Miasto nie jest już związane żadną umową ze słynnym Citko, ale...

Image

Został zatrudniony by wyciągnąć stalowowolską piłkę z głębokiej zapaści. Jego obecność w Stalowej Woli budziła ogromne kontrowersje.

Stowarzyszenie „Nasze Miasto” zwróciło się z wnioskiem do Urzędu Miasta Stalowa Wola w sprawie zatrudnienia Marka Citko i jego firmy. Jak odpisali urzędnicy:

- Urząd Miasta Stalowej Woli nie jest związany żadną umową z Panem Markiem Citko oraz firmą VIKO Citko Marek. W związku z powyższym, urząd nie ponosi, ani nie planuje ponosić z tego tytułu żadnych wydatków. Wyjaśniam również, że Pan Marek Citko nie będzie doradzał w zakresie spraw sportowych

Gmina Stalowa Wola zawarła umowę z firmą VIKO Citko Marek na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2021 roku. Była to umowa z firmą, nie osobą fizyczną (8 tys. zł netto miesięcznie). Ale jest także i inna umowa, zawarta bezpośrednio z samym Markiem Citko. Tak więc nasz ekspert od lokalnej piłki jest też sam od 1 lipca 2021 roku do 30 czerwca 2022 roku zatrudniony w Stali Stalowa Wola jako tzw. skaut na postawie umowy cywilnoprawnej.

Czy przysłużył się stalowowolskiej piłce? Jakie jest Wasze zdanie?


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~KIBIC

Do zks, prostoto pocałuj mnie tam gdzie słońce nie dochodzi.

~zks

do , Kibic, jesteś bardzo głupi.

~kibic

Do KIBIC , czy ty wszystkie rozumy pozjadałeś i myślisz , że jesteś największym'' znafcą'' piłki nożnej w naszym mieście. Po prostu szkoda mi cię bo mówisz do głuchej ściany.

~KIBIC

Jeszcze o tym menago, CITKO dostał szansę uzdrowić naszą piłkę nożna i jak mu się nie uda będzie musiał odejść. Tak jest w sporcie dziś jesteś zarabiasz majątek a po paru miesiącach za brak wyników zawodników i drużyny ty padasz ofiarą . Tak będzie też z CITKO bo nigdzie nikt za brak wyników pracy nikomu nie płaci. Każdy sport szybko każdego weryfikuje i albo , albo robisz awans zostajesz a jak nie to musisz odejść.

~KIBIC

W ostatnim zdaniu do mnie napisałeś '' zapamiętaj sobie człowieczku, że klimat w klubie tworzą ludzie co mają wiedzę i podejście których w STALOWEJ WOLI nie ma''. Trochę przesadziłeś bo jak ktoś np. z tobą się nie zgadza to ty pewnie uważasz że on się na piłce nie zna. A ja na to wszystko patrzę inaczej każdy ma prawo do swojego zdania na każdy temat a kto ma rację to się okaże po latach. Dopiero przyszłość pokaże kto w naszym mieście miał rację na jakikolwiek temat. Poczytaj te wypociny pisane po meczach STALÓWKI obrażające kogo się tylko da, nawet ludzi co z piłką nie maja nic wspólnego co gorsze po meczach które STALÓWKA wygrywa. Co do dobrego klimatu inaczej nazywanego dobrą atmosferą w klubie to jak są dobre wyniki to i atmosfera jest dobra w każdym klubie na świecie tak było jest i będzie. Czy ty myślisz , że jak nasza STALÓWKA przegrała z WÓLCZANKĄ to ja szedłem po meczu do domu zadowolony? To było moje największe rozczarowanie po rundzie jesiennej tym bardziej ,że gdyby STALÓWKA wygrała ten mecz zostalibyśmy liderem 3 ligi naszej grupy. Ale hejterskimi wypocinami nikomu nic nie pomagamy a wręcz odwrotnie. Napisz do mnie kto naszym klubem powinien zarządzać bo krytykować to każdy potrafi a doradzić coś mądrego nie ma komu. Nie takie kluby jak STALÓWKA siedziały w 3 lidze po kilkanaście lat choćby STAL MIELEC czy RAKÓW CZĘSTOCHOWA. Ale po wielu latach cienkich dziś taki RAKÓW jest jedną z najlepszych polskich drużyn w ekstraklasie, MIELEC też nieźle ciągnie. Takich warunków jak w naszym mieście mają obecnie piłkarze to nie mieli wcześniej nigdy tylko ciężko trenować a wyniki przyjdą. Jednak do awansu potrzeba wzmocnień naszej STALÓWKI co już po cichu robimy.

