Polubienia strony na Fb, czyli jak zwiększyć swój zasięg w internecie

Materiał zewnętrzny Image

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego nieszczególnie znane marki mają tak wiele polubień strony na Facebooku? Otóż prawdą jest, że te wszystkie polubienia Fb czy Insta zostały po prostu kupione. Co ciekawe, taką praktykę stosuje dzisiaj większość przedsiębiorców oraz postaci ze sceny publicznej, które prowadzą własny fanpage. To nie jest niczym kontrowersyjnym ani tym bardziej nieuczciwym. Tak po prostu wygląda nowoczesna strategia marketingowa. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Czy na Fb polubienia strony mają praktyczne znaczenie?

Oczywiście, że tak. A co dokładnie dają polubienia strony fanpage? No cóż, rzetelne polubienia zwiększają ruch. Osoba, która zobaczy znaczną liczbę lajków lub polskich użytkowników obserwujących dane profile, zostanie w sposób naturalny zachęcona do ich przeglądania. W efekcie wzrasta liczba kliknięć, rośną statystyki odwiedzin niezależnych adresów IP (to bardzo ważne w przypadku, gdy chcesz zarabiać na reklamach), a twoje nazwisko albo produkty lub usługi są należycie eksponowane, w związku z czym pojawiają się prawdziwe polubienia. Trzeba tylko ten mechanizm troszeczkę popchnąć na początku i reszta sama się toczy. O, takie to proste.

Ile kosztują polubienia strony?

Prawie nic :)

Ale w zamian dostaniesz reklamę o mocy silniejszej niż spot telewizyjny. Badania jasno wskazują, że ludzie są coraz bardziej odporni na standardowe formy reklamy, zwłaszcza gdy mowa o pokoleniu młodych. Telewizja czy radio już nie mają takiej siły co kiedyś. W dobie urządzeń mobilnych trzeba być nieustannie aktywnym, żeby zwrócić na siebie uwagę w mediach społecznościowych. Wypromowanie fanpage jest zatem kwestią priorytetową, a zakup polubień strony ułatwia sprawę jak mało która forma reklamy, zwłaszcza gdy polskie polubienia są tak absurdalnie tanie...

Jak wygodnie kupić polubienia strony na fb?

Skoro widzisz już, że warto kupić polubienia strony, zobacz teraz, jak najlepiej dostać tanie lajki fanpage. Kliknij któryś z załączonych linków i gotowe. Przekonasz się wówczas na własne oczy, że promowanie strony i kliknięcia od PRAWDZIWYCH KONT są banalnie proste do uzyskania. Co więcej, możesz ustawić stopniowe dodawanie obserwatorów swojej strony na Fejsie lub Insta czy innych popularnych platformach.

Pamiętaj, że to są wszystko polskie polubienia, polskie lajki i polskie konta. Ma to wielkie znaczenie w przypadku promowania zwłaszcza firmy, której zależy na uwadze potencjalnych klientów. Gdy wokół sami swoi, łatwiej jest się poruszać, nie sądzisz?

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =