Kto zmodernizuje szkolną salę gimnastyczną?

Image

Firma z Jeżowego zajmie się przebudową pomieszczeń sali sportowej wraz z zapleczem przy Centrum Edukacji Zawodowej. Do przetargu przystąpiły 4 firmy (po dwie z powiatu stalowowolskiego i niżańskiego).

Oferty, które wpłynęły w ramach przetargu oscylowały między 1,27 a 1,63 mln zł. Dwie z nich pochodziły od firm ze Stalowej Woli, dwie pozostałe złożyli wykonawcy z Niska i Jeżowego. Oferta niżańskiego zakładu została odrzucona w postępowaniu przetargowym. Ostatecznie powiat stalowowolski powierzył zadanie firmie z Jeżowego. Koszt: 1,27 mln zł.

W ramach tego zadania zostanie wykonana modernizacja sali sportowej, w tym m.in.: demontaż przewodów wentylacji mechanicznej, linia boisk, demontaż i ponowny montaż nowych urządzeń sportowych i drabinek, malowanie ścian i sufitów, montaż nowej okładziny ścian, wymiana stolarki drzwi wewnętrznej wraz z futrynami.

W przypadku siłowni będą wykonywane m.in. takie roboty jak: usunięcie okładzin ścian i posadzki, wykonanie okładzin ceramicznych posadzek, malowanie ścian i sufitów, montaż drabinek i luster, wyposażenie siłowni w urządzenia sportowe i wykonanie wykładziny (mata typu puzzle- ok. 60 m2).

Wszystkie prace powinny zakończyć się pod koniec sierpnia 2022 roku. W przypadku zaplecza sanitarno- szatniowego oraz siłowni roboty będą realizowane zaraz po podpisaniu umowy, z kolei w przypadku sali gimnastycznej, zadania będą wykonywane od 10 maja.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~qwr

Rafał posoł

~jasio

kto jak nie ruskie i to jusz w maju