~KIBIC

do STALOWA WOLA , widzisz nawet ja mimo , że interesuję się piłką nożną nie tylko naszą ale całej POLSKI a nawet świata. To w moich poprzednich wpisach zrobiłem 2 błędy po pierwsze ten 3 klub z naszego miasta grający w B klasie to nazywa się KSTŁK, ciekawy skrót o którym nawet ja nie mam pojęcia, może ktoś kto lepiej się ode mnie orientuje co to za zespół. Obecnie są na drugim miejscu za ORŁEM RUDNIK z tą samą ilością punktów a jesienią przegrali tylko jedno spotkanie i jedno zremisowali. Drugi błąd zrobiłem z kolejnością tych wszystkich działaczy na przestrzenie ostatnich 20 lat. Zapomniałem też dodać , że w naszym klubie działali też byli zawodnicy STALÓWKI i to nie tylko jako trenerzy.[ W. FABIANOWSKI nie dawno był dyrektorem] . Jednak zawsze w ostatnich 20 latach czegoś w klubie brakowało a na spadek wielki wpływ miało granie po za naszym stadionem przez prawie 3 lata. Bo nawet mecze domowe graliśmy na wyjeździe a inaczej się gra na swoim stadionie a inaczej na obcych boiskach. Piszę do ciebie w krótkich komentarzach dlatego , że mnie ten portal STALOWE MIASTO cenzuruje.

~kibic

Do KIBIC, daj se siana ty nic nikomu nie wytłumaczysz bo tu nie o prawdę chodzi a o sranie na głowy tym co chcą coś jeszcze dobrego dla naszego miasta zrobić.

~KIBIC

do STALOWA WOLA jeszcze na koniec zobacz MAREK KUSIAK zabrał paru chłopaków ze STALÓWKI i po awansie do 4 ligi zajmuje ze swoim zespołem bardzo wysokie miejsce w tabeli 4 ligi. Mowa tu o zespole SOKÓŁ KAMIEŃ a grają tam nasz bramkarz SIUDAK , MISTRZYK, Ii obrońca który grał u nas w rezerwach. A przymierzany jest PIECHNIAK a ty chcesz aby u nas w 2 lidze grali wychowankowie. A który nasz wychowanej wybije się ponad przeciętność to go zabierają kluby z wyższej ligi przykład [ K.ŚPIEWAK ] tylko z ostatnich lat. Trzeba patrzeć na rzeczywistość realnie a nie w różowych okularach.

~KIBIC

do STALOWA WOLA, zobacz nawet w takim SOKOLE NISKO który obecnie gra w 5 lidze gra tam bardzo mało wychowanków. Drużyna za słaba na 4 ligę a za silna na 5 ligę i tak raz w 5 lidze a raz w 4 lidze grają. Co bardzo ciekawe w wielu drużynach z 4 ligi grają obcokrajowcy czego nie powinno być.

~KIBIC

do STALOWA WOLA , pytasz mnie gdzie ten plan 5 letni , więc w sporcie to jeszcze nikt niczego nigdy mądrego nie zaplanował . Nawet w gospodarce jest ciężko cokolwiek zaplanować a co dopiero w sporcie [ myślę tu o COVIDZIE]. Gdyby nie polski rząd to wiele firm by dziś zbankrutowało i byśmy mieli wielkie bezrobocie. Tak , że ciesz się ,że u nas rządzi w POLSCE PIS bo ci z PO by ci mówili , że piniedzy ni ma i nie bedzie. Dziś byś kwiczał jak mały prosiaczek , bo byś nie miał pracy. A teraz powiedz mi kto powinien tym klubem dziś zarządzać aby nam zagwarantował awans do 2 ligi.

