Finał WOŚP z koncertem plenerowym i światełkiem do nieba

Image

Przed nami 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia tj. 30.01.2022r.

Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Przygotowania do Finału WOŚP idą pełną parą. W jego organizację zaangażowała się stalowowolska młodzież, instytucje, szkoły, przedszkola, firmy i osoby prywatne. W sztabie pracuje około 20 osób. W dniu finału na terenie powiatu stalowowolskiego kwestować będzie 160 wolontariuszy, którzy jak zaznacza szef stalowowolskiego sztabu Rafał Banasik są najważniejszym ogniwem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zwieńczeniem 30. Finału WOŚP będzie tradycyjny Happening "Światełko do nieba" w formie pokazu fajerwerków, który zostanie poprzedzony od godzin popołudniowych na bocznej scenie Miejskiego Domu Kultury występami muzycznymi oraz ciekawymi licytacjami.

Rozpoczęły się także aukcje allegro, gdzie można wylicytować ciekawe przedmioty bądź usługi, link do aukcji: https://allegro.pl/uzytkownik/StalowaWolaWOSP.

Podczas 30. Finału WOŚP stalowowolski sztab w dniu finału będzie licytował Specjalną „Złotą Kartę” – szczegóły na witrynach stalowowolskiego sztabu. Stalowowolski Sztab WOŚP już teraz zaprasza do aktywnego wsparcia organizacji finału i jego przebiegu.

Orkiestrowe gadżety: koszulki, kubki, smycze, magnesy i inne przedmioty będzie można nabyć w sklepiku orkiestrowym na terenie Galerii Vivo w dniach 29- 30.01.2022 (sobota, niedziela) w godzinach od 10:00 do 19:00.

Kalendarz imprez

28.01.2022 - Pub Czarno Na Białym "Turniej w piłkarzyki" - ZAPISY 579-897-299 lub przez fb.com/pubcnb

29.01.2022 - Orkiestrowy Turniej w Piłkę Halową na bocznej Hali MOSiR ul. Hutnicza 15 Zapisy pod numerem : 793 372 918

29.01.2022 - Pub Retro "Orkiestrowe Karaoke"

29.01.2022 - Czad Orkiestra Klub Labirynt Start 20:00

29.01.2022 - Orkiestrowy turniej w siatkówkę na obiektach Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego, zagrają strażacy OSP Stalowa Wola, Sztab WOŚP Stalowa Wola, nauczyciele SLO, uczniowie SLO

29.01.2022 Cukiernio-Kwiaciarnia Kwiaty ze Smakiem, Orkiestrowe Warsztaty Zielarskie temat: "Parowanie herbat ziołowych raz komponowania olejków eterycznych w służbie odporności - ZAPISY: 505 724 094 limit miejsc - 20 osób Start godzina 14:00- ODWOŁANE

29.01.2022 - Akademia Sztuk Przepięknych „ASP” Państwowa Szkoła Muzyczna godzina 18:00 Wstęp bezpłatny, temat: "Terapia lasem w badaniach i praktyce" oraz "Wizualizacja jako metoda wspierania dobrostanu psychofizycznego", gościnnie wystąpi stalowowolski zespół „Inside Out”- ODWOŁANE

30.01.2022 - Terapeutyczne wędrówki z drzewami czyli o czym szumi las - praktyka kąpieli leśnych dla zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego z aromaterapią Start z pod Ambulatorium HSW godzina 10:00- ODWOŁANE

30.01.2022 - Klub Billa turniej w bilard Zapisy w Klubie Billa

30.01.2022 - Orkiestrowy Maraton Zumby - Samorządowe Liceum Ogólnokształcące start: godzina 15:00

30.01.2022 Orkiestrowe Morsowanie godzina 09:00 - 13:00 - Nasze piaski w Pysznicy

30.01.2022 7. Bieg „Policz się z Cukrzycą” Park Miejski Start 12:00

Podczas 30.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w parku miejskim w Stalowej Woli odbędzie się 7 Bieg "Policz się z cukrzycą”, w ramach wydarzenia zapraszamy także na Marsz Nordic Walking oraz Bieg z Psem, całość współorganizuje Stalowowolski klub Biegacza - zapisy na bieg i szczegóły wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/634586964407129

30.01.2022 - Występy Artystyczne oraz licytacje na Bocznej Scenie Miejskiego Domu Kultury w godzinach 16:00 – 19:45. Więcej: TUTAJ

30.01.2022 - 20:00 Happening „Światełko do Nieba” Pokaz fajerwerków z pod Miejskiego Domu Kultury

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Allo..allo

Korki ty jestes jednak dau..nem, nie rozumisz co do ciebie piszą.
Te protestujace czerwone strzały takich jak ty.. chcą przecież eliminowac
Teraz dotarło???

~korki

~ he he.- ------ zapoznaj się najpierw ze słowem Jałmużna – datek dla biednych i potrzebujących, ofiarowany w kontekście religijnym, chrześcijański odpowiednik islamskiego zakatu. W chrześcijaństwie jałmużna należy do uczynków miłosierdzia i zalecana jest szczególnie w takich okresach jak wielki post i adwent. WOŚP Owsiaka to inna bajka ( nie znasz )

~ he he..

nie tak dawno z piorunami na marszach ....teraz jałmużna na dzieci .
Co za hipokryzja....korki.....ciebie by ....pomyśl i dokończ sobie.

