Lucjusz Nadbereżny w Radzie Nadzorczej PGNiG Obrót Detaliczny

Image

Prezydent Stalowej Woli zasiada w Radzie Nadzorczej PGNiG Obrót Detaliczny. Taką informację można wyczytać na stronie internetowej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

O prezydencie naszego miasta napisano: „Pan Lucjusz Nadbereżny został powołany do Rady Nadzorczej PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Uchwałą Nr 1 Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Spółki PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. z dnia 28 stycznia 2022 r.

Jest absolwentem prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II oraz politologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu uzyskał tytuł Master of Business Administration wraz z menedżerskim certyfikatem w zakresie zarządzania i przywództwa Energizers LLC.

W latach 2007-2013 kierował biurami parlamentarzystów na stanowisku dyrektora biura poselskiego oraz senatorskiego. W 2013 roku został dyrektorem w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu. Od 2014 r. zarządzał Departamentem Organizacyjno-Prawnym w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie.

W latach 2006-2014 pełnił funkcję Radnego Miasta Stalowa Wola. Od listopada 2014 r. pełni funkcję Prezydenta Miasta Stalowa Wola. W ramach swoich kompetencji właścicielskich rozwija gospodarkę komunalną opartą o własne potencjały spółek miejskich, które świadczą usługi dla samorządów z całego regionu. Jest członkiem Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.

Wielokrotnie wyróżniany m.in. Złotym Krzyżem Zasługi za służbę na rzecz samorządności w Polsce. Otrzymał również nagrodę im. Grzegorza Palki – samorządowego Oskara, w dziedzinie działalności samorządowej o wymiarze ogólnokrajowym, tytuły Podkarpackiego Samorządowca Bliskiego Rodzinie – Amicus Familiae oraz Samorządowca Roku 2019, został również wyróżniony w roku 2021 tytułem „Podkarpacki Lider Samorządności” w ramach Podkarpackiej Nagrody Samorządowej.

Jest aktywnym uczestnikiem wielu szkoleń, konferencji oraz inicjatyw programowych z zakresu prawa, gospodarki komunalnej, pozyskiwania środków zewnętrznych oraz inwestycji. Oświadcza, że jego Osoby Najbliższe nie są zatrudnione i nie świadczą pracy na podstawie innego stosunku prawnego na rzecz PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. lub Spółek z Grupy Kapitałowej PGNiG.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~kozak, ~kozak, nie zagalopowałeś się. Taki monument nie może stać w tym miejscu, toć prawie w linii tego pasa startowego który ma być wybudowany Turbii, chcesz mieć drugą katastrofę, zobacz topografię terenu i kierunki, nie proponuj takich budowli, doprowadzisz do nieszczęścia, choć czasami ...... . Nie, szkoda niewinnych.

~kozak

Chciałbym powołać Komitet Budowy Pomnika Najlepszego, Najpiękniejszego i Najmądrzejszego Prezydenta Miasta. Czy uważacie, że Błonia mogą być odpowiednim miejscem? Wysokość pomnika 135 m. Z brązu odlew.

~Marcin

Wiecie dlaczego teraz został dołączony do koryta? Bo właśnie weszło w życie prawo, że prezydenci miast, samorządowcy nie mogą być w radach nadzorczych ani zarządach spółek skarbu państwa. Takiej ustawy chciał Kukiz. A pisowcy zrobili sobie wyłączenie, że to prawo ich nie dotyczy. Tak doi się Polskę…

~Paweł

Istotna część ceny gazu to koszt przesyłu. Panie Lucjusz - jesteś Pan odpowiedzialny teraz za wysoką cenę gazu!