~KIBIC

do STALOWA WOLA , muszę cię poinformować , że wychowankowie to grają co najwyżej w 4 lidze w polskiej piłce. Jeszcze na tym poziomie znajdziesz swoich wychowanków a w 3 lidze to już nie wielu gra swoich chłopaków choć ja jestem za tym aby ich grało jak najwięcej bo 3 liga to poziom amatorski. Dla mnie teraz jako kibica najważniejsze jest aby STALÓWKA awansowała do 2 ligi a kto w niej gra to sprawa drugorzędna. A mamy 7 drużyn w naszej grupie 3 ligi z szansą na awans do 2 ligi, bo nawet AVIA ŚWIDNIK klub na 7 miejscu w tabeli ma tylko 6 punktów straty do lidera. Tak , że walka o awans do 2 ligi na wiosną będzie fascynujący. A wracając do wychowanków od 12 do 17 roku życia. To rodzice zawsze od 1989 roku na szkolenie swoich dzieci do klubu wpłacali pieniądze. Tylko , że w ostatnich 6 latach rodzice dostają od rządu 500 złotych na każde dziecko więc mają czym płacić czego nie było nigdy wcześniej. Każde dziecko marzy ,że zostanie kiedyś drugim LEWANDOWSKIM i to jest wspaniałe ,że mają takie marzenia. Życzę każdemu dziecku aby dla dobra polskiej piłki nożnej im te marzenia się spełniły.[ a także naszej lokalnej]. Widzisz każdy rodzic inwestując w swoje dziecko może na tym majątek zarobić. Gdybyś wiedział jak matka LEWANDOWSKIEGO dziś żyje to nawet królowie tak nie żyją bo syn ją sponsoruje. A ile takich talentów na całym świecie się z różnych powodów zmarnowało ?

~KIBIC

do STALOWA WOLA ,widzisz napisałem bardzo długi komentarz do ciebie a ten portal aby chyba mi podnieść ciśnienie ocenzurowali mój komentarz czy tak powinno być? tym bardziej , że jednego złego słowa do ciebie nie napisałem. Ale wracając do twojego najnowszego wpisu. To powiem tak byli ŻAK , KOTULSKI, JARECKI i wszyscy ich krytykowali i jechali z nimi jak z gó..wnem. Potem byli kibice co zarządzali STALÓWKĄ i też ciągle była tylko krytyka, potem byli ci z AKADEMII i też wszyscy co lubią krytykować po nich jechali. A potem był ten gość z RZESZOWA który wytrzymał bodajże 3 miesiące bo też wszyscy po nim jechali. Potem był NOWAK i też długo nie wytrzymał bo go ostro krytykowano. Teraz jest CZAJKA który cichutko siedzi i wiele się nie wypowiada tak jakby się kibiców bał. A też jest krytykowany więc ja się pytam kto wam dogodzi w tym mieście? Bo nawet SALAMON by wam nie dogodził bo z pustego ciężko coś ulać.

~STALOWA WOLA

@kibic. Ja wiem ze jesteś kibicem i ze grałeś. Umiem czytać Może znasz tam ludzi. Ale gdybyś tak pomyślał chwilę stanął z boku i popatrzył na to wszystko to byś zauważył to co ja. A skoro jesteś ekspert i znawca to powinieneś to wiedzieć że to jest bubel. Gdzie ten plan 5 lat? Nie chwalił byś już tak tych ludzi. Bo tych ludzi co tam pracują to już w normalnym klubie myślącym o awansach już dawno nie powinno tam być. A tych wszystkich których wymieniłeś zanm osobiście. Ja znam wszystkich w klubie. Ty też nie wiesz kim ja jestem. P.WTOREK, W.FABIANOWWSKI , K. LEBIODA, T. WIETECHA, BIEŃKO, SZAROWSKI , M. DROZD, SROKA , SKIBA znam ich. Nie tylko na cześć. A jeśli chodzi o ostatnie 20 lat szkolenia to zostały zmarnowane. Lepiej kupić wypożyczyć niż wychować. A swoich? na wioske do Pysznicy Grembowa itd.

speedee

pieniądze wylane w w błoto... piss

~KIBIC

A teraz się odniosę do twojego wpisu. Że niby co ja wiem o dzieciakach do 12 do 17 lat[ oczywiście o wychowankach naszego klubu].Widzisz ja w moim życiu grałem w jednej drużynie z reprezentantami POLSKI i to nie juniorów czy do 21 czy 23. Grałem z zawodnikami seniorami którzy grali dla pierwszej reprezentacji POLSKI. Już jako małe dziecko jak graliśmy pod blokiem to ja wybierałem sobie chłopaków do mojej drużyny a wiesz dlaczego bo byłem najlepszym graczem na boisku. A ty uważasz , że reprezentanci POLSKI na piłce się nie znają to ja ci gratuluję inteligencji. Marzeniem wszystkich piłkarzy STALÓWKI było zawsze zagrać choć jeden mecz razem z reprezentantami POLSKI a zastąpił tego zaszczytu w ostatnich 22 latach tylko jeden zawodnik STALÓWKI, PIOTR PIECHNIAK który zagrał w kilku meczach reprezentacji seniorów POLSKI. Kończę na dziś bo nie mam czasu ale obiecuję ci , że jeszcze wiele rzeczy się dowiesz o naszej STALÓWCE o których nie masz zielonego pojęcia.

~KIBIC

do STALOWA WOLA , 4 komentarz napisałem na temat wychowanków STALÓWKI. Więc to chyba cię ruszyło najbardziej ale czy ja nie mam racji.? Napiszę tu o czasach ostatnich 20 lat bo nie ma sensu wracać do czasów kiedy STALÓWKA grała w obecnej ekstraklasie. Ostatnio kiedy w naszej STALÓWCE grało więcej wychowanków niż piłkarzy z całej POLSKI to były lata 2000 do 2008 kiedy to w STALÓWCE grali tacy wychowankowie jak P.WTOREK, W.FABIANOWWSKI , K. LEBIODA, T. WIETECHA, BIEŃKO, SZAROWSKI już nie pamiętam jak miał na imię, M. DROZD, SROKA , SKIBA, czy ty opamiętasz jeszcze tych zawodników. Oni nawet grali za trenera ŁACHA i PALIKA w obecnej pierwszej lidze. Owszem w między czasie odchodzili do innych klubów ale takie jest życie każdego piłkarza jedni odchodzą boi dostają gdzieś w innych klubach większe pieniądze a inni bo ich już w naszym klubie nikt nie chce to jest wpisane w życie każdego piłkarza i trenera. Czy to są głupoty według ciebie? Obecnie mamy dwóch wychowanków w STALÓWCE to STĘPNIOWSKI i LEBIODA i to tylko dlatego , że w 3 lidze w każdej drużynie musi grać dwóch młodzieżowców . Bo gdyby nie było tego przepisu to na pewno ci zawodnicy by u nas nie grali co najwyżej w rezerwach. A dlaczego to ci w prosty sposób wytłumaczę bo oni wychodząc na boisko grają tak jak chłopaki na podwórku. Grając z nimi STRALÓWKA tak jak by grała w 9 przeciwko 11. A dzieje się to przez to , że trenerzy młodzieży są marnie opłacani i żadnemu z nich na trenerce nie zależy. Każdy z nich ma pracę np. w szkole [nauczyciel WF] za dobre pieniądze i trenerkę z dziećmi traktuje jak parę groszy dorobić.[ 600 do 800 złotych]. Gdyby ci trenerzy mieli pełny etat w klubie to by się do swojej pracy lepiej przykładali. Ty myślisz , że ja nie wiem co się w klubie dzieje ja wiem więcej niż ktokolwiek inny w tym mieście. Od AKADEMII do klubu STALÓWKI.

~KIBIC

do STALOWA WOLA, trzeci mój komentarz napisałem do osoby która się podpisała ''obca'' która uważa ,że miasto o lekkoatletów powinno zadbać. A ja jej odpowiedziałem , że były prezydent wybudował im fajny stadion lekkoatletyczny jeden z lepszych na PODKARPACIU. Po za tym miasto ich sponsoruje bo wszelkie wyjazdy na mecze to nie są tanie rzeczy. To co uważasz , że ja komentuję głupoty ale ta osoba pewnie myśli , że amatorzy lekkoatleci powinni dostawać wypłatę co miesiąc za to , że uprawiają sport który lubią bo gdyby nie lubili to by sobie dali spokój ze sportem. Czy ty uważasz ,że ja piszę głupoty?

