Burzliwe wybory na przewodniczącego RS

Image

Za nami pierwsze posiedzenie Rady Seniorów w nowej kadencji. Podczas obrad zapadła decyzja o wyborze przewodniczącego rady, jego zastępcy oraz sekretarza.

W połowie grudnia 2021 roku odbyły się wybory do Rady Seniorów. Głosujący zadecydowali, że interesów środowiska senioralnego w mieście będą pilnować: Jolanta Baran, Krystyna Dec, Józef Górniak, Jan Jurecki, Krzysztof Mazur, Krystyna Mierzwa, Krystyna Prędka, Henryk Sierant, Władysława Standzoń, Kazimiera Szelest, Krystyna Teper, Grażyna Wiech, Stanisława Wolanin, Anna Wysokińska, Krystyna Zaborowska. Dodatkowo z ramienia Rady Miejskiej w skład RS weszli: Joanna Grobel- Proszowska, Jan Sibiga. Z ramienia prezydenta skład uzupełnili: Jerzy Gleń i Jan Wiśniowski.

Wybór nowego przewodniczącego II kadencji Rady Seniorów nie należał do prostych, bowiem było kilku chętnych na to stanowisko, a mianowicie: Krystyna Mierzwa, Józef Górniak, Jan Jurecki. Głosy rozłożyły się mniej więcej po równo: 7, 6, 6. Głosowanie trzeba było więc powtórzyć. Tym razem wynik brzmiał: 8, 6, 5. Do II tury przeszli tylko panowie. Ostatecznie nowym przewodniczącym RS został Józef Górniak, który to piastował tę funkcję również w I kadencji.

W wyborach na wiceprzewodniczącego RS zgłoszono 2 kandydatury: Krystyny Mierzwy i Krystyny Prędkiej. Najwięcej głosów zdobyła Krystyna Prędka i to ona objęła stanowisko wiceprzewodniczącej. Krystyna Mierzwa została natomiast sekretarzem Rady Seniorów.

Przewodniczący RS Józef Górniak podkreśla, że największym sukcesem jaki udało się wypracować Radzie Seniorów było powstanie Centrum Aktywności Seniora. Ponadto w czasie minionej kadencji radni zajęli się różnymi mniejszymi sprawami dotyczącymi m.in.: rozkładu jazdy autobusów, postawieniem nowych ławek. Priorytetem w tej kadencji będzie utworzenie ogródka jordanowskiego.

- W sprawie ogródka jordanowskiego rozmawiamy już od 3 czy 4 lat. W planie jest tam piękna tężnię dla wszystkich mieszkańców miasta, nie tylko dla seniorów, dla dzieci, dla dorosłych. Sprawa następna, w której pandemia nam przeszkodziła, to zrobienie na wzór Lasku Bulońskiego w Paryżu, takich podestów na potańcówki, na błoniach dla rodzin, żeby tam DJ albo jakaś orkiestra przygrywała, żeby można było przyjść, potańczyć. Nie chodzi o jakieś imprezy górnolotne, tylko takie normalne spotkania rodzinne. Chcielibyśmy się spotkać i spróbować uzgodnić pewne plany na przyszłość, bo jest nas 19 osób, a każdy ma różne pomysły, więc musimy to jakoś wypośrodkować. Na bieżąco będziemy działać w sprawie różnych problemów, a to chodników, a to przejść dla pieszych, a to toalet publicznych. Będziemy wnioskować do pana prezydenta o załatwienie takich tematów- mówi Józef Górniak, przewodniczący Rady Seniorów.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

~Czesiu, czytałem "~No co wy?" i widziałeś mój wpis i więcej nie odezwał się, a was "~Czesiu " jest dwóch, różnicie się nieco odmiennym stylem pisania i składni zdania, czy to moja wina, że masz dzikiego nicka i każdy może się pod niego podszyć. Ja będę was traktował równo, trudno, zarejestruj nicka i będziesz pisał tylko pod nim. Tym razem pozdrawiam, bez uszczypliwości.

~Czesiu

Erdeesik przeczytaj sobie komentarz "No co wy" a potem Twój komentarz do niego i jak łatwo dajesz mu się podpuszczać.Potem wszystkich dookoła wyzywasz i piszesz dalej do siebie heheh

e2rds

~Czesiu nie kwicz knurze, nic nie poradzę, ze nie dość, że knurem jesteś, to jeszcze idiotą. Widzisz jak dajesz się komuś podpuszczać, ale idioci tak mają.

~Czesiu

Erdees dalej pisze sam ze sobą heheh żal gościa

e2rds

~Czesiu nie kwicz knurze, knury z natury są agresywne, kastracja i staje się spokojnym wieprzem, tego ci potrzeba, Pozdrawiam knura.

~Czesiu

Dalej erdeesik jest agresywny dla otoczenia siedzi całymi dniami zamknięty w domu czyli tak jak byś siedział w zakładzie zamkniętym hehe.Tylko trzeba zabrać jeszcze komputer żeby nie pisał sam ze sobą heheh

e2rds

~Czesiu-knurze, cyt:".Czy psychiatra jest w stanie coś z tym zrobić heheh", twierdzę, że tak, wykastrować Czesia-knura, stanie się mniej agresywny dla otoczenia, to naturalny sposób złagodzenia postępowania agresywnych zwierząt z nadmiarem testosteronu.

e2rds

~Czesiu nie kwicz knurze

~Czesiu

Dalej prowadzisz dialogi sam ze sobaą erdees.Czy psychiatra jest w stanie coś z tym zrobić heheh

e2rds

~Czesiu nie kwicz knurze

~Czesiu

Dalej taki agresywny będziesz i pisał sam ze sobą erdees hehehe

e2rds

~Czesiu nie kwicz knurze

~Czesiu

Erdeesik siedzi całymi dniami na internecie i pisze sam ze sobą hehehe

e2rds

~Czesiu nie kwicz knurze, do chlewika i cisza bo żreć nie dostaniesz.

