Maszyny z niedoszłej Fabryki Maseczek w… Radomiu

Image

Jak powiedział na sesji Rady Miasta prezydent Lucjusz Nadbereżny w Stalowej Woli nie miało być żadnej fabryki maseczek. Z pomysłu zrezygnowano (więcej o tym już jutro!). Niemniej jednak do jednej ze stalowowolskich hal zwieziono przecież maszyny do produkcji tychże maseczek.

- Pamiętacie program „Polska szwalnia” i fabrykę w Stalowej Woli? Najnowsza odpowiedź - produkcja masek nigdy tam nie ruszyła, halę wynajęli „podmiotowo trzeciemu”, a maszyny wywieźli do Radomia- poinformował na twitterze poseł Krzysztof Brejza.

Poseł uzyskał informację od ARP, że „hala magazynowa znajdująca się w Stalowej Wolu została wynajęta podmiotowi trzeciemu, zaś 9 linii produkcyjnych zostało przeniesionych do hali położonej w Radomiu”.

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Angel

W tym obiekcie przestrzeń wynajmują 3 firmy . Wniosek jest jeden: skoro szwalnia maseczek to fikcja (a wszystko wskazuje na to że tak jest) to ta pandemia jest również fikcją -co jest lub było skrupulatnie zwalczane jako "fake news". Teraz mamy ospę od małp i na tym się nie skończy. Bo jak inaczej można pozbawić człowieka wolności i życia ? Nie da się . Wywracają świat do góry nogami by na tym chaosie zbudować nowy porządek.

maszynista

taka prawda vel pseudointeligent to hejter wladzy ,nawet jak pisk klamie to ten troll pisze ze to prawda jest.

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, poczytaj sobie te swoje kretyńskie wywody wcześniejsze chorego umysłu:

10 Kwietnia 2020 15:19:26~mądry
Do emeryta a nie mówiłem ci , że wybory na prezydenta POLSKI będą korespondencyjne ale ty jak głupek to prześmiewałeś. Ten się śmeje co ostatni się śmieje, znasz to mądre przysłowie polskie?

4 Sierpnia 2021 22:38:56 Wódz
Mikroprocesory mają być konstruowane

11 Grudnia 2020 12:33:40~INTELIGENT
Dom pilne, obyś się nie pomylił bo TRUMP dalej będzie prezydentem USA. Masz to zagwarantowane jak pies budę.

11 Marca 2021 13:25:46~takaprawda
Do erds, emerycie naucz się czytać ze zrozumieniem bo wyraźnie jest napisane , że ta nasza piękna obwodnica na całej długości będzie mieć drogi serwisowe. A z tymi serwisówkami będzie 4 pasmowa tylko komu ja to tłumaczę? Żaden idiota nigdy mądrze nie potrafi myśleć.
Te kretyńskie wypociny du.owłaza to wszystko twoje jak z tym dzisiejszym, cyt:
" PAN PREXZYDENT L. NADBEREŻNY zrobił dla naszego miasta w ciągu 7 lat więcej niż wszyscy jego poprzednicy przez prawie 30 lat. Dlatego w nadchodzących wyborach dostanie w pierwszej turze 90 procentowe poparcie od wszystkich mieszkańców naszego miasta."
Więc dalej kwicz, może budy nie dostaniesz, ale klatkę i korytko..

~tekla

Więc na prywacie rodak się natnie,
Bo jak to wszystko zyskać prywatnie?
Pan premier : że ciężką pracą,
I że leniwi się nie wzbogacą...
Nie po to żeśmy tłukli Hitlera,
Żeby takiego dożyć premiera!

~Odma

Kłamstwo na kłamstwie w tym artykule!!!

~Inowrocław

Hejter Brejza kłamie pisząc że prezydent coś takiego powiedział.
I to właśnie jest cała PO.
Kłamać, kłamać, kłamać, może uwierzą.

~emi

ekolog to wypierd,,j na strone tvpis jak ci nie pasuje

~@taka prawda

W kwestii zadłużenia faktycznie zrobił dużo...zadłużenia dużo. Na szczęście takich płatnych troli jak ty jest niewielu więc obstawiam że w następnych wyborach dostanie, ale kopa. O i drugi "ekolog" co to mu się marzy cenzura jak w TVPiS. I jeszcze pisze że chce obiektywne portale a nie jak za komuny, kiedy tą że komune radośnie wskrzesza obecna władza.

~ekolog

Ten portal stał się tubą propagandową opozycji w naszym mieście i z tym mieszkańcy muszą raz na zawsze skończyć. My potrzebujemy w naszym mieście tylko portale obiektywne a nie propagandówkę jak w czasach komuny.

~taka prawda

Do tatsu , kolejny idi..tyczny nick tego samego hejtera na tym portalu. Pajacu PAN PREXZYDENT L. NADBEREŻNY zrobił dla naszego miasta w ciągu 7 lat więcej niż wszyscy jego poprzednicy przez prawie 30 lat. Dlatego w nadchodzących wyborach dostanie w pierwszej turze 90 procentowe poparcie od wszystkich mieszkańców naszego miasta. Porozmawiaj hejterze z mieszkańcami naszego miasta to się dowiesz jak wielkie poparcie ma obecny prezydent wśród mieszkańców naszego miasta. To będzie największe zwycięstwo wśród wszystkich prezydentów polskich miast, masz to już dziś zagwarantowane jak pies budę.