~korki

Żal Ci czy przykro, jak się inni bawią ?

~miro

teraz zbierajapieniadze a na wakacjach owsiak robi festiwal chlania cpania

~korki

~Zula -----ty się nie martw o moje i nasze dzieci. Mnie nie interesuje jak Ci Bąkiewicz z Bosakiem dzieci wychowają byle do moich nie strzelały to i nienawiść to podstawa na ich koloniach. Zapomniałam wy się każdemu wpierda---ie w każdy zakątek życia. Podła natura.

~Allo

Korki ty masz jakieś fobie i obsesję piszesz nie na temat a tylko co masz zakodowane

e2rds

~no comment 2- kozi bobku, a wiesz na co te bobki zbieram, byś miał co położyć pod głowę jak na taczkach będziesz wieziony, to będzie bardzo cenny widok.

e2rds

To dobrze, że nie nacjonalistyczną innej sekty.

~Zula

Najbardziej mi szkoda dzieci i młodzieży, która pod hasłami charytatywności, jest wciągnięta w lewacka politykę tej sekty.

e2rds

~no comment 2-kozi bobku, ale wnerwia cie WOŚP i dobrze, ty co najwyżej możesz kozi bobku pocałować kozę tam skąd te bobki wypadają.

~korki

~Allo - nie jestem wszechwiedzącym antyszczepem.

~Allo

Korki to jest jakaś odpowiedź i pokazuje jak człowiek może być bezkrytyczny z tej czy z drugiej strony która tak chetnie krytykujesz ale to nie czyni cie od nich ani lepszym czy uczciwszym

~korki

~no comment 2 -- twoje nacjonalistyczne serduszko mocno bije , nie jest to jednak czerwone serce WOŚP prawda ?

~korki

~Allo-- Ja biorąc udział w WOŚP nigdy nie zastanawiam się nad majątkiem Owsiaka dla mnie to co robi Owsiak jest bezcenne .

~no comment 2

Jest jakas akcja zbierania jalmuzny??
Tarzają się w błocie? A moze na kozie obwozi dziadek? Ile zgarnia za kółko przy Patriocie?.On tylko bobki lubi zbierać i taczkami wozić na działki.

~Allo

Korki co to ma wspólne z licheniem i z innymi rzeczami którymi usprawiedliwiasz majątek Owsiaka za ciężka pracę być może mu się należy ale czy to uczciwe i takie super charytatywne .

~Twig

Korek ja nie pisałem i nie doszukuje się merytorycznosci WOŚP tylko w twoich wypowiedziach a to diametralnie różnica

~korki

~Allo --- tyle sobie brać - czyli ile , co on jeździ po burdelach i kasynach . 30 lat zapierd----nia to sobie powinien świecki licheń postawić .

~korki

~Twig ------WOŚP ma dzisiaj 30 finał ! nie pierwszy czy drugi jeśli nie widzisz w WOŚP merytorycznych argumentów to już nie zobaczysz.

~korki

~Marek ---- Nie wylewaj żalu na WOŚP, mieszając w to instruktora narciarstwa , handlarza bronią i ich kolegów.

~Allo

Korki ja pytam czy to jest uczciwe by z pieniędzy dla chorych tyle sobie brać co to ma wspólnego z charytatywnościa

~Twig

Korki jak czytam te wypowiedzi I opinie to śmiem twierdzić że jednak wyznawcy i widzę że ty do nich należysz twoje wypowiedzi kierują się jakaś nienawiścią w jedną stronę bez merytorycznych argumentów to jest chore .

~korki

~Allo -- pytałaś kto z datków dorobił bajonskiego majątku i żyje jak milioner . To ci podałem . Majątek Owsiaka nie jest żadną tajemnicą. ( nie kryje go Konkordat ) . O co ci chodzi nikt o innych fundacjach nie pisze że są złe .Nie szczuje jak wy.

~Marek

Owsiak się dorobił ale za to Obajtek,Morawiecki,Szumowski to biedota

~korki

~Twig ------ WOŚP nie ma wyznawców tylko 30 finał . Tylko wyznawcy w innych widzą wyznawców . Typowe w sektach.

~Allo

I co korki ma to wspólnego z prywatnym majątkiem Owsiaka jak się go dorobił I czy to jest uczciwe .

~Twig

Śmieszą mnie ci zwolennicy by nie powiedzieć wyznawcy Owsiaka jeśli masz jakieś wątpliwości czemu ta organizacją jest tak upolityczniona i skrajnie ziojaca nienawiścią do innaczej myślących i według nich leczenie tym sprzętem powinno być tylko dla tych co myślą tak jak oni, czy ma to coś wspólne z czynieniem dobra śmiem wątpić. Według takiego myślenia organizacje np PCK powinny pomagać tylko tym co są spod znaku czerwonego Krzyża a nie np spod czerwonego półksiężyca.

~korki

Do ~Allo (o ile wiem ) czyli nie wiesz ------------fundacja Lux Veritatis, której prezesem jest ojciec Tadeusz Rydzyk. Działalność statutowa (darowizny) w ubiegłym roku przyniosła fundacji ponad xx milionów złotych. Ponad xx milionów złotych fundacja zyskała dzięki prowadzonej w kraju działalności gospodarczej.

~korki

~miro ------- kop szukaj węsz idź niech Ci na wszystko zgody pokażą i podstawy prawne zaświadczenia, faktury i badania lekarskie . (zrób kopie wyślij do matki kurki )