Tragedia w Pysznicy. Mężczyzna zginął pod kołami śmieciarki

Image

Wystarczyła chwila nieuwagi, a doszło do wielkiej tragedii. 62- letni mężczyzna zmarł w tragicznych okolicznościach.

Zdarzenie miało miejsce 12 maja przed godziną 12:00. Pracownicy obsługujący śmieciarkę opróżniali pojemniki na ul. Kolonia w Pysznicy przenosząc się od domu do domu. W pewnym momencie, przy jednej z posesji, kierujący samochodem dokonywał manewru cofania. Jeden z dwóch stojących na podeście pracowników, spadł na ziemię. 54- letni kierowca cofając pojazd, nieświadomie najechał na niego.

Fakt ten potwierdza policja.

- Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do jakiego doszło na terenie gminy Pysznica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pracownik zajmujący się wywozem nieczystości poniósł śmierć na miejscu w wyniku najechania na niego pojazdu typu śmieciarka. To było w trakcie wykonywania swojej pracy. Trwają policyjne czynności, wykonywane są oględziny miejsca zdarzenia- mówi aspirant Przemysław Paleń z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Na miejsce przyjechał lekarz, policja, straż pożarna. Wezwano prokuratora i koronera.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

§ rodzynek, widzisz, jak byś był mądry to byś zrozumiał, bawię się wami, jak kot myszą, kpie, walę to tych pustych łbach, jak nie jestem w lesie, albo na rybach, albo na działce, albo słucham muzyki (przynajmniej 4 razy w tygodniu min.po 1,5 godz), to mam troszeczkę z wami głąbami rozrywki na tym portalu.

rodzynek

e2rds jak taki mądry jesteś to co robisz na tym podrzednym portaliku , odopowiadając głupio "głupcom " ? Przecież i tak Cię nie rozumiemy . Czy to dotarło to do twojej główki ?

e2rds

§ rodzynek, a ja lubię co nieco takim niekumatym jak ty wyjaśniać, i wiesz czym się różni mądry od głupiego, pewnie nie wiesz, bo wszystko na to wskazuje, "tym, że głupi zadaje tyle pytań, że 10 mądrych nie jest wstanie na nie odpowiedzieć, a jeśli dostanie odpowiedź na któreś, to natychmiast dalej o to samo pyta, dlaczego, no bo jest głupi" Pozdrawiam §-a rodzynka, życzę miłej nocy nad studiowaniem §-ów, choć wobec powyższego i tak to nic nie da.

e2rds

~stalowiak, tylko pozostało ci kwiczeć, nic więcej i naucz się pisać. A, i jeszcze uwaga, dobrze że jeszcze w Stalowej prawdziwi Stalowiacy to madrzy ludzie a nie tacy kretyni jak ~stalowiak.

rodzynek

e2rds lubie jak się produkujesz i nie umiesz odpowiedzieć na pytania.

~stalowiak

e2rds - nie nakrecaj sie tak bo ci zylka w rzyci strzeli i bedziesz mial wylew krwi do mozgu.
swoja droga, to ty musisz miec niezle zjepany zywot. siedziec caly dzien na necie i hejtowac..

e2rds

§ rodzynek, by cie jeszcze podminować to twój punkt widzenia cyt: " Ja tam widzę że nie wolno i już ."a widzisz źle, wolno to wolno, szybko nie wolno, tylko do 15 km/h, tylko do tyłu nie wolno, czytaj i myśl.

e2rds

§ rodzynek, po co ja będę z laikiem dyskutował, znasz to przysłowie" lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć". Przecież ci wolno cały czas głupoty pisać, to pisz i udowadniaj swoje §-y. Widzę, że nie masz zielonego pojęcia o niektórych pracach.

rodzynek

e2rds nakreciłeś się . Przepisy o ruchu drogowym nie obowiązują na drodze publicznej ? No ciekawe rzeczy piszesz . Gdzie masz w przepisach PORD o tych magicznych 100 mterach napisane, że pasażer może jechać na zderzaku ? Ja tam widzę że nie wolno i już . Przepisy BHP nie są nad przepisami ruchu drogowego .

e2rds

pizta, pizta, co napiseta to o was świadczy kretynie ~stalowiak.

e2rds

chojrak w necie, pizta w swiecie.

e2rds

~stalowiak i tu masz rację, cyt:" no na pewno ty nie bedziesz mi pisal jak mam pisac". Przecież kretyn i tak nie zrozumie, że robi błędy, czyli zgodnie z powiedzeniem" świnia kwiczy i worek drze" wiec kwicz dalej, wolno ci.

e2rds

§ rodzynek, czy ty nadal idiotę z siebie musisz robić. Art. 63. punkt 2 dotyczy przewozu osób, rozumiesz co to przewóz lub transport osób. Do zbierania śmieci z posesji dotyczy instrukcja BHP do odległości do 100 metrów wolno pracownikowi jechać na stopniu, tylko jazda do przodu, powyżej 100 metrów kabina i tylko kabina, przy cofaniu całkowity zakaz jazdy na stopniach. Czy ty nadal kretyna będziesz z siebie robił, wszelkie czynności dotyczące pracy i wykonywania obowiązków są oparte na instrukcjach stanowiskowych BHP dla danej wykonywanej czynności, a w tym "pord" co wymieniasz, choć źle piszesz, bo winno być "PoRD" i Ustawach są ujęte przepisy o ruchu na drogach (ogólne), a nie wykonywanie określonych prac, bądź czynności, zrozum to wreszcie "§ rodzynek".

~stalowiak

e2rds - no na pewno ty nie bedziesz mi pisal jak mam pisac smiech2
tyle twojego co sobie tutaj poszczekasz.
na takich jak ty juz dawno wymyslono powiedzenie :
chojrak w necie, pizta w swiecie.
pasuje do ciebie jak ulal

rodzynek

e2rds instrukcja stanowiskowa którą przedstawiłeś , a dokładnie punkt " 1. Obsługa może używać stopni podjazdowych umocowanych na pokrywie tylnej pojazdu tylko do podjeżdżania na stanowisku pracy, tj. „od domu do domu" i przy niewielkiej prędkości, maksymalnie do 15 km/godz. z wyłączeniem jazdy tyłem pojazdu, tak aby jazda na stopniach była zawsze bezpieczna." - kłóci się i jest sprzeczna z prawem o ruchu drogowym . Dokładnie chodzi o Art. 63. punkt 2 . To ty na to ciemnogrodzie .

e2rds

~stalowiak, widzisz, jest tak jak przewidywałem, idiota pozostanie idiotą, a ty się tak nie denerwuj i pisz poprawnie, jakie "wypaki". Wypakowany to ty jesteś idiotyzmem, myślę, że chodziło ci o "wypadki", a i używaj polskich znaków " ś, ć, ż, ę", bo takiego idioty to ze świecą szukać jak ty i już się nie "bede" dziwił, że takie idiotyzmy piszesz.

e2rds

§ rodzynek, potwierdzasz żeś kretyn, do tego typu prac obwiązuje Instrukcja Stanowiskowa BHP, ale kretyn § rodzynek i tak tego nie pojął jak przewidywałem

~stalowiak

no, jesli ty ich szkoliles tak jak tutaj pisesz, to tylko im wspolczuc.
i juz sie nie bede dziwil ze sa wypaki.
ps.takiego buca ja ty to ze swieca szukac.
zacznij powaznie myslec na eutanazja.

rodzynek

H20 wcale mnie 2erds nie zgadsił , pokazała tylko swoj idiotyzm , bo przepisów nie zna . Pisze po kilka razy jak osoba z zaburzeniami osobowośći .Nie potrafi udzielić odpowiedzi .A jak już odpowie to wymijająco , kreując się na nieomylnego idealnego obywatela, który jest kryształowy i wszystkich może pouczać.

rodzynek

e2rds - jesteś idotą ? Pytałem o podstawę prawną . A Ty wyjeżdzasz z instrukcją BHP która jest wewnetrzymi przepisami . Wiesz wogóle co to jest "pord"?

e2rds

~stalowiak, nie przejmuj się, idiota zawsze będzie idiotą, a ja tego typu instrukcje stanowiskowe kiedyś sam opracowywałem dla celów szkoleniowych i szkoliłem pracowników. A głąbie tego typu instrukcji jest mnóstwo w internecie, tylko głąb nie potrafi tak tego odszukać taki jak ty.

~stalowiak

jak dla mnie wniosek jest prosty.
e2rds jezdzil lub jezdzi na tych stopniach, dlatego zna te przepisy
bo kto inny normalny wiedzial o nich ??

ale cos ci zdradze e2rds - zadna praca nie hanbi. nie musisz byc soba, mozna tez zyc bez ciaglej frustracji na caly swiat,
moge cie umowic do specjalisty. twoje przypadlosci sie uleczalne. tylko trzeba to robic

~H2O

Widzisz rodzynek? Zgasił cię jak peta.

e2rds

§ rodzynek, czy kandydat na kretyna zrozumiał coś z mojego wpisu, czy nadal będzie z siebie kretyna §-a robił.

e2rds

§ rodzynek, ale jak koniecznie chcesz troszeczkę poukładać sobie w tej pustej głowie to służę informacją, cyt:
Fragment dokumentu:
INSTRUKCJA STANOWISKOWA BHP
ŚMIECIARKA
Przejazd obsługi
1. Obsługa może używać stopni podjazdowych umocowanych na pokrywie tylnej pojazdu tylko do podjeżdżania na stanowisku pracy, tj. „od domu do domu" i przy niewielkiej prędkości, maksymalnie do 15 km/godz. z wyłączeniem jazdy tyłem pojazdu, tak aby jazda na stopniach była zawsze bezpieczna.
2. Jeżeli następne stanowisko znajduje się w odległości ponad 100 m, obsługa powinna do przejazdu korzystać z kabiny. Zabronione jest wskakiwanie na stopnie podczas jazdy.
3. Jazda na stopniach na wysypisko i na terenie wysypiska również jest zabroniona!
4. Jeśli obsługujących nie ma w pobliżu pokrywy tylnej, to stopnie powinny być złożone w położeniu transportowym, tak aby nie było możliwe ich użycie przez osoby postronne.
Może po przeczytaniu tego odrobinę zmądrzejesz, ale śmiem wątpić, taki "§ rodzynek" jest niekumaty.

e2rds

§ rodzynek, dla zdrowego rozsądku nie trzeba postaw prawnych, ale "§ rodzynek" jest za głupi by to pojąć, więc zgodnie z podstawą prawną "§-a rodzynka" zginął człowiek, chyba bez trybu.

rodzynek

e2rds - zamast obrażać i produkować się w komentarzach znowu po dwa razy , może podasz "głąbie " podstawe prawną do tego co piszesz .

e2rds

~mieszkaniec, ~ekolog, po to są te podesty by takie głąby się o nich pytali. Jakkolwiek przejeżdżanie na takim podeście do kolejnego śmietnika jest jeszcze w miarę bezpieczne po równej drodze, to jazda typu cofanie już nie i tak sie stało jak się stało, a głąby nadal tego nie rozumują.

~Pytanie

B H P , Kiedy ostatnio było szkolenie pracowników ????

~Adam

Jak nie widzisz gdzie cofasz Bobsonek, to nie wykonujesz manewru bez zabezpieczenia ze strony obserwatora. Jak jedziesz sam, co nie ma miejsca w przypadku śmieciarki, to należy wysiąść i upewnić się że można wykonać manewr. To nie kierownik ustalający rewiry za to odpowiada, tylko kierowca.