~Czesiu

Erdees już nawet inni to widzą że coś jest z tobą nie za dobrze

~Czesiu

Hahaha erdees piszesz i sam sobie odpowiadasz a do tego agresywny taki jesteś.Do tego psychiatryka się nadajesz

e2rds

I tu smrodzi .
Witam stałego zasrańca~Czesia knura.
~Czesiu nie kwicz knurze, do chlewika i cisza bo żreć nie dostaniesz.
Jak ty zasrańcu piszesz pod ponad 100 nickami to tego nie widzisz, ale innych tak, ale i tak taki niekastrowany to jest taki głupi, że nie wie ci pisze.

~rencista

Już kilka lat temu zauważyłem na lokalnych portalach, ze jest autor postów, który atakuje wpis kogoś a następnie go pochwała. Po kilku latach nieobecności ponownie tu jestem. Ten dwugłos sprzed lat raczej się przerodził w czwór lub i pięciogłos, by sam z soba pod różnymi bukami prowadzic dialog (?). Patologia do kwadratu! Pisz dramaty biedaku, spróbuj z tego talentu coś zyskać. Póki co wywołujesz pytania o skuteczność psychiatrii.

~Czesiu

Hehe erdees pisze sam do siebie a potem sam sobie odpisuje.No jednym słowem czubek heheh

~Henryk

Czy poprą projekt pisu o Eutanzję?

~Henryk

Czy poprą projekt pisu o Eutanzję?

e2rds

~Aamon, hahahaha, aleś wkurzył pseudointeligenta, w rzadko który dzień tak się uśmiałem, tyle jego potknięć pod różnymi nickami dzisiaj to rzadkość, musi być bardzo wyprowadzony z równowagi, toto nabuzowane zaczyna się gubić pod jakim nickiem pisze i o czym i ośmiesza się, przy tym ujawniając nowe nicki. Dobrze, tak ma być, niech głąb denerwuje się.

e2rds

~ekolog vel pseudointeligencie, to kopanie w lesie grzybów to nie raz ci przypomnę jak odezwiesz się jako ~ekolog, pamiętaj, jak głąb pisze, to później głąbowi to przypominam. Pozdrawia, oj będzie znów nieprzespana noc i uaktywnią się zasrańce.

e2rds

~ekolog vel ~taka prawda vel pseudointeligencie, a pisałem byś nie okradał podatnika cymbale brzmiący.
~ekolog no popatrz jakiś ty zasraniec a nie ~ekolog, cyt:" Jesteś starym upier..dliwym grzybem. A ja jak taki grzyb widzę w lesie to ten grzyb dostaje kopa.". ty wiesz trutniu głupi, że nawet w starych grzybów w lesie nie kopie się, i ty siebie obrzydliwcu nazywasz ~ekolog, to kompletna kompromitacja dla takiego określenia, z każdym wpisem to coraz głębiej pogrążasz się w gó.nie.
~taka prawda vel pseudointeligencie, nazywanie człowieka gó.nem to nieładnie, ale ty nie jesteś człowiekiem, jesteś takim gó.nem tego portalu, trollem i hejterem piszącym pod ponad 100 nickami, pod tymi nickami zasrańców też i tymi obleśnymi. Na miano człowieka to trzeba sobie zasłużyć cymbale brzmiący.

~taka prawda

Do amona, ateisto naucz się szacunku do wszystkich katolików a wiesz czemu bo STALOWA WOLA to miasto silne BOGIEM. Jak o tym nie wiesz to pod kościółek drewniany tam jest taki napis. Nikt cię w du..pę nie kopie a ty prowokujesz cały czas katolików aby ci manto spuścili. Nazywanie człowieka gów..nem to tylko emeryt potrafi ''e2rds''.

~taka prawda

Do amona, ateisto naucz się szacunku do wszystkich katolików a wiesz czemu bo STALOWA WOLA to miasto silne BOGIEM. Jak o tym nie wiesz to pod kościółek drewniany tam jest taki napis. Nikt cię w du..pę nie kopie a ty prowokujesz cały czas katolików aby ci manto spuścili. Nazywanie człowieka gów..nem to tylko emeryt potrafi ''e2rds''.

~ekolog

Tak emerycie e2rds, ty tylko czekasz na malutkie potknięcie swego oponenta i robisz cały czas dym. Ale pamiętaj abym ci nie przypomniał o rondzie na ulicy STASZICA. Jesteś starym upier..dliwym grzybem. A ja jak taki grzyb widzę w lesie to ten grzyb dostaje kopa. Co dziwne ten twój sen o rondzie na STASZICA może się spełnić.

e2rds

~No co wy?, odpisz kogo wymieniasz, bo nieładnie cię skomentuje.

~No co wy?

Jeden kretyn pisze sam do siebie i potem odpisuje znowu do siebie? Psychiatria zna takie przypadki?

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, jak widzę co piszesz do ~Aamon, ty nie tylko jesteś głąb, ale i "cymbał brzmiący" przykładny jak prezes TVpis katoliku.