Kradli na potęgę. Teraz za wszystko odpowiedzą

Image

Funkcjonariusze niżańskiej komendy ustalili tożsamość, a następnie zatrzymali sprawców wielokrotnych kradzieży. Prowadzone działania doprowadziły policjantów do 26-letniego mieszkańca Nowosielca oraz 38-letniego mieszkańca Racławic. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty za wielokrotne kradzieże m.in. artykułów spożywczych oraz paliwa.

W okresie od września do grudnia ubiegłego roku, doszło do kradzieży paliwa z kilku stacji benzynowych na terenie powiatu niżańskiego. Straty oszacowano łącznie na kwotę 1560 złotych. Niżańscy policjanci ustalili tożsamość młodego mężczyzny, odpowiedzialnego za te kradzieże. Rozpoznali go również na nagraniach monitoringu w jednym ze sklepów ze sprzętem RTV i AGD, w którym doszło do kradzieży głośnika i słuchawek, straty oszacowano na 530 złotych. Ten sam mężczyzna widniał na nagraniu ze sklepu spożywczego w powiecie niżańskim, w którym kilka razy ukradł artykuły spożywcze. 26-letni mieszkaniec Nowosielca, podczas czterech z siedmiu "wizyt" sklepowych, był w towarzystwie swojego kolegi, jak się okazało 38-letniego mieszkańca Racławic.

Prowadzone przez policjantów działania oraz zgromadzony materiał dowodowy w sprawie kradzieży, pozwolił w tym tygodniu na przedstawienie mężczyznom zarzutów. 26-latek usłyszał ich 14, a dodatkowo jeszcze dostał zarzut niestosowania się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mieszkaniec Nowosielca, jak i jego 38-letni towarzysz kradzieży sklepowych, przyznali się do wszystkich zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddali się karze.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Sprawiedliwy

Jakby za kradzieże odcinano ręce to politycy chodziliby bez kończyć górnych bez wyjątku umiech

~Jasiu

A za fabrykę maseczek kto posiedzi? Kiedy? Ile?

~dojna zmiana+

To zupełnie jak pis.Też kradną na potęgę.

~~RST 26

TylkoZKS TO TY JESTEŚ NA WOLNOŚCI

~Rome k

Złodziejom powinno się łapy odcinać i prętem na czole znamię wypalać

~Tokaj

Dla mnie też okazał sie ten tekst wielkim szokiem, mysli kierowane były do Sasina, Szumowskiego, Cieszyńskiego i całej reszcie ferajny a tu góra urodziła mysz. Przecież o misce ryżu mogą mieć siłę tylko Azjaci, Polak potrzebuje wiecej kalorii.

Lucyferianin

Myślałem ,że to artykuł o kaście rządzącej.Na 1500 złotych to naprawdę na potęgę.

~rover

Spektakularny sukces Policji. Jest się czym chwalić no i pisać w ( mediach? ) na stalowym mieście. Powinni o tym sukcesie napisać na pasku w Polsacie, w TV Polonia i może jeszcze na samym początku ogłosić w Teleekspresie. Żenada do potęgi. Proces sądowy też chyba szybko poleci. A afera podkarpacka od kilku już lat nie może doczekać się końca.

~Johhny

Nie kradnij-rzad nie lubi konkurecji!

~Marzena

Do Ats~ tych złodziei nikt nie przebije. Ich oszustwa, kradzież jest na miarę Gangu Olsena, phi nawet oni do tych kierownikow- złodziei się nie umywają. Masz rację za cicho się zrobiło! Jeden dzień był szum i szepty a tu powinno się tym bekać i czkać, że tacy złodzieje teraz śpią spokojnie. Rację masz wstyd dla takiego zakładu i ludzi w nim zapiera...cych...

~Serek

@Amadeo, u takich półgłówków najwyższym systemem wartości jest pis u władzy i rydzyk na pieniądzach.

~Ats

A już myślałem że to piszą o kierownikach z superiora oni to dopiero nakradli i ujdzie im to na sucho ....wstyd dla zakładu i zarządu że zamietli sprawę pod dywan

TylkoZKS

Po tytule liczyłem, że złapali kogoś z pis. Niestety, rozczarowałem się...

~Amadeo

Typy nakradli mniej więcej na najnizsza krajowa... pójdą siedzieć na lata. Ciekawe czy mają jakikolwiek system wartości i czy kierują się mózgiem czy instynktem jak szczury, chociaż odpowiedź jest oczywista. Wspolczuje nam wszystkim, którzy teraz będziemy musieli pracować i płacić podatki aby ich utrzymać. Rodaku czy nie czujesz plucia Ci prosto w twarz ?

~Login

No to się wzbogadzicili. Bardzo mocno powinni pochylić się nad sensem swojego istnienia skoro są w stanie zmarnować swoje życie za mniej więcej dwa tysiące złotych.

~Reniek

Czy byli zaszczepieni?

~Wytacarz

A w Warszawie też okradli sklepy to samo w Rybniku i Będzinie. Co kradzieże w Nisku mają wspólnego ze Stalową Wolą???

~alfa

Nawet nie pójdą siedzieć. Kwestia czy poszkodowani odzyskają coś ze skradzionego mienia, bo złodzieje to pewnie biedoty. Wygranym jest tu tylko jeden-wykrywalność przestępstw policji.

~kierowca

No i mają 10 lat swego życia z głowy za kratkami.