Artus w nisku

~Okoń

O, płezydęt będzie bałiełki stawiał, jesteśmy uratowani. Hurrra tyle się w mieście dzieje smiech2

A ja się pytam z czego? Z dykty czy z obietnic? Bo kasa pusta? smiech2

~Oczko

niebezpiecznie to może jakiekolwiek dziecko wpaść do oczka wodnego bo po samym skarku asfalt i głęboka woda, tam trzeba na długości całego oczka od strony drogi dać betonowy MUR wysoki na 1,5 metra zwężany ku górze

~kierowca

Ja uważam , że jest tam bardzo przyjemnie. A jedyny przypadek , że samochód zjechał z obwodnicy to było koło elektrowni.