Na Podskarpowej i Brandwickiej korki

Image

Co jest tego przyczyną? Oczywiście sygnalizacja świetlna, która obecnie nie działa poprawnie.

Czytelnicy alarmują! Są korki, nie działają światła. Dostaliśmy od Was już kilka takich zgłoszeń. I faktycznie, to obecnie największy problem w tym miejscu, bo raz sygnalizacja się włącza, raz wyłącza powodując zamęt. I tak jest co najmniej od wczoraj.

Największe problemy są oczywiście w godzinach szczytu kiedy po drogach jeździ najwięcej pojazdów. Korki powodują, że czeka się dobre 20- 30 minut żeby pokonać niewielki nawet odcinek. Sytuacja ma się zmienić, bo GDDKiA zna już problem i obiecuje, że go naprawi.

– Mamy problem z elektryką, służby cały czas działają, będziemy chcieli dzisiaj to naprawić. Nie jestem w stanie jednak powiedzieć, o której godzinie– informuje Joanna Rarus z GDDKiA, odział w Rzeszowie.

Trzeba się więc uzbroić w cierpliwość. Na horyzoncie widać już… światło.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kierowca

Najlepsze rozwiązania na dużych skrzyżowniach dróg to budowa dużych rond. Wszędzie gdzie jest tylko możliwość trzeba budować ronda.

~smrody

Jeden człowiek = jeden samochód = korek. Proste jak drut, ale dzisiaj każdy musi sam smrodem do fabryki + okoliczne wsie to samo = korek. Zero myślenia.

~kuku

a byloby rondo i zero problemów

~do weri

covid jest i lepiej abyś nie zachorowała ,strasznie osłabia organizm w zeszłym miesiącu chorowałem ,dochodziłem do siebie 3 tygodnie

~WERI

Drastycznie podajecie statystykę,,,proszę podać ile osób zmarło na samego kovida oile coś takiego istnieje bo medialnie napewno istnieje ,,tyle wtemacie ,,czekam ,,,

~WERI

Drastycznie podajecie statystykę,,,proszę podać ile osób zmarło na samego kovida oile coś takiego istnieje bo medialnie napewno istnieje ,,tyle wtemacie ,,czekam ,,,

~WERI

Drastycznie podajecie statystykę,,,proszę podać ile osób zmarło na samego kovida oile coś takiego istnieje bo medialnie napewno istnieje ,,tyle wtemacie ,,czekam ,,,

e2rds

~Jazda do gnojownika.

~Arti

Wypier.... e2rds jazda itp. stąd !! Idioci.

~Janusze

Placic ludziom dobrze to i będą fachowcy praktycy. To skandal żeby tyle to trwało amatorzy.

~Jazda

Erdees pulpecie niedorobiony

e2rds

~Jazda, ty zasrańcu jesteś gnój i tylko gnój, to ciebie należy wywieźć i ~Jazda do gnojownika.

~Do Policji

A moze by tak Policja stanęła na wysokości zadania i w godzinach szczytu pomachała łapkami... Nie no po co, z tego kasy nie ma, ludzie w korkach, wypadki, ale po co...

~Jazda

Ty pulchniutki Mapecie nie podniecaj się ,chodź a ja cię wywiozę

e2rds

~Jazda, co znudził ci się już nick ~Heheszek, żeś zmienił na ~Jazda, czy za bardzo pod poprzednim po ryje zasrańcu dostałeś i wymyśliłeś nowy, płodny jesteś, szczury też takie płodne są, może to rodzina.

e2rds

~Jazda, pisałem że cię wywiozę jako gnój, już poświęcę się by takiego smroda wywieźć, siadaj na te taczki, zasrańcu.

~Jazda

Wypad Mapecie edreesowski

~Miastowy

Po co ludzie ze wsi do miasta jadą??? To my do was po jajka i mleko powinniśmy jeździć. Same nieużytki teraz na wsiach, zero gospodarek. Do pracy do miasta wola jeździć i do biedronki po sztuczne warzywa.

Saturn

Nikt nie pomyślał że ciągle przybywa aut każdy członek rodziny ma dziś auto

e2rds

~ekolog vel pseudointeligencie, strefa ekonomiczna to twór niematerialny, natomiast zakłady w tej strefie już tak, więc potłuczony. można tylko dojeżdżać do zakładów w tej strefie, nadal nie rozumiesz. Tp tak samo jak nie ma nieba, gdzie jest niebo, pokażesz palcem do góry, bzdura, to kierunek umowny, żebyś nie wiem jak się wznosił, to nieba nie dosięgniesz.

~ekolog

Do emeryta e2rds , to ty gęgasz jak zwykle idiotycznie bo każdy wie , że strefa ekonomiczna to wszystkie tam zakłady produkcyjne. Masz dyżurny za dużo wolnego czasu i produkujesz idi..tyczne wypociny.

~kierowca

Do cacek , a ile mają jechać w terenie zabudowanym jest ograniczenie szybkości do 50 na godzinę. Jak tak ci się śpieszy to niebawem stracisz prawko dla dobra innych kierowców bo jesteś niebezpieczny na drodze.

e2rds

~ekolog vel pseudointeligencie, do www masz pretensje, ze gęga, a ty piszesz jak potłuczony, przynajmniej wyrażał byś się z sensem. Do strefy ekonomicznej nie ma po co ktoś dojeżdżać, najwyżej do zakładów pracy w tej strefie i kto tu gęga głupoty..

~Cacek

Spieszysz się to wstań taniej i nie będziesz się denerwował że jedzie przed tobą 45 na godzinę

~cacek

Korki to dopiero będą bo właściciele pand, matizów i tym podobnych bolidów. teraz jeżdżą w porywach do 45 km/h w terenie zabudowanym. Człowiek śpieszy się rano do roboty i gotuje się ze złości jak taki przed nim jedzie.

~Mieszkaniec

Pojedzie do Rzeszowa to zobaczycie korki, w Stalowej Woli takowych nie zaznacie. Widzę jedynie, że marudy są i w naszym mieście ;)

~Rysiek

Nie przesadzajmy w Stalowej korków nie ma, jak czasem się zdarzy poczekać 2 zmiany świateł (jakieś 4 minuty) to już piszecie o paraliżu na skrzyżowaniu? ;p

~Kierowca

Rondo, rondo, rondo nawet z opon, ale rondo jak w Łagowie .. byle jakie, ale jest i korków nie ma... Rondo, rondo, rondo..

~MarekS

Ja z moimi synami zawsze zgłaszamy wszystko na policję jak coś nam nie gra i policja załatwia zawsze sprawę. Dobre z nich chłopaki

~ekolog

Do www, nie masz o niczym pojęcia a gęgasz. Do naszej strefy ekonomicznej zawsze mieszkańcy okolicznych wiosek dojeżdżali do pracy i w godzinach dojazdu czy wyjazdu z pracy zawsze tam były korki i będą tak jest we wszystkich miastach POLSKI. Po ostatniej nocy kiedy to u nas wiało z prędkością ponad 100 kilometrów powstały problemy z energetyką zresztą nie tylko u nas bo w całej POLSCE. Dlatego te światła tam na BRANDWICKIEJ tak działają jak działają. Nauczcie się , hejterzy , że nie zawsze wszystko będzie perfekt w naszym mieście.