Kwiaty z Rozwadowa. Nowa kwiaciarnia w mieście

Image

Od środy pod nazwą „Kwiaty z Rozwadowa” działa w naszym mieście nowa kwiaciarnia, która mieści się w Stalowej Woli przy ulicy Klasztornej 21 tj. naprzeciwko cmentarza w Rozwadowie.

Większość mieszkańców doskonale zna ten punkt, bo od kilkunastu lat w tym samym miejscu prowadzona jest sezonowa sprzedaż choinek sztucznych. Choinki z Rozwadowa to już uznana marka, szczycąca się największym wyborem choinek sztucznych na Podkarpaciu. Teraz właściciele otworzyli całoroczną Kwiaciarnię, która również wyróżnia się szerokim asortymentem.

Znajdziemy tu: kwiaty doniczkowe, cięte, żywe, sztuczne i suszone. Z tych wszystkich kwiatów mamy do wyboru wiele kompozycji okolicznościowych, przede wszystkim z kwiatów ciętych, które pochodzą bezpośrednio od polskich ogrodników i prosto z giełdy w Holandii. Kwiaciarnia oferuje bezpłatny dowóz na terenie Stalowej Woli, a w najbliższym czasie uruchomiona zostanie sprzedaż on-line.

W kwiaciarni znajdziemy też duży wybór kwiatów doniczkowych na każdą kieszeń. Są tu rośliny bardzo małe i całkiem duże, a to czego nie ma Kwiaciarnia może na życzenie klienta sprowadzić. Oprócz dużego wyboru kwiatów i roślin doniczkowych w Kwiaciarni znajdziemy wiele artykułów dekoracyjnych, w tym oryginalne szkło bezbarwne i kolorowe z polskich hut szkła.

Ofertę kwiaciarni można sprawdzić już dziś, bo przed nami Dzień Babci i Dziadka, a w Kwiatach z Rozwadowa, oprócz pięknych okolicznościowych bukietów i kompozycji, znajdziecie mnóstwo różnego rodzaju gotowych koszy i boxów prezentowych na każdą okazję. Jeżeli czegoś nie ma od ręki, to będzie zrobione na indywidualne zamówienie klienta.

Z uwagi na lokalizację Kwiaciarni przy Cmentarzu Parafialnym w Rozwadowie w ofercie dostępne są znicze i wiązanki. Kwiaciarnia wykonuje również kompozycje i wieńce pogrzebowe na sztucznym i żywym podkładzie na indywidualne zamówienie klienta.

Ofertę kwiaciarni można na bieżąco śledzić w mediach społecznościowych – na oficjalnym profilu Kwiaty z Rozwadowa na Facebooku (@kwiatyzrozwadowa) i Instagramie (@kwiaty.z.rozwadowa).

Kwiaciarnia czynna:

• poniedziałek- piątek od 9.00 - 18.00

• sobota 9.00 - 15.00

• niedziela 11.00 - 15.00

Przewiń do komentarzyKomentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona