Silny wiatr powalił na drogę drzewo

Image

Zapowiadane na weekend silne podmuchy wiatru stały się faktem. W sobotnie przedpołudnie strażacy zostali wezwani do zdarzenia drogowego.

21.05.2022r. o godzinie 10:35 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zaklikowie zostali zadysponowani do usunięcia powalonego drzewa blokującego DW855, na trasie relacji Zaklików - Lipa. Przeszkoda została usunięta, a droga oczyszczona.

Zdjęcia: OSP Zaklików

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~ekolog, bo głąb byłeś, jesteś i do końca swoich dni będziesz, a do tego kłamca. Winno ci to drzewo na ten głupi łeb spaść.

~ekolog

A kiedy ja komentowałem , że przy każdej szosie biegnącej przez las trzeba 30 metrów od brzegu szosy wyciąć wszystkie drzewa to taki emeryt ''e2rds'' wyzywał mnie od głąbów . Szkoda , że tuż przed upadkiem tego drzewa nie jechał w jego kierunku ten emeryt bo to największy głąb w naszym mieście.

~EDI

A MIAŁO BYĆ TAK EKOLOGICZNI HIGH TECHNOLOGY A TU NAJWIĘKSI SUPER TRUCICIELE ,KTÓRYCH NIKT NIE CHCE U SIEBIE SZWABY I KOREA ZAGŁĄBIE ALUMINIUM I MIEDZI NO I TARTAK IKEA KTÓRA RŻNIE CO TYLKO POPADNIE , RŻNĄ NAS NIE TYLKO NA KASIE ALE ODBIERAJĄ SYSTEMATYCZNIE ZDROWIE I ŻYCIE MIESZKAŃCOM STALÓWKI, PSEUDO ROZWÓJ PRZEZ DEGRADACJĘ ŚRODOWISKA CZYTAJ NIEDOROZWÓJ
TO .ÓWNO KTÓREGO U SIEBIE NIE CHCIELI DO STALOWEJ WOLI WYPCHNĘŁI ONI .ÓWNA SIĘ POZBYLI A MYŚMY TO .ÓWNO KUPILI !!! NA PEWNO RADNA PROSZOWSKA POMOŻE MIEJ NAS W OPIECE DOBRY PANIE BOŻE !!!!!

~wiechu

kurła matko bosko ale silny tyn wiater powalił dżewo asz muszem napisać o tym