~KIBIC

do STALOWA WOLA, następny mój komentarz napisałem do ''andrzeja'' który stwierdził , że jak by w naszym mieście był konkurencyjny klub do STALÓWKI to STALÓWKA by lepiej grała . Więc ja mu odpisałem , że są nawet dwa kluby konkurencyjne w naszym mieście piłki nożnej , jeden to SAN a drugi to jakiś skrót coś ŁTST i ja o nim nic nie wiem skoro ty się znasz na piłce to oświeć mnie co to za klub który obecnie gra w B klasie i chyba jest liderem B klasy. Czy ty uważasz mój komentarz za głupotę to wytłumacz wszystkim kibicom swoje mądrości.

~KIBIC

do STALOWA WOLA , nigdy nie myślałem , że to zrobię ale odpiszę ci na wszystkie twoje przemyślenia. Obrażasz najlepszych kibiców STALÓWKI a ja ci nic złego nie powiedziałem. Nazywasz mnie idi..tą a nie wiesz z kim masz do czynienia. Ale najpierw wróćmy do moich wcześniejszych komentarzy bo nazwałeś je głupotą. Więc najpierw napisałem do ''cdn'' który powiedział , ze wystarczy ściągnąć TRĄBKĘ , SEKULSKIEGO , ŚPIEWAKA i CZARNEGO i mamy pewny awans. Czy ty uważasz , że jak ma mu odpowiedziałem , że ani TRĄBKA ani SEKULSKI a tym bardziej ŚPIEWAK do STALOWKI nigdy nie wróci , co najwyżej CZARNY emeryt może do nas wrócić. Czy to jest głupota zastanów się bo tylko pokazujesz , że na piłce nożnej się nie znasz. Bo może gdyby STALÓWKA w tym roku awansowała do ekstraklasy to ci piłkarze TRĄBKA i SEKULSKI by do nas wrócili ale z wypłatą 30 tysięcy na rękę a masz takie pieniądze dla nich? A ŚPIEWAK obecnie ociera się o reprezentację POLSKI do lat 23 i dla własnej kariery nie wróci do STALOWEJ WOLI może kiedyś na emeryturę.

~Admil

Kpina, żart i niedowierzanie :/

~STALOWA WOLA

@KIBIC. CO TY MOŻESZ WIEDZIEĆ O PIŁCE I WYCHOWANKACH. GDYBYŚ WIEDZIAŁ JAK SIĘ TRENUJE I TRAKTUJE ROCZNIKI 12-17 W STALÓWCE I JAKI JEST CEL TAKIEGO TRENOWANIA TO BYŚ TU GŁUPOT NIE WYPISYWAŁ. ja cię nie będę uświadamiał bo to nie jest wiedza na forum i dla takich idiotów jak ty. GDYBY NIE RODZICE TO JUŻ DAWNO BY NICZEGO NIE BYŁO. WCALE SIĘ NIE DZIWIE ŻE NIE MA WYCHOWANKÓW W KLUBIE SKORO MASĘ MATOŁÓW JEST W TYM KLUBIE ZATRUDNIONYCH. TAKIM SZUBRAWCOM PREZYDENT ZAUFAŁ KTÓRZY NIC NIE ZROBILI I NICZEGO NIE OSIĄGNĘLI. W STW NIKOMU NIE ZALEŻY NA TRENOWANIU I SZKOLENIU I OD TEGO TRZEBA WSZYSTKO ZACZĄĆ. DLA WSZYSTKICH LICZĄ SIĘ ETATY I KASA. JESTEŚ BAJKOPISARZEM I MARZYCIELEM. ZERO WIEDZY. I PRZESTAŃ SIĘ ODGRYZAĆ I OBRAŻAĆ LUDZI NA FORUM BO JA CIĘ OBSERWUJE CO PISZESZ NA SM I SĄ TO SAME GŁUPOTY. NIE MASZ O NICZYM POJĘCIA A WCISKASZ INNYM TE SWOJE GŁUPOTY ZE TO INNI NIE MAJĄ RACJI. albo jesteś płatnym trollem który dostaje kase za te wpisy o wielkim klubie. I zapamiętaj sobie człowieczku ze klimat i klub tworzą ludzie którzy mają wizję wiedzę i podejście a których w stw nie ma.

