Dzicz przeszła przez miasto

Image

Niby na zewnątrz zimno, niby nocami wieje, a jednak… Są tacy, dla których głupota ważniejsza niż siedzenie w ciepłym domu z rodziną.

Gdyby chciał wymienić wszystkie akty wandalizmu dokonywane przez chuliganów, brakłoby miejsca. Tym razem ktoś powywracał śmietniki na ulicy Okulickiego. „Zabawa” wymagała siły i zaangażowania. Gdyby ktoś zużył tę energię do zrobienia czegoś dobrego, wiele osób byłoby im wdzięcznych. A tak… Smutek i niedowierzanie.

Powywracane pojemniki na papier, plastik i szkło, wszystkie, jakie stały przed altaną śmietnikową, na szczęście nie wylądowały na ulicy, bo zablokowałoby to dojazd do licznych bloków i szkoły podstawowej. W poniedziałek MZK będzie musiało przysłać specjalny samochód do poustawiania pojemników, o ile nie uległy one uszkodzeniu i ludzi do posprzątania po kimś.

Mamy nadzieję, że wandal/ wandale przewracając śmietniki zrzucił/ zrzucili na siebie część śmieci...

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, tak,tak całe miasto to nie pseudointeligent pod ponad 100 nickami, a z tymi zasrańcami to ponad 140 nicków, a sympatycy Palca i Sznura z Tuska cieszą się i tą radość uwidaczniają na śmietnikach, taką swoją euforię i radość. No przecież nikt smutny śmietników nie rozwala, tylko wesoła gawiedź, albo nawalona po 500+.

~taka prawda

Do emeryta e2rds, nie próbuj manipulować bo już całe miasto się z ciebie śmieje. Jak próbujesz odpowiadać na mój komentarz to dodaj , że wszyscy sympatycy PIS cieszą się ,że na czele PO stanął TUSEK. Co te śmietniki maja wspólnego z sympatykami PIS?

~Siwy

Dzicz przeszła przez miasto bo śnieg spada i niema co w lesie jeść , MANDATY WALIĆ

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, cyt: :Sympatycy PIS bardzo się cieszą" nawet to widać po śmietnikach, radość na miarę sympatyków Palca i Sznura, a taczki czekają, może wcześniej niż za 2 lata.

~taka prawda

Sympatycy PIS bardzo się cieszą , że TUSEK znowu kieruje tą PO bo mamy pewne zwycięstwo za 2 lata.

TylkoZKS

Zwolennicy pisu sfrustrowani powrotem Tuska postanowili wyładować swoją złość na śmietnikach. Aktu tego dokonali po spożyciu jaboli za 500+.

~emerytka

Najwyższy czas wrócić do kar w formie prac społecznych na rzecz miasta i to w odpowiednio opisanej kamizelce. Może to przemówi do tych zakutych łbów.

~Dixi

Patologia nierobów i wyznawców darmowej kasy oto oblicze PISUARÓW w pełnej krasie .Tłuki nieroby i osiłki bez rozumu walczą ze śmietnikami ale za robotę czy naukę szkoda czasu.Słoma z butów wyłazi nawet w trzecim pokoleniu.

~Obywatel

Najlepiej gdy już by się te osoby z Marginesu społecznego złapało to kara taką powinna być że lądują na wózku inwalidzkim do końca życia lub kara śmierci.

Gdyby takie kary były to zapewne tacy popaprancy zaczęli by w większości uważać chyba że ktoś szuka śmierci lub wózka inwalidzkiego.

krysz

Zimny,

straż miejska to biegała za kierowcami co to na chwilę zaparkowali auta na zakazie albo na trawniku. Bandziorów omijali z daleka.

~jozef

Jakes ekolog zakasuj rekawy lopata i posprzataj .Tylko nie jestes ekologiem ale pisowym trollem i klapac tylko potrafisz

~Obserwator

Nie ma się czemu dziwić śmieć do śmiecia ciągnie.

