Na zjazdach z wiaduktu jest już nowy asfalt

Image

Wkrótce zakończą się prace remontowe na zjazdach z wiaduktu...

W kwietniu ruszyły prace remontowe związane z wykonaniem nowej nawierzchni jezdni na zjazdach z wiaduktu. W pierwszej kolejności nowy asfalt zyskał odcinek od wiaduktu do ronda przy stacji paliw. Później budowlańcy przenieśli się na drugą stronę.

W poniedziałek 9 maja asfalt układano wzdłuż bloku Okulickiego 22, co wiązało się z zamknięciem odcinka w kierunku Hali Targowej. Nie przeszkadzało to zarówno pieszym, jak i rowerzystom w przejeżdżaniu przez świeżutką nawierzchnię w miejscu gdzie przed rozpoczęciem prac znajdowało się przejście dla pieszych. W końcu jeszcze cieplutka ulica, to dla większości żadna przeszkoda. Tacy już jesteśmy…

Po zakończeniu tych robót budowlańcy zajmą się układaniem chodnika dla pieszych. Na sam koniec zostanie pomalowanie jezdni i wyznaczenie miejsc parkingowych. Powstały one na skutek zwężenia ciągu pieszego, jak również drogi. Zabieg ten zaowocuje około 10 miejscami parkingowymi wzdłuż bloku Okulickiego 22. Oznakowanie poziome będzie malowane także po drugiej stronie wiaduktu.

Zadanie jest realizowane w ramach środków własnych miasta.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
mokasyn

Szkoda że nie dało się tego zrobić bez wyraźnego załamania na łączeniu nowego i starego asfaltu.

~kierowca

Widzicie jak się ciężko pracuje to wszystko się udaje zrobić.

~kierowca

Podziękujcie wszyscy mieszkańcy PANU PREZYDENTOWI L. NADBEREŻNEMU za tak piękne nasze miasto obecnie.

~Liljana

A co było nie tak z poprzednim asfaltem nie niby?

~ekolog

Z dnia na dzień nasze miasto coraz piękniej wygląda po tych wszystkich rewitalizacjach naszego miasta. A po zazielenieniu się całego miasta nasze miasto wygląda jak piękny ekologiczny park wielkomiejski. A jak wszędzie czysto to najczyściejsze miasto w POLSCE z czego jestem dumny.

~Kłębek

A cośty, flagowy program Licjusza Madelerznego pod tytułem Naprawmy to działa gorzej niż czwartoligowa pisówka. Na sąsiednim portalu S.T.A.L.O.W.K.A N.E.T pisali że ostatnia naprawa miała miejsce 10 miesięcy temu smiech2 On już nawet z czekami z dykty przestał błaznować.

~Ahontec

Poprawić krawężniki koło budki z pieczywem bo wkoncu dętkę przebije

~Xyz

Jak na tak super rozwijające się miasto to naprawdę sukces. Kawałek asfaltu położyli i wielkie szczęście. No naprawdę, moje gratulacje. A otwarcie i przecięcie wstęgi z sesją zdjęciową też będzie?

TylkoZKS

Nadbereżny lansuje się w Harasiukach (40 km od Stalowej Woli), robi sweet focie na Twittera, a miasto umiera pod ciężarem zadłużenia, nie mówiąc o klubie piłkarskim. 200 milionów! A cipce markowi dalej płacą hajs. O co tutaj chodzi?

~Kajus

No tacy jesteśmy. Nie umiemy latać.