Wypadek z udziałem 3 aut

Image

W piątek 28 stycznia około godz. 11:00 doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu Brandwickiej z Podskarpową.

- Prawidłowo jadący ul. Podskarpową w kierunku miasta pojazd marki Honda, kierowany przez 40- letniego mężczyznę, uderzył w bok osobowego Opla, który wymusił pierwszeństwo przejazdu wyjeżdżając z ul. Brandwickiej. Pojazdem tym kierował 83- letni mężczyzna. Siła uderzenia była na tyle duża, że Opel uderzył w inny pojazd stojący na skrzyżowaniu- mówi aspirant Przemysław Paleń z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Kierowca Opla, który został poszkodowany w wypadku, trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Obydwa pasy ul. Podskarpowej w kierunku Stalowej Woli były zablokowane, a policjanci kierowali użytkowników drogi na objazdy. Ruch udrożniono o godz. 14:00.

Za zdjęcia dziękujemy Panu Krzysztofowi!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

~hi hi ha ha, zapomniałem o jeszcze jednej drobnej uwadze, ja podpisuje się "e2rds", a już ta @(małpa) to rżący ty.

e2rds

~hi hi ha ha, sam twój nick wskazuje, żeś idiota, cóż, wolno ci być i pamiętaj, że to ty pierwszy mnie zaczepiłeś zasrańcu, a w obronie są wszystkie chwyty skuteczne dozwolone, winieneś o tym wiedzieć zasrańcu. Wyjaśniam poszczególne nazwy:
tuman, gamoń - taki niekumaty, niedouczony człowieczek próbujący zaczepiać innych by wykazać swoją głupotę,
zasraniec- taki jak wyżej tylko jeszcze wmawiający coś innym, kłamiący bezpodstawnie,
fermentujący sikacz- młode wino jeszcze nieuspokojone, odpowiednik niekoniecznie młodego głupiego rozumu,
sraluch- słowo zapożyczone z "RANCZA"- kierowca, którego szczytem marzeń jest wypasiona "fura" by się pokazać, z reguły taki głąb nowobogacki,
pseudointeligent- kiedyś inteligent, który przez swoje wredne postępki i głupotę stracił tytuł inteligenta.
Na każdą z tych nazw mogę dać przykłady wpisów na forum, doucz się ~hi hi ha ha, o nadal idiotę z siebie robisz.
A przynajmniej zmień ten rżący podpis. Brawo ty :(

~hi hi ha ha

@e2rds ~ same inwektywy [tuman, zasrańiec, fermentujacy sikacz, idiota, głąby, sraluch, pseudo inteligent, gamoń] itp, - chyba to jakiś rodzaj dyslekcji, nie wiem czy w twoim wieku takie schorzenia się leczy, argumentów brak więc zasłaniamy się wiekiem, na przekładkę z inwektywami . Brawo ty :(

e2rds

~hi hi ha ha, widzisz zasrańcu, ja jestem jak stare wino, natomiast ty jak sikacz fermentujący i nadal tumanie nie potrafisz napisać mojego nicka, tylko przywołujesz takiego samego idioty jak ty, ale wolno ci robić z siebie idiotę i wyjaśnię ci dlaczego.
Jak cię zapytają jak cię zwą, no to jak przedstawisz się ~hi hi ha ha, jak ~hi hi ha ha, no jaki twój nick ~hi hi ha ha, znaczy idiota, a z idiotą się nie dogada. Pozdrawiam i życzę miłej nocy ~hi hi ha ha.

~hi hi ha ha

@e2rds ~ nerwa dziadku, oj nerwa
)&(

e2rds

~hi hi ha ha, nawet mojego nicka nie potrafisz idioto napisać, nie mówiąc o rozumnym przeczytaniu poprzedniego mojego wpisu, ale to zrozumiałe idiota to idiota.

~hi hi ha ha

@e2rds ~ widzisz ty nie musisz prosić, nikt też w twoim imieniu to oczywiste umiech (:

e2rds

~hi hi ha ha, ~ he he.hi hi, a dlaczego określiłem was idioci, to mogę wytłumaczyć jak poprosicie.

e2rds

~hi hi ha ha, ~ he he.hi hi, po tych waszych nickach to sądzę, że nie zaliczyli byście głąby ani badań psychotechnicznych, ani psychologicznych, po prostu idiotów należy odizolować po samym wyglądzie i podpisaniu się na forum.
~no comment, ty zapytaj swojego tego nicka innego nicka kierowca w którym kierunku jeździ się w "rondzie" bo jeździsz zgodnie ze wskazówkami zegara, jak inni jeżdżą przeciwnie to dla ciebie śmieszne i ileś razy zdawał prawo jazdy bo ci rowerzyści przeszkadzali na tą "furę" sraluchu, mogę ci przypomnieć pseudointeligencie.

~hi hi ha ha

@Tur~Zdziwił byś się ile razy byłem, na takich badaniach, bezproblemowo.Poza tym co mają wspólnego badania psychotechniczne z egzaminem na prawo jazdy, chyba nie bardzo rozumiesz to co piszesz.

~Tur

hi hi ha ha,

mnie się wydaje, a raczej mam pewność, że gdyby były obowiązkowe badania psychotechniczne to nigdy nie zdobyłbyś prawka. Twój koment mówi o tobie wszystko.

~nowy

ja robię podobnie jak abc z tą różnicą że czekam z dala od krawężnika aż auta z mojej strony przejadą i wtedy wchodzę na przejście. Nigdy nie miałbym odwagi wymusić zatrzymania auta.

~no comment

Najpierw badania psychiatryczne , watpliwe by je zaliczył. Po tym ile kółek zaliczył na rondzie pod Patrotą...zanim sie zorientował że krąży w kółko.

~hi hi ha ha

e2rds - dla ciebie powinny być 2 razy na rok - płatne 100% umiech

~ he he.hi hi

Potrykaj sobie dziadku i na oklep na kózce na błoniach burdzowskich jak ci tam pozwolą oczywista. A o kierownicy -------zapomnij , po tych wyczynach na ul Chopina i crossie w krzaki.

e2rds

~Gamoń, ale jestem za badaniami kontrolnymi lekarskimi po 65 roku życia dla wszystkich kierowców.

e2rds

~Gamoń, prawda jest taka, że często 80 latek jeździ sprawniej niż 55, czy 60 latek, to zależy od predyspozycji kierowcy. Ja przejeżdżam przeciętnie 12 do 14 tys. km. rocznie i widzę jak różni jeżdżą. Trzeba mieć oczy wokół głowy i cały czas myśleć i przewidywać, choć przeznaczenia nie unikniesz, ale przynajmniej nie będzie twoja wina.

~Rak

Zlopec/J23. Właśnie uderzyłem.

~Gamoń

Ciekawe jak dożyjesz 80 lat to sam z nieprzymuszonej woli oddasz prawojazdy ?

pl2

do jusek:
Równie dobrze można podnieść dolny limit na prawo jazdy np. od 25 lat, przecież młodzi kierowcy powodują mnóstwo wypadków... Lepiej wyjdź stąd jak masz pisać takie farmazony...

~Zlopec

Uderz w stół raku a nożyce się odezwa ????

jusek

Powinien być limit wieku dla KAZDEGO kierowcy.Regularne badania,łącznie z jazdą testową co pół roku. Facet ma 83 lata i refleks Hołowczyca,sokoli wzrok i kolegę ...Alzheimera.
Sam fakt iż takim wieku jeździ,świadczy o szaleństwie.Co na to jego rodzina?
Gdyby kogoś zabił-na trzeźwo,maksymalny wyrok to 8 lat.Równie dobrze można byłoby skazać go na dożywocie...

~Rak

Zlopec/J23 ty jesteś głupszy niż ustawa o ruchu drogowym. To już musisz popierać sam siebie pod różnymi nickami?

~maryjan

rondo jak najbardziej to dobry pomysl ale narazie tylko bezpieczna jazda i obserwacja drogi swiatel wystarcza
a jest tam widocznosc dobra i pospiech wykluczyc

~Zlopec

Też piszesz komentarz nie na temat raku i jest git ? Ty możesz ? Inni nie ?

~Rak

Jprd artykuł o zderzeniu 3 aut, a tu dyskusja o pieszych. Standardowo nie na temat komentujev J23, ale to nie dziwne. Jak przeczytałem rano ten artykuł to pomyślałem, ciekawe kiedy nasz as zahaczy o pieszych, albo rowerzystów? 3 komentarz i bach.

rodzynek

Po co rondo ? Wiadukt jest koło ekonomika

~Aflons

Kiedy tam rondo powstanie ?

~Św.

Blokada trwała 3 godziny. Szybciej się nie dało?

~kierowcy

Do abc.Zamiast ubolewać, wypisz im mandat. Poszkodowanego zabrali do szpitala, teraz przyklepią mu covid i pozamiatane.