~...........

w Radomiu fabryka a tytki itp maseczki juz tylko do lekarzy !

~Tatsu

Aparatczyk karierowicz nigdy to nie pracowało Cygan i nie rób coś o nim cicho skończyły się pieniążki i stało parcie na szkło co on zrobił jako prezydent dla miasta zadłużył bez widocznych efektów
2

~prawica

jaki jest dług miasta? ile długów ukrył w spółkach, w MZK? a teraz policzcie co za to zrobił, masakra

~kataryna

Pamiętacie puszącego się pana LN w różnych telewizjach(w jednej zaatakował słownie prezydenta Lublina p. Żuka) jak to miał rację w przekazaniu naszych danych poczcie polskiej czyli złamaniu prawa przed wyborami kopertowymi które kosztowały 70 mln złotych i się... nie odbyły? On miał wówczas rację a wszyscy myślący i mówiący samorządowcy, ze spisy wyborców obejmuje ustawa o ochronie danych osobowych są w błędzie! On brylował ze swoją "wiedzą" prawniczą, że on wo robi. Było tak do czasu gdy NSA stwierdził, że udostępnianie spisów wyborców jest niedozwolone. Przecież poczta potwierdziła otrzymanie ich od pan LN. Potem podwinął ogon i dalejże tłumaczyć, że on nic nie przekazywał mimo twardych dowodów o przekazaniu. Tak jest teraz z ze "szwalnią maseczek" w Stalowej Woli. Przecież zaprosił jak to w jego zwyczaju jest na otwarcie 'fabryki" samego PAD. Stał obok niego i jak zwykle miżdżył się do kamer. Teraz zaprzecza wszystkiemu. Czy takiego człowieka mieszkańcy nie powinni przegonić na sto wiatrów z miasta? Z kogo on robi idiotów?

~Polon

Ktoś tu chyba próbuje zrobić z nas idiotów.

~Piwofil

Miał też być kolejny most na Sanie. Wielką pianę bił w tym temacie nasz lokalno-tarnobrzeski Dyzma - niejaki Weber. W tej partii takie działania to jest po prostu standard.

~Oj redaktory

Dlaczego portalik kłamie?
Prezydent nigdy czegoś takiego nie powiedział.
Może przeczyścić uszy trzeba od czasu do czasu?

~F1 fan

Znajomy opowiadał że jego znajomy ma na osiedlu typa co szyje maseczki w tej fabryce. Także nie opowiadajcie bzdur jak się nie znacie.

~Grzegorz

Nadbereźny jesteś ścier..m.
BANAŚ was rozliczy.
Mieszkańcy też.

~Marta Nl

Pan LN w telewizji mówił o fabryce maseczek ze bedzie otwarcie i wiele osob bedzie miało pracę to dlaczego teraz nie wypowiada się tak chetnie na ten temat.Kłamie mieszkańców i udaje że nic takiego nie było tak robią w PIS.

~. 44

Mam nadzieję, że brejza nie stchórzy tylko spotka się z prezydentem. Tusk bał się przyjechać do Stalowej Woli 2 tygodnie temu. A ten?

~Nikt

Po tym zdaniu
"Jak powiedział na sesji Rady Miasta prezydent Lucjusz Nadbereżny w Stalowej Woli nie miało być żadnej fabryki maseczek (więcej o tym już jutro!). "
należy wnioskować, że poziomem "artykułów l" dorównaliscie właśnie byłemu "portalowi" Pana Artura Sz.?

~Bbb

Niech Lucjusz nie robi z ludzi idiotów!!! Pamiętam jego chwalenie się, w kwietniu czy maju 2020, huczne otwarcie, obiecanki ile pracy dla mieszkańców będzie. On to mówił, pisał na swoim FB. Co, drugi Pinokio nam rośnie? Już mu kasa do głowy walnęła? znajomości ma, więc myśli, że mu nikt nie skoczy. Już wszedł do tego zakłamanego kryminału pisowskiego! W internecie nic nie ginie, wszystko można znaleźć, co mówił.

~Ubek

A czy wiecie Mieszkańcy że sekretarz Miasta Uszyński otrzymał podwyżkę z 12900 zł na 17100 zł.
Cała prawda całą dobę.

~Hesu

Akurat oglądałam ostatnią sesję, było coś o tym ale Nadbereżny nic takiego nie mówił...
To jest upadek tego portalu.
Kłamcie tak dalej.
Tylko w imię czego?

~hahaha

Pewnie, a fotki z Maliniakiem wcale sobie nie pstrykali na jej tle umiech

art2deco

Znowu chytra z Radomia czy stalowowolski przedsiębiorca wylicytował wyżej?

~Wydział

Pan senator to może w Inowrocławiu poprostuje wszystkie sprawy najpierw, potem Stalowa Wola,...

~Tama

Nigdy nie słyszałem, żeby prezydent powiedział to co piszecie. Artykuł zbudowany na kłamstwie.
Nie pierwszy raz zresztą...

~marcin

program: polskie szwalnie to co?