~ekolog

Wiadomo , że zrobili to frustraci hejterzy którzy od 7 lat wszędzie łomot dostają. Bo na pewno nie zrobił tego jeden cwaniaczek bo w życiu takich ciężarów by nie podniósł. A swoją drogą gdzie byli mieszkańcy okolicznych bloków bo ja nawet w środku nocy na zewnątrz jak ktoś rozbije jedną butelkę to się budzę i wszystko widzę. Ale gwarantuję każdemu mieszkańcowi naszego bloku , że do końca tego miesiąca będziecie wiedzieć ilu hejterów z nazwiska zrobiło ten smród w tej dzielnicy miasta. Po to jest policja aby takich deb..li wyłapywali i do więzienia na kilka lat dla nauczki hejterów. My ekolodzy dbamy aby nasze miasto było najczyściejszym miastem w POLSCE a idio..ci robią wszystko aby zepsuć wizerunek naszego miasta w oczach wszystkich POLAKÓW.

~Cycu

Cholerna wielowieś !
Nazjezdzalo się dziadostwa z okolicznyvh wsi w latach 70-80 i myślą że są z miasta.Sloma z butów wyjdzie ale wiesz chłopa nie.Mamy efekty krwistych wiesniakow

~Cycu

Cholerna wielowieś !
Nazjezdzalo się dziadostwa z okolicznyvh wsi w latach 70-80 i myślą że są z miasta.Sloma z butów wyjdzie ale wiesz chłopa nie.Mamy efekty krwistych wiesniakow

~`123

naród katolicki wyborcy PIS

e2rds

~Czesiu, zasrańcu, takie gó.no mnie nie bedzie narzucało co mam robić, gó.no to tylko gó.no, rozumiesz zasrańcu.
Znaczy, pseudointeligent już w pracy i od rana ryja drze za kasę podatnika.

~Sanowa

Chcieli być fajni, niestety niewyszlo.
Paradoksalnie gdyby matka jednego nie puszczała się to by wykazywała zainteresowanie ta wpadka, jednak w czasie gdy wpadka przewracała śmietniki to ona trzymała w ustach jednego ze swoich kolegów.

~Czesiu

Do roboty stary dziadu a nie osmieszasz się ciągle na forum

~tadek60

Jezeli to zrobil kibic,kibice to nic im nie mozna zrobic.To tak jakby policjant zniszczyl cos na miescie i mialby potem to naprawic ,przeciez to nie mozliwe.

~jozef

To kibolstwo lokalnego klubiku sfrustrowane wynikami.

~Robal 77

To jakaś ostatnia łajza zrobiła - cienias nigdy do nikogo nie podskoczy, bo by wpie...l dostał z miejsca, to się na śmietnikach wyżywa. Śmieć jeden.

~Mieszkaniec

Że też Lucek na hulajnodze nie jeździł.

~Mieszkaniec

Że też Lucek na hulajnodze nie jeździł.

~siwy

fronko policja niech da spokój z tymi maseczkami. są ważniejsze problemy

e2rds

~Czesiu, jak ty zasrańcu porozwalałeś to teraz pozbieraj, jesteś ~Czesiu 35 zasrańcem na portalu, cieszysz się, bo ja tak.

Frodko

@krysz - nikt nie przewidzi gdzie danej nocy dojdzie do aktów wandalizmu, ale o tyle zwiększy się prawdopodobieństwo złapania sprawców na gorącym uczynku o ile zwiększy się ilość nocnych patroli. Moim zdaniem policja nie jest od sprawdzania czy ludzie robiący spokojnie zakupy w sklepie mają na twarzy maseczki, jak widać mamy inne problemy,

~Czesiu

Erdeesik zabrał byś się do roboty

~siwy

policja zamiast łapania za maseczki niech dorwie tych wandali.

~Tygrees

Policja z tej nocnej zmiany do zwolnienia bo pewnie nic nie widziala i nic nie slyszala