Wielokrotnie oszukiwał przy kasie samoobsługowej. Złapali go na gorącym uczynku

Image

39- latek regularnie robił zakupy w jednym markecie. Kasował towar samodzielnie w kasie samoobsługowej. Oszukiwał, ale w końcu wpadł. Oko wielkiego brata pokazało ile razy.

Zatrzymany, kasował na samoobsługowym stanowisku kasowym towar tańszy od kupowanego. Za część towaru w ogóle nie płacił. Policjantów zawiadomiła obsługa sklepu, a ponieważ mężczyzna regularnie robił w sklepie zakupy, podczas kolejnych czekali na niego policjanci.

Policjanci zostali zawiadomieni o oszustwach i kradzieżach towaru dokonywanych podczas zakupów przez klienta sklepu. Jak wynikało z zawiadomienia, mężczyzna płacąc za towar korzystał z kas samoobsługowych. Kasując poszczególne artykuły wybierał z menu kasy inny, tańszy towar.

Zwrócił na siebie uwagę, gdy podczas zakupów wystąpił błąd, co wymagało interwencji pracowników. Ekspedientka zauważyła, że miał kilkukrotnie skasowane buraki, których nie miał wśród zakupów. Wtedy zakupy zostały anulowane i mężczyzna ponownie skasował towar.

Jednak pracownicy sklepu sprawdzili zapisy monitoringu. Okazało się, że mężczyzna postępował tak wielokrotnie, kasując za wybrany asortyment towar tańszy. Za część rzeczy również nie płacił i kradł go nie wyciągając towaru do kasowania. Były to artykuły spożywcze, chemia gospodarcza, artykuły dla dzieci.

Zawiadamiając policjantów kierownik sklepu przekazał również jego rysopis. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna przychodził do sklepu codziennie w tych samych porach. W związku z tym, w piątek czekali na niego policjanci i po zakupach zatrzymali go.

Okazał się nim 39-letni mieszkaniec gminy Sokołów Małopolski. Również podczas ostatnich zakupów dopuścił się oszustwa i kradzież. Jeszcze w dniu zatrzymania policjanci przesłuchali go i przedstawili zarzut oszustwa popełnionego w ciągu kilku ostatnich miesięcy czynem ciągłym. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Przedstawienie zarzutów nie kończy jednak postępowania. Policjanci nadal gromadzą materiał dowodowy i szacują straty, co pozwoli uzupełnić mu zarzuty o kradzież.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~ktoś

Uważam, że karać powinno się dopiero po przekroczeniu wartości 1 sasina lub ewentualnie wartości dodanej do ziobrowej straty z kpo.

~Grzegorz M

Obecny czas rozdawnictwa władzy jest bardzo ciężki ,takie zdarzenia przybiorą na sile niestety .Ludzie zaczną kraść bo w tym kraju łatwiej jest na socjalu niż uczciwie pracować. Mam na myśli niepełnosprawnego ,sprzedającego np. truskawki którego karze mandatem Straż Miejska bo chciał dorobić pod sklepem. A Ukrainiec stanie i zbiera datki czy to normalne?

~teraz

w kauflandzie to chyba w ogóle nie kontrolują

maszynista

A ja myslalem że chytra baba z Radomia jest lepsza zlodziejka a tu jednak ten zlodziej ja przebil.

~Smoliwąs

A to burak jeden!

e2rds

~kierowca i zmów kretynem zostałeś, oj, czy warto de.ilu takie pośmiewisko z siebie robić, przecież wiesz kretynie, że mów wiek nie pasuje do sprawcy, a ty kretynie kwiczysz byle kwiczeć.
Jeszcze jedno tumanie cyt: "w KAUFLADZIE W stalowej woli. " . Pierwsze tumanie "KAUFLADA" nie ma w Stalowej Woli, po drugie tumanie w Stalowej Woli pisze się dużą literą. Widzisz zasrańcu jaki głąb jesteś, nic dziwnego, że prawo jazdy zdawałeś 10 razy i na "Rondach" jeździsz zgodnie ze wskazówkami zegara. I potrzeba ci było zasrańcu dziadka ruszać "ciulu niemyty".

~jasio

za kradzisz jedzenia dozywocie za za kradiesz milionof ulg podatkowa i bedzie git

~niestety

Byłam świadkiem kradzieży przy tych kasach samoobsługowych. Nie było pracownicy sklepu i sobie gość wyniósł ze sklepu alkohol.

~ boss

Tylko oligarchy kradną miliony a nie nędzne 200 zl

~kierowca

Dlaczego nie napiszecie całej prawdy , że to było w KAUFLADZIE W stalowej woli. A robił te zakupy znany hejter z naszego miasta, emeryt ''e2rds.'' Teraz posiedzi przynajmniej 5 lat na utrzymaniu polskiego podatnika w kiciu.

~@Klus

Po twoich wypocinach widać jak sprał łeb ludziom tvn oraz PO

~Iza

Rysopis sprawcy: krępy, podwójny podbródek stale się powiększający, brzuszysko utuczone na dwóch pensjach, włosy kudłate w wiecznym nieładzie. Powie prawdę tylko wtedy gdy się pomyli. Generalnie odpychająca aparycja.

~Klus

Fanatyk pisowski zapatrzył się na swoich oligarchów