Sandbella - co to za sklep?

Materiał zewnętrzny Image

Sandbella jest kolejną platformą sprzedażową na rynku internetowym. W swoim asortymencie ma różne ubrania (sukienki, dżinsy, odzież sportową, spódniczki itd.), bieliznę, buty czy torebki. Różnorodność modeli jest zaskakująca. Przyciąga to wielu klientów, którzy szukają ubrań na różne okazje i chcą zrobić zakupy online w jednym sklepie. To dobry sposób na uzupełnienie swojej garderoby w krótkim czasie.

Sprawdź opinie na: https://nafakcie.pl/sklep-odziezowy-sandbella-jakie-pojawiaja-sie-opinie/

Sandbella działa bardzo podobnie do Aliexpress, gdyż na jej stronie znajdziemy ubrania i akcesoria od różnych producentów. Nie funkcjonuje to jak w przypadku np. H&M, w którym cały asortyment jest tej właśnie marki. Sandbella ma wielu partnerów, których rzeczy są w tam sprzedawane. Stąd tak duża różnorodność w ich asortymencie.

Sandbella skupia się na żeńskim gronie odbiorców. Nie ma tam klasycznego podziału na zakładki: „dla niej” i „dla niego”. Oferta sklepu skierowana jest do kobiet o różnych rozmiarach - znajdziemy tam ubrania od XXS do 3XL.

Modele wielu ubrań są do siebie wizualnie bardzo podobne. Różni je m.in. dostawca czy skład, który niestety w większości nie jest podawany. Po wybraniu danego rodzaju rzeczy np. sukienek możemy dostosować wyszukiwanie do własnych preferencji przez zaznaczenie szukanego rozmiaru, koloru czy typu.

Czy Sandbella to polski sklep?

Kwestie związane z tym, skąd pochodzi sklep Sandbella są dość zawiłe. Sandbella nie jest polskim sklepem. Jego siedziba znajduje się na Cyprze i w Dubaju. To, z którą placówką w razie problemów powinniśmy się skontaktować, zależy od tego, czy towar zamawialiśmy z Unii Europejskiej, czy nie. Klienci z UE powinni kontaktować się z siedzibą na Cyprze, a spoza - z tą w Dubaju.

Sandbella - czas wysyłki

Na stronie sklepu, w zakładce „wysyłka”, nie ma podanego dokładnego zakresu dni, w których powinna dotrzeć do nas nasza paczka. Jest jedynie informacja o tym, że przygotowanie towaru do wysyłki zajmuje ok. 2 dni. Czas przesyłki jest uzależniony od miejsca, do którego chcemy, aby dotarły nasze ubrania. Każdy producent ubrań wysyła je również z innych zakątków świata, co również wpływa na czas dostawy. Wiele zamówień jest realizowanych w Chinach, dlatego zamawiając je do Europy, musimy liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania.

Sandbella – opinie

Opinie o tak dużych sklepach, którym niewątpliwie jest Sandbella, są przeważnie dość skrajne. Są osoby, które lubią taką formę zakupów - dłuższy czas oczekiwania na paczkę, ale niższe ceny produktów oraz ich duży wybór. Dla każdego z nas, w zakupach liczy się coś innego. Są osoby, którym nie przeszkadza czekanie kilka tygodni na ubrania. W Internecie jest to główny zarzut w stosunku do Sandbelli. Jest to jednak dość oczywista sprawa, patrząc na to skąd wysyłane są rzeczy i na ich niski koszt wysyłki.

Wiele osób jest fanami rzeczy z tego portalu sprzedażowego - ich strony wizualnej jak i jakości. Część niestety narzeka na tę kwestię i skarży się na otrzymywanie nie tego co zamówili. Jak widać komentarze konsumentów są bardzo zróżnicowane, dlatego jeśli wpadło nam tam coś w oko, warto jest najpierw zamówić małą ilość rzeczy i sprawdzić firmę.


Więcej na: https://facetembyc.pl/

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =