Prace Popiełuszki/ Okulickiego zakończone. Wszyscy już jeżdżą!

Image

Tak długo oczekiwany remont na styku ulic Popiełuszki i Okulickiego właśnie zakończono. Odbiory ulic wypadły pomyślnie.

Od czwartku 20 stycznia 2022 roku oficjalnie będzie można jeździć wspomnianymi ulicami, ale już we wtorek 18 stycznia zniknęły zapory i pachołki zarówno od strony komendy policji, jak i przy skrzyżowaniu z Okulickiego. Ruch odbywa się normalnie. Wprawdzie kierowcy jeżdżą już tędy od dawna, to jednak jeszcze we wtorek rano znaki zakazu były po prostu przez nich lekceważone. Pozostały jeszcze duże, żółte tablice informujące o objazdach i ograniczenia od strony Al. Jana Pawła II.

Powiat Stalowowolski otrzymał dofinansowanie na realizację tej inwestycji z Funduszu Dróg Samorządowych. Jej całkowita wartość wyniosła 9 mln 145 tys. zł z czego dofinansowanie w ramach FDS wyniesie 5 mln 547 tys. zł.

Wielkie otwarcie z blichtrem i ważnymi gośćmi zaplanowano dopiero na poniedziałek. Kierowców jednak bardziej interesuje fakt, że już teraz rozładują się nieco korki w Stalowej Woli. Jak Wam się podoba nowy układ komunikacyjny?

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

23 Września 2020 17:55:20
~buhahaaa
byłem tu byłem tam-całe g.wno w koszu mam. I tak to wszystko robak na robaku.
Widzisz, nawet dwa jądra to już coś, a co ty możesz mieć, no najwyżej te gó.na co zbierasz i następny zasraniec przyłączył się do wypowiedzi. Pozdrawiam zasrańca.

~buhahaaa

Za to ty masz w swym łbie zakutym dwa jądra tegoż ..no co wiesz....łajzo.

e2rds

~ekolog vel pseudointeligencie, ales ty "mundry", samochód głąbie to tylko samochód, środek do przemieszczania się. To takie palanty jak wy chcący szpanować nazywają to "fura", a w środku furman( powożący furą to furman, to co się obrażasz) ino bez bata, ale często z orczykiem, albo z kłonicą, też dla szpanu.
~no comment, a ty czego tu ryja otwierasz, do ciebie piją ciapciaku, ty nie masz mózgu bo łeb uszyty masz z tego materiału, no wiesz.

~no comment

Moze tak bys przestał " miałczeć" jak sam piszesz ,,tam gdzie wypisyjesz swe brednie to typowa "kociarnia".Emerycie po 70tce a mózdzek....kodziarza.

~ekolog

Do kierowca, ten emeryt nie rozumie , że na samochody z górnej półki mówi się fura.

~Kierowca

Erdeesie o "furze" to tylko ty tu wypisujesz wiec odwal sie ode mnie i nie pisz bredni typu Kierowcy-woznicy bo sam sie robisz furmanem.

~taka prawda

Do e2rds, emerycie wszyscy POLACY wiedzą , że tą oczyszczalnię zbudowała H. Waltz to ona znalazła wykonawcę tej oczyszczalni z zagranicy. Budowała tą oczyszczalnie firma zagraniczna bo niby wygrała przetarg. Poczytaj w google na ten temat bo produkujesz idi..tyczną propagandę.

e2rds

~Kierowca, ale i z "furą" tam nie ma wstępu, kto będzie później sprzątał po ~Kierowcy-woźnicy też.

~Kierowca

To ty malo widziałes.No ciebie z koza tam nie wpuscili na parking.

~E2rds

Czarus jest bystry jak go..wn..o splywajace z czajki do Wisły.

~Dziadek

Masz racje czask..owski to super prezydent,menedzer i znawca przyrody.Awaria czajki, budowa koziarn.i na wyspie wislanej, ogrodki w centrum Wawy, wyciecie drzew i budowa niewiadomo czego nad Wislą , parkometry na kazdym kroku i za jaka cene, ola..nie mieszkancow komunalnych to takie tam znaczace osiagniecia tego wodza stolicy..Pomniejszych jest na szpalte a raczej na cala gazete fakt czy glu.pia wybiurcza ale oni go wszak bronia. Steruje pilotem czy zdalnie dronem bo w pracy jest zadkim gosciem.Ot taki to zdolny uczen hani i donka.

e2rds

~ekolog vel pseudointeligencie, a może byś sobie poczytał za którego to prezydenta wybudowano ten bubel Trzaskowskiemu którego tak się czepiasz jak pijany płotu, może to być nieprzyjemna wiadomość dla ciebie, ale trudno, trzeba przełknąć. A jak jeszcze zamiauczysz o Trzaskowskim to kolejny raz ci przypomnę.

e2rds

~kierowca, ~kierowca, cyganisz z tym "Słoneczkiem", od co najmniej 40 lat nie widziałem żeby jakaś "fura" stała przy Słoneczku.

~ tukal

Taka prawda-ekolog-kierowca, chłopie z którego oddziału zamkniętego uciekłeś?

~taka prawda

To rondo na POPIŁUSZKI i OKULICKIEGO to obecnie najlepsze rondo w naszym mieście.

~ekolog

Wszystkim smerfom marudom proponuję wyprowadzkę z naszego miasta do WARSZAWY na CZASKOWIANKĘ. Rezydent CZASKOSKI was wszystkich przygarnie ludzi ułomnych intelektualnie.

~kierowca

Do złośnik, pajacu po co pajacujesz jak ty nie wiesz jak wjechać do SŁONECZKA od strony sądu to oddaj prawo jazdy bo ty do ruchu na drogach się kompletnie nie nadajesz. Ja do SŁONECZKA jeżdżę codziennie od sądu w kierunku ronda przy policji i tam nawracam w kierunku ulicy STASZICA i mam bardzo łatwiutki wjazd do SŁONECZKA.

~Dziadek

Piekna sprawa, usprawni ruch i to turbo rondo.Z czasem biedzie zielono,drzewka urosna i bedzie bajka.Marudom co brakuje im tej zieleni proponuje Burdze lub namiot i na błonia nadsanskie wokolice mostu.

~Elton

Wielkie otwarcie z blichtrem i ważnymi gośćmi zaplanowano dopiero na poniedziałek. Znowu szopka ?

~nowy

jusek, ogarnij się

~Złośnik

Jadąc od okulickiego czy sądu nie ma jak wjechać na słoneczko czyli jak była lipa tak dalej jest

~ssmiech

Juz gorace telefony do warszawki z um hahah

e2rds

Zaczyna się kontrola NIK w sprawie programu "Polskie Szwalnie", może być wesoło z fabryką maseczek w Stalowej Woli. Witkowa za niewstawienie się na posiedzenie NIK już dostała mandacik 3010 zł.

~st.w.

O godz. 13-tej dwie lampy od strony ronda bardzo ładnie świecą.
Ciekawe czy będą świecić do poniedziałku czy nie?

~st.w.

O godz. 13-tej dwie lampy od strony ronda bardzo ładnie świecą.
Ciekawe czy będą świecić do poniedziałku czy nie?

~st.w.

O godz. 13-tej dwie lampy od strony ronda bardzo ładnie świecą.
Ciekawe czy będą świecić do poniedziałku czy nie?

~lolo

Najwiekszy sukces pisowskich kacykow to napchanie swoich kieszeni szmalem ,gdy ludzie klepia biede w miescie i kraju

~xxx

znowu gamonie zrobiły pasy rozbiegowe... będą ludzie kląć.... i się bić o pierwszeństwo

~ekolog

Już na wiosnę zaczynamy następną rewitalizację w naszym mieście ulicy MICKIEWICZA.[starostwo]

~ekolog

Kolejny potężny sukces polityków z partii PIS . Wszyscy mieszkańcy naszego miasta tylko o tym rozmawiają ile ci politycy w tak krótkim czasie dla naszego miasta zrobili. A jeszcze ci sami politycy nie powiedzieli ostatniego słowa bo w zbliżających się 2 latach powstanie jeszcze dużo więcej inwestycji w STALOWEJ WOLI. Już na wiosnę zaczynamy budowę osiedla CHARZEWICE, a ja się zastanawiam skąd ci politycy mają takie potężne miliony co roku na inwestycje.