Niezwykłe znalezisko. Bluza warta tysiące!

Image

Mieszkańcy jednej z posesji w miejscowości Krzywdy w gminie Jeżowe, wykazali się postawą godną naśladowania. W kieszeni bluzy zawieszonej na ich ogrodzeniu znaleźli blisko 14 tys. euro, karty bankomatowe oraz prawo jazdy.

Z niecodzienną sytuacją spotkali się właściciele jednego z domów w miejscowości Krzywdy, w gminie Jeżowe. Jak się okazało, listonosz przechodzący obok ich posesji, zauważył leżącą na ziemi bluzę sportową, podniósł ją i powiesił na ogrodzeniu. Kiedy 41-letni właściciel posesji zauważył górną część garderoby na swoim ogrodzeniu, nie spodziewał się znalezienia takiej zawartości w jej kieszeniach. Mężczyzna znalazł 14 tys. euro, cztery karty bankomatowe i prawo jazdy. Zaskoczeni niecodziennym znaleziskiem gospodarze zawiadomili policjantów i bank, którego pracownicy dotarli do właściciela i poinformowali go zgubie.

Okazał się nim 53-letni mieszkaniec wielkopolski. Mężczyzna tego dnia wykonywał prace w tym rejonie i po jej zakończeniu, w pośpiechu nie zorientował się, że zapomniał zabrać wcześniej zdjętej bluzy.

Szczęśliwy właściciel podziękował uczciwym znalazcom.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Wojtek

~olo Nie nie jestem złodziejem. Jestem pragmatykiem. Złodziejami są natomiast ci politycy na których ty olo głosowałeś i będziesz głosował.

~witek

Najlepiej jak sie znajdzie portfel z pieniedzmi spalic.Samemu sie nie skorzysta ale inni tez nie zyskaja.I nikt nie powie ze zabralismy portfel .

~olo

@ Wojtek- nie twoje - nie ruszaj. Ty po prostu chciałbyś zostać złodziejem.

~Miras

Duża ilość gotówki - jeszcze można zrozumieć , ale kilka kart bankomatowych do tego ? Ciekawe co to za prace że aż z Wielkopolskiego.

~Wojtek

~libia Treść za bardzo sycąca na twój miałki mózg?

~Wojtek

~libia Treść za bardzo sycąca na twój miałki mózg?

~Wojtek

~libia Treść za bardzo sycąca na twój miałki mózg?

~libia

wojtek nie podniecaj sie, wyjdź z domu

~Klecha

~oma I zgodnie z naszym prawem musiałby zapłacić podatek fiskusowi od tego znaleźnego, gdyż jest to przychód. A tak między nami to nie wiem co masz na myśli, że zachował się godnie, osądziłes jego czyn dość łatwo i szybko. A co powiesz o politykach, tzw. Mężach Stanu na, których głosujesz? Przecież to jeden w jeden s syny, patrzą tylko żeby coś i gdzieś zajumać o nich też powiesz że się zachowują , godnie ? Myślę, że zwyczajnie w swojej niewiedzy nadurzywasz pojęcia godny.

~oma

Zgodnie z naszym prawem znalazca winien odliczyć sobie 10% znalezionej kwoty a resztę oddać temu co zgubił czyli i tak wyszedł by na +. W każdym bądź razie znalazca zachował się godnie.

~Chgd

%od znaleźnego się należało

~Wojtek

Do Marek Ty się nie baw w sędziego najwyższego i o Karmie nie rozprawiaj. Karma przyszła do tego co tę kasę zgubił, Ona nie lubi jak człowiek podług swoich egoistycznych uczciwości Ją poprawia. Zgubił to zgubił, znalazł to znalazł. Ten co znalazł powinien podziękować Opaczności i kupić sobie coś fajnego, a ten co zgubił powinien się zreflektować kiedy się sam do tego przyczynił. Człowiek chce być zawsze uczciwszy od Boga.

~ruskiego6

Palcie pieniadze ,bo tym wkurzycie bogatych przy wladzy.Zobacza ze lud nie chce pieniedzy to wyjada do Izraela.

~Wojtek

Głupców nie sieją, głupcy się rodzą. Osobiście bym nie oddał. I nie mój w tym interes aby rozkminiać temat od strony moralnej. Na pewno czuł bym się z tą kasą dobrze. Nie jeden policjant w Duchu nawsadzał CH temu znalazcy. Takiego nie można lubić za jego głupotę(uczciwość).

~Aldona

Ón nie wiedział co znalawszy...

~Nizanin

Jeżowiacy to ciemny lud, nie znają jeszcze euro...

~wcibski

ciekawe co to za praca.

~ccc

szkoda ,że to nie na moim płocie wisiało!!! Ciekawe ile dostał znalazca znaleźniego- prawnie ustalone zresztą... Pewnie ukłon i FIGĘ z MAKIEM.

~JAREK

PIENIĄDZE TO NIE WSZYTSKO ZRDOWIA SIĘ ZA NIE NIE KUPI

~jasio

o znowu kogus porwali i łupa ni hcieli

~xXx

Taka gotówka przy sobie i w pracy ciekawa sprawa...

~Ryk 12

Ale glupek oddal tyle kasy

~Marek

Wielkie slowa uznania dla uczciwego znalazcy, dobra karma do Ciebie wroci. Wiara w uczciwosc ludzi jednak nie umiera.