~ TO JA

KORYTO dla lucjuszka gotowe

~cst

IMRICH. Chciałbym, żeby to było prawdą, ale może nie być. Zacznę trochę od końca
Wiesz dlaczego każdy włodarz zawsze powołuje swoich urzędników? Bo to jego żelazny elektorat. Ci urzędnicy (w zamian za fuchę na stanowisku), ich rodziny (w nadziei), ich znajomi (w nadziei na fuchę), rodziny tych znajomych (też w nadziei na fuchę) potem na niego głosują. Jak LN powołał powiedzmy 100 takich urzędników, to wiesz ile to jest głosów? MINIMUM 1000, a w praktyce jakieś 2000 jak nie więcej. Jak potem zobaczysz listę głosów, skąd się wzięło, że LN miał ich, powiedzmy 5000 (kiedyś w sztafecie były podawane liczby głosów po każdych wyborach - może nadal są?), a niezależny kandydat tylko 500, to będziesz wiedział dlaczego.
Druga sprawa, to mentalność ludu - typowy lud myśli, że dobrobyt i wolność = socjal, więc będą głosować na każdego, kto im obieca więcej socjalu. LN jest taki posłuszny pisowi bo liczy na wyższą fuchę (np. prezydenta RP), więc nie wygra tylko jeśli go do Warszawy wezmą (a mogą wziąć, bo on posłuszny jak ratlerek, więc jest idealna marionetką na tą operetkową posadęumiech
Jak jeszcze weźmiesz pod uwagę, że nieważne ile osób głosuje (np. 50% mieszkańców Stalowej), to i tak te 50% przedstawia się na wykresach jako 100% (żeby ładnie wyglądało w tvumiech, to wychodzi, że dany kandydat ma powiedzmy 65% poparcia, kiedy tak naprawdę miał połowę tego, bo głosowało tylko 50% uprawnionych wyborców. Taką sztuczkę się robi podczas KAŻDYCH wyborów, nawet prezydenta RP!
Także mimo twoich i moich życzeń, żeby było inaczej, dopóki lud nie zmądrzeje i nie wyjdzie z umysłowej komuny, to będzie jak jest do tej pory. Ale kto wie - nigdy nie mów nigdyumiech

~IMRICH

mnie tylko zastanawia kto po tym nicponiu posprzata ten burdel i syf ktoorego narobil - niedlugo wybory wiadomo ze pudel bedzie tylko wspomnieniem ale kawal szamba zostanie ,zadluzenie,brak jakichkolwiek recjonalnych dzialan zeby wydobyc miasto z zapasci - zaniedbania infrastruktury,nieliczenie sie z wydatkami zero koncepcji - ta stajnie augiasza po lucku bedzie cieeeezko naprawic - katastrofalna wrecz dziecinada w planowaniu,strategii,koncepcji dlugofalowego kompleksowego planu rozwoju - zamiast tego blazenada,pusty slowotok bez zadnej logicznej strategii...

~foliarz30

Kierowcy zbieraja sie na Warszawe ,pogonic pis .Pis-pandemia.

~hero

Spoko Lucek, dojedziemy cie, kwestia czasu. Zatem ciesz sie i dawaj żonie na fryzjera.

~Szczęśliwy

Ale mam dla wszystkich antyPis dobrą wiadomość, po wyborach będą siedzieć, NIK pracy będzie miał na dekadę.

~jan

..... w poprzedniej kadencji senatorem PiSu z Rzeszowa był prof. Bobko, były rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, który chętnie odpowiadał na pytania dziennikarzy ( wszystkich dziennikarzy ), prezentował własne zdanie na różne sprawy a nie treści SMSów z Ciemnogordzkiej, ale w ostatnich wyborach Kaczyński już nie umieścił prof. Bobko na listach PiS do Parlamentu, nie ten typ osobowości, Kaczyński stawia na takich którzy treści SMSów z KC Partii uczą się na pamięć, a wyrwani w środku nocy ze snu bez zająknięcia potrafią je recytować ..... nie dopatrujmy się logiki w pisowskich nominacjach, w partii komunistycznej nie ma logicznych awansów, jest aport to i jest kiełbaska ....

~toż to szok

Ten portal zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności?

e2rds

~Lolek, witaj nowy zasrańcu na forum, ale was się koci, co który po tym pustym , głupim łbie dostanie to nowy z nory wychodzi. A co ty byś chciał startować w rzeczywistości, zasrańcu, ja bym w rzeczywistości cię śmiechem zabił, jak byś schował się w norze to z psami trzeba by cię szukać, oj zasrańcu, zasrańcu.

~taksometer

Czyli przekładając to na język zrozumiały będziemy oprócz pensji prezydenckiej każdego miesiąca składać się na jego dodatkowe uposażenie w ... pgnig. Stąd te gigantyczne podwyżki cen gazu. Dobre, prawda? Ciekawi nas jaki teraz fortel wymyślą i kogo ubiorą w te ciasne ciżemki podwyżek gazu? Z energetyką próbują ożenić Unię ale to wiadomo, że oni podnieśli ceny a nie Unia. Czekamy na uzasadnienie co do gazu!

~Lolek

Erdeesik kozaczek w necie i pi... w świecie

e2rds

~Vox rationis-głos rozsądku i co jeszcze masz do powiedzenia Mr. moron. Głąb pozostanie głąbem.

~Vox rationis

e2rds Zdradzę ci, że już wiedzą, iż nie jesteś tym za kogo się podajesz. Dzieciuchu co ty sobie myślałeś, że jesteś anonimowy w necie?

e2rds

~Vox rationis-głos rozsądku i co jeszcze masz do powiedzenia Mr. moron.

e2rds

~Vox rationis-głos rozsądku, panie von kretin", żebyś zrozumiał co napisałem, uważam, że ty zasrańcu obowiązkowo z nimi przyjdziesz i to bezwzględne mycie pyska ciebie dotyczy, a jak inni tylko przyjdą to wyśmienity poczęstunek i napitek znajdzie się, ty możesz pić pomyje, wystarczą.

e2rds

~Vox rationis-głos rozsądku, panie von kretin", chodź, chodź, specjalnie tej tylnej części ciała nie będę mył, tylko napisz o której przyjdziesz, bo cały dzień nie myślę brudny chodził, a i nie zapomnij pyska umyć, bezwzględnie.

~Vox rationis

e2rds sfrustrowany trollik. Idą po ciebie.

e2rds

~Vox rationis-głos rozsądku, panie "von kretin" i co ty na to.

e2rds

~Vox rationis-głos rozsądku, panie von kretin", pamiętasz którymi wpisami mnie zaczepiłeś pierwszy, przypomnę, cyt:
9 Lutego 2022 15:36:59 ~Vox rationis
e2rds Słuchaj dziadek zmień pampersa, wyczyść szczękę umyj potem w ciepłej wodzie rękę (nie zapomnij o siurze bo też ma być czysty). I może wtedy przestaniesz ubliżać ludziom. Zrób to na Walentynki dla swojej partnerki (prawej ręki).
9 Lutego 2022 15:54:48 ~Vox rationis
Do e2rds dziękuje chamie za pozdrowienia. A d.pę wystaw do wysmolenia kozie. Ale jesteś kochliwy.
Jak dostałeś po tych wpisach po tym tępym kretyńskim łbie to cie teraz trafia i próbujesz zasrańcu mnie straszyć, już ci pisałem, że co najwyżej mnie cmoknąć tylko gębę wyparz byś mnie głupotą nie zaraził.

e2rds

~Vox rationis-głos rozsądku,, kretynie, już pisałem, że tylko odpowiadam na zaczepki innych, i kretynie nic nie zrozumiałeś, a prawda, nie dziwne boś przecież kretyn, a niby przedstawiasz się "głos rozsądku", koń by się uśmiał i zrozumiał, a kretyn nie rozumie. A VPN to głąb jesteś, więc nie wypowiadaj się bo to nie ciebie tyczyło, no chyba, że ten nowy nick ~Vox rationis-głos rozsądku, to nikt inny tylko pseudointeligent, on lubi tak się dowartościowywać, co ty na to Wodzu.

~Pieron

Mysle, że jego doświadczenie w budowie placów zabaw sie przyda. Dojna zmiana.

~ssmiech

Nie strasz nie strasz bo sie zes,,,sz

~Vox rationis

e2rds Już idą po ciebie. Zgłoszone jest, że srasz, rzygasz i wylewasz pomyje na wszystkich i wszystko pod każdym artykułem. Odpowiedzialność administratora wiesz co to takiego? Miłego srania w gacie w tej swojej norze. Hahaha VPN istnieją techniki dające możliwość odblokowania treści mówi ci to coś trollu?

~Dziejowy

Jak się ma papier MBA pokropiony święconą wodą z Torunia, a do tego legitymacje wiadomej jedynej partii, to zasiadanie w radach jest nieuchronne, wręcz obowiązkowe. Był już taki smutny okres w dziejach tej krainy w XX wieku i trwał 45 lat. Jak widać odżywa na nowo jak Fenix z popiołów , komuna wiecznie żywa, niestety!

~pogba

przeciez jaro polskezbaw ciagle powtarzal ze "nikt nam nie wmowi ze biale jest biale a czarne jest czarne" no i teraz chyba nie ma watpliwosci co do idei POPiSowskich nekromantow - oby do koryta oby do konfitur ! ile sie do ryja zmiesci - zrec i ladowac do wora !

~Burmistrz

ŚCIERWO @KUR.A. Pl