XIII Stalowowolska Rowerowa Masa Krytyczna w Bikelandii z akcentem ukraińskim

Image

Jedni lubią pisać dyktanda, inni słuchać muzyki, jeszcze inni biegać. Są też tacy, którzy i na co dzień, i od święta nie wychodzą z domu bez roweru. I to chyba w większości tacy cykliści- pasjonaci, w liczbie około 140, przybyli 3 maja przed Miejski Dom Kultury, by wziąć udział w XIII Stalowowolskiej rowerowej Masie Krytycznej.

Tym razem podczas organizacji różnego rodzaju majówkowych imprez, nie zapomina się o toczącej się wojnie w Ukrainie. Pomyślano więc o tych rowerzystach, którzy wciąż poruszają się po ulicach miasta rowerami produkowanymi w Charkowie marki Ukraina. Dla nich przygotowano pulę nagród dodatkowych. Wszyscy jadący w tegorocznej masie krytycznej wzięli udział w losowaniu nagród-niespodzianek. Na pierwszych 200 osób czekały pamiątkowe szprychówki i odblaski. Bikelandia to projekt debiutujący podczas Majówki w Stalowej Woli, w ramach którego MDK zaproponuje cykl wydarzeń rowerowych na cały sezon z finałem u progu zimy.

Trasa XIII Stalowowolskiej Rowerowej Masy Krytycznej wiodła od ulicy 1 Sierpnia (MDK) poprzez ks. Popiełuszki, Orzeszkowej, Kwiatkowskiego, Ofiar Katynia, Mickiewicza, Staszica, Żwirki i Wigury, Poniatowskiego, Chopina, Al. Jana Pawła II, KEN, Podleśna, 1 Sierpnia.

Materiał video

Materiał video

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =