Tymczasowy areszt za rozbój na starszej kobiecie

Image

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców rozboju. Dwaj mężczyźni zaatakowali starszą kobietę i zabrali jej torebkę. Sąd zdecydował, że 17 i 18-letni mieszkańcy Stalowej Woli, najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego stalowowolskiej komendy pracowali nad ustaleniem sprawców rozboju, do którego doszło na początku stycznia, na ulicy Okulickiego w Stalowej Woli. Dwaj sprawcy zaatakowali starszą kobietę i zabrali jej torebkę. Poszkodowana sama zgłosiła się do jednostki policji i poinformowała o napaści.

Policjanci gromadzili materiał dowodowy, sprawdzali nagrania monitoringu oraz analizowali zebrane przez technika ślady. Ich żmudna praca pozwoliła na wytypowanie i zatrzymanie podejrzanych. To mieszkańcy Stalowej Woli, w wieku 17 i 18 lat.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty rozboju. Podejrzani przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia.

Na wniosek policjantów, poparty przez stalowowolską prokuraturę, sąd zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego na okres dwóch miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Niko

Ziomek w Kryminale nie jest źle , za nic nie płacisz jeszcze za darmo Ci michę dadzą posiedzisz z dwa lata i wyjdziesz na wolność za dobre sprawowanie a jeszcze jak Ci grupę spacerową otworzą to i do pracy pójdziesz na wolność !

~git

będa mieli branie. Dupsko pęknie pod celą

~Fretka

Ja bym podstawila nogę odrazu, polecieliby na łeb i tyle xp yebane bachory kradną innym choć mieli 500 plus, u mnie na książki nie było do szkoły i nie kradnę innym, tak jak politycy choć mają więcej niż potrzebują...ale ludzie mając wszystko z pokolenia na pokolenie to gó.wno wiedzą????

~kibic

Najstraszniejsze jest to , ze te gnojki jeszcze niedawno jeden z nich brał co miesiąc od PIS 500 złotych. A ten drugi dalej bierze i jeszcze przez rok będzie brał. Dostali w sumie przez ostatnie 7 lat każdy z nich po prawie 50 tysięcy złotych. Zamiast się wykształcić i ciężko pracować dla dobra tych co będą będą chcieli pobierać co miesiąc 500 plus to obrócili się w bandytów.

~Wuju

Do Pisiorka: Zgadza się, że zwroty grzecznościowe.piszemy z dużej litery, ale wyłącznie pod jednym warunkiem - że mamy do kogoś szacunek. Nie natomiast, jak zwracamy się do śmiecia.

e2rds

~Wuju,~Wuju czyżbyś znów zaczął prace od zaczepiania ludzi na forum i pisania tych swoich wypocin, przecież obowiązki na państwowej posadzie masz inne niż pisanie bzdur i okradanie podatnika trutniu.

e2rds

~Wuju, to ty zasrańcu mnie zaczepiasz i próbujesz pouczać co jak się pisze, więc ~Wuju, jak już napisałem, ty masz taki sam rozum w głowie co w ~..uju. Nic dodać więcej tłuku.

~Pisiorek

Wuju ,zwroty grzecznościowe piszemy z dużej litery.Tez się naucz pisać.

~Wuju

Eunuchu drugi z rds-em, próbujesz filozofować na tym forum w każdym opisanym temacie, a po twoich wpisach widać, że masz jakieś wielkie kompleksy, a o brakach w wykształceniu - już nie wspomnę. Przy okazji dodam, że przymiotniki od nazw własnych piszemy z małej litery, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć, jak do szkoły miałeś pod górkę.

~Nap88

Dobry wiek przez te 2 miesiące się nauczą...ehh

~Rydzyk

Zgrzeszyli no zgrzeszyli a kto nie ma pokus niech się pokaże

~Login

Szkoda dawać jeść... najlepiej roztrzelac

e2rds

~Wuju, ~Wuju, widzisz, co ja poradzę, że ty ~Wuju masz to samo w głowie co w ~..uju.

~Wuju

e2rds, ale ty jesteś tępak! Po nicku widać, że zatrzymałeś się w rozwoju na etapie wynalezienia radia z rds-em. Jak kiedyś dostaniesz w te głupią łepetynę, to być może odrobinę zmądrzejesz!

e2rds

To tylko było wychowanie "bogoojczyźniane" takie Czarnkowskie.

~Edek

Obrońcy czarnka trzymają poziom...

krysz

Edek, lewaku nie wiesz o czym piszesz. To są wyznawcy róbta co chceta.

~Vox rationis

~Edek pomódl się o zdrowie bo o rozum już za późno. Czarnek parę dni próbuje coś naprawić a ty takie brednie wypisujesz. W skrócie (Jeszcze dziadek się nie zesrał a ty już mu d.pę wycierasz). Raczej ty jesteś produktem obecnej edukacji. (tz tej przed reformą ministra)

~Bernard

Pińćsetplus się skończył. Trza jakoś dorobić

~DoEdek

Chyba bezstresowe wychowanie .

~Edek

Edukacja wg czarnka daje efekty.

~obywatel JF

W końcu jakiś sukces.

~Iskra

I bardzo dobrze, niech posiedzą trochę a potem jeszcze roboty publiczne..

~:-)

do pierdla z bandytami