~kibic

Co z planem 5-letnim ?.Na jakim etapie jestescie?Bo do tej pory nikt tego planu nie zakonczyl czekamy na odpowiedz!

~KIBIC

Kiedy skoczy się to idi..tyczne gęganie o wychowankach? Bo prawda jest taka , że 99 procent tych wychowanków nadaje się tylko do gry w A czy B klasie po wioskach. Jedynie wychowankowie pochodzący ze wsi do czegoś się nadają tacy jak SPIEWAK czy MISTRZYK i STELMACH. Wszyscy juniorzy którzy pochodzili ze STALOWEJ nigdy nie przebili się do pierwszego składu STALÓWKI. Ostatnio chyba jeszcze jak trenował juniorów pan PATKOLO czy pan LEŚ. Ale nawet wtedy większość to była z okolicznych wiosek i miasteczek jak np. GORZYCE czy RUDNIK nad SANEM.

~KIBIC

Do obca, takie warunki jakie stworzyło nasze miasto lekkoatletom to chyba nie ma w żadnym innym mieście na PODKARPACIU. Komentuję tu o stadionie na ENERGETYKA więc o czym ty piszesz. STALÓWKA to obecnie jedna z 6 najlepszych drużyn w 3 lidze z wielką szansą na awans do 2 ligi do pierwszego miejsca brakuje nam tylko 3 punkty. Ale ty o piłce nożnej nie masz zielonego pojęcia, skoro tak lekkoatleci są ambitni to dlaczego nikt nie chodzi ich oglądać? Czy miasto powinno przestać sponsorować wasze wyjazdy na zawody ? Bo to są nie małe koszty a miasto musi szukać oszczędności.

~KIBIC

Do czytelnik, o kim ty piszesz bo tu wypowiada się 30 znawców piłki nożnej ale o segregacji nikt nic nie pisze. Czy ty zapomniałeś lekarstwa rano użyć?, to weź podwójną dawkę.

~KIBIC

Do andrzej, nie kompromituj się bo o piłce nożnej nie masz zielonego pojęcia. Gdybyś był troszkę mądrzejszy to byś wiedział , że w STALOWEJ WOLI są 3 kluby piłki nożnej. Jeden występuje w 3 lidze [STALÓWKA] drugi w A klasie [SAN ] a trzeci w B klasie. Więc o czym ty gęgasz.?

~czytelnik

Jaki uczynny ten nasz recenzent jest na tym portalu. Segregacja /rasowa / w pełni. Zarobek za takie dzieło też musi być pokażny.

~taka prawda

To pseudo stowarzyszenie nie ich miasto szuka paliwa wyborczego przed wyborami bo jak mają wygrać z PIS jeśli wszyscy mieszkańcy będą tylko wychwalać PIS.? Tylko , że oni nie wiedzą , że my o nich wszystko wiemy ale na razie o tym cicho siedzimy bo prawda się uruchomi tuż przed wyborami aby wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia.

~KIBIC

Do cdn, czy ty masz pojęcie o piłce nożnej , każdy zawodnik jak powącha ekstraklasy czy 1 ligi już nigdy w 3 lidze nie wystąpi na boisku nawet za majątek. Tacy to marzą aby się załapać do jakiegoś klubu zagranicznego i wrócić do POLSKI z kasą jaką się dorobił LEWANDOWSKI. A CZARNY być może by wrócił na emeryturę do STALOWEJ WOLI bo już u nas grał. Pozostała 3 gra albo będzie grać niebawem w ekstraklasie za grube pieniądze o których tacy jak ty nie mają pojęcia . U nas w STALÓWCE połowa drużyny nie zarabia tego co zarabiają ci których wymieniłeś. Mówiąc prostym językiem zrozumiałym dla takich jak ty to SEKULSKI zarabia więcej niż pół naszej drużyny. [ 6 zawodników co miesiąc]

~HIhihaha

Tylko za co, jak Luckowi dajdaje wszystko już przepupcyli? smiech2