Podpalacz z gminy Pysznica schwytany!!!!

Image

Stalowowolscy policjanci ustalili sprawcę trzech podpaleń, do których doszło w ostatnim czasie, na terenie gminy Pysznica. Spłonęły dwie stodoły i drewniana wiata. Do popełnienia tych czynów przyznał się 14-letni mieszkaniec tej samej gminy.

5-go maja w nocy, stalowowolscy policjanci zostali powiadomieni o pożarze drewnianej stodoły w miejscowości Słomiana. Dwa dni później doszło do takiej samej sytuacji. W godzinach nocnych, w tej samej miejscowości, spłonęła kolejna stodoła. Do trzeciego pożaru doszło 10 maja, również w Słomianej. W tym przypadku spaleniu uległa drewniana wiata. Sposób i okoliczności w jakich doszło do podpaleń, wskazywały na tego samego sprawcę.

Policjanci wykonali szczegółowe oględziny pogorzelisk, zebrali ślady i przesłuchali świadków. Zebrane przez funkcjonariuszy informacje pozwoliły na wytypowanie sprawcy tych podpaleń. Podejrzenia padły na 14-letniego mieszkańca gminy Pysznica. Okazało się, że policyjne typowanie było trafne. Nastolatek zaraz po zatrzymaniu przyznał się policjantom do popełnienia wszystkich trzech czynów.

Prowadzone w tej sprawie postepowanie pozwoli ustalić okoliczności w jakich doszło do podpaleń oraz jakim motywem kierował się sprawca. O dalszym losie 14-letniego podpalacza zadecyduje teraz Sąd Rodzinny i Nieletnich w Stalowej Woli.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~....

Ciekawe kto zapalci za to wszystko akcje staży i budynki ktore sie spalily ? Czyżby rodzice ?

~Mieszkaniec

~korki - język spod budki z piwem, mniej pij i zacznij się leczyć

~Henryk M.

Panie sierżancie, dziś rozpędziłem zbiegowisko. Tak szwiewali, że aż kredki im z tornistrów powypadały ..

~Renata

Znowu dzieciaka zneutralizowali.

~kolega

Do korki to ty z takiej zjebnej rodzinki pochodzisz? To Ja ci zawsze CH w plecy wbijam, a ty nieszczęśliwe stworzenie jesteś. Wiesz, ojca i matki się nie wybiera. To nic że są foliarze i antyszczepy. Ty za to niezły ku++ndel jesteś, nie mieszaniec, ale kundel. Lepiej ci? Co?

korki

Ojciec antyszczep matka foliara , synek wszędzie w każdym dookoła widział : masonów, żydów ,ch-wie kogo jeszcze ,mózg zryty nacjonalizmem , nienawiścią do świata i innych --- to podpalał .

~korki

~Mieszkaniec A jaka to może być dla takiego półgłówka jak ty różnica? Mądrzejszy od tego się nie staniesz. Nie dociekaj i nie główkuj bo myślenie boli.

~korki

~Mieszkaniec Witaj ty kundli Lewacki! Wynurzyłeś się w końcu? Gdzie żeś bywał obrzezany popaprańcu jeden? Taka cisza była bez ciebie... No dawaj, dawaj te swoje hymny pochwalne na cześć obecnie panującej szpagatowej elity 4rp.

~Mieszkaniec

Ciekawi mnie czy sprawców ustalili funkcjonariusze z Posterunku w Pysznicy czy z ze Stalowej Woli bo to jest kolosalna różnica?

~ogniomistrz

14 lat i takie ziółko wyrosło. Raczej z niego nic nie będzie jak nie otrzyma odpowiedniej pomocy ale takiej żeby zapamiętał że krzywdy wracają.
Zadośćuczynieniem i karą powinno być wyrównanie szkód własnymi rękoma żeby nawet miał pracować 24 godziny na dobę. Na pewno wtedy zrozumie swój błąd.

~tadeo60

Ojciec bili za mlodego i kazdy wyrosl na porzadnego obywatela nie to co teraz pomioty Januszy.

~Anna

Albo bezstresowe wychowanie albo dysfunkcyjna rodzina.

~jbb

Tak durnych komentarzy to się nie spotyka .

~Hmmm

STALOWA WOLA chciałabym dodać że co poniektórym 13 letnim dziewczynkom marzą się gwałty, wszystko to zrobiło zdalne nauczanie brak kontaktu z rówieśnikami, dzieciaki pozamykane w domu internet bez kontroli i są tego efekty

~wieslawsasiad

Na cele niech idzie 1 miesiac do recydywy to odechce mu sie glupich zartow .Po garbie dostanie od starego z rana to zmadrzeje.

~STALOWA WOLA

To jest wina rodziców, wychowania, szkoły, otoczenia, kościoła, wszystkich telewizji i rządu który w pandemii zamykał szkoły, kościoły i cmentarze. Nie raz pisałem że dzieciaki i młodzież obecna jest niedorobiona. Wszystko online bo pozamykali wszystko. Stracone dzieci i roczniki. 14 lat morduje, 14 lat podpala. Tak jest jak wszyscy są oderwani od rzeczywistości. Porażka wszystkich.

sebastal

Ciekawe kto pozwolil gowniakowi wychodzic w tych godzinach z domu... patologia jakas

~zdzichuzły

Myslalem ze to chlop tak ze 20 pare lat ale i tak wpied.... dostanie od mieszkancow .

TylkoZKS

A gmina Pysznica to podkarpacka ciemnota. To że trochę ludzi się tam wyprowadziło ze Stalowej Woli nic nie zmienia.

TylkoZKS

Obserwator jesteś lewackim głąbem. Ewidentnie to wina owsika i "róbta co chceta". Jedni biorą narkotyki, drudzy rozbijają autami na drzewach, jeszcze inni stają się podpalaczami.

~:-)

lol co chcesz komentować, jak Obserwator ma 100% racji...

~Proboszcz

Powinien kościoły spalić

~Lol

OBSERWATORZE nie trafione twoje tezy zostawiam to bez dalszego komentarza

~Obserwator

To dokładny produkt obecnej sub kultury , wychowania szkolnego , no i udziału kościoła.

~Qwerty

Dzieciarnia samopas jak wszędzie. Jak zrobisz bachora ograniczony człowieku to go wychowuj, a najlepiej nie rób dzieci. Pełno chamskich gówniarzy na ulicach, a rodzice wiecznie niewinni

~Smoliwąs

Niech się gówniarz cieszy, że wpadł w ręce policji, a nie miejscowych. Przecież ludzie w furii rozdarliby tego przygłupa na kawałki!

~Wypad

Strażak. Co to są noktowizjery bo o noktowizorach to słyszałem.

~`123

do tego prowadza sympatycy PIS wszystko im wolno i są bezkarni

~Polon

Czyżby kolejny produkt tzw. bezstresowego wychowania?

~strażak

Doprowadzić gnoj..ka do sądu i przez 2 lata prace społeczne na terenie wsi PYSZNICA. A rodzice zwrócić straty ludziom co gn.ój zrobił szkody. Sierota nie wiedział , że policja ma nektowizjery i cała SŁOMIANA była obserwowana w nocy przez kilkanaście nocy albo przez policję albo przez strażaków z OSP.