COVID 19: Wzrost zakażeń o 34% w stosunku do ubiegłego tygodnia. Waldemar Kraska: ta piąta fala puka do granic.

Image

POLSKA

Mamy 10 445 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw:

• mazowieckiego (2273),

• śląskiego (1494),

• małopolskiego (1428),

• wielkopolskiego (699),

• pomorskiego (662),

• dolnośląskiego (658),

podkarpackiego (613),

• łódzkiego (530),

• zachodniopomorskiego (358),

• lubelskiego (349),

• kujawsko- pomorskiego (293),

• warmińsko- mazurskiego (260),

• opolskiego (249),

• świętokrzyskiego (202),

• lubuskiego (171),

• podlaskiego (121).

85 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 nie zmarła żadna osoba, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 4 osoby.

Liczba zakażonych koronawirusem 4 323 482 / 102 309 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.PODKARPACIE

Liczba nowych zakażeń: 613 (2965 testów, 15970 na kwarantannie).

Zgony: 0.

Powiat Stalowowolski: 11 nowych zakażeń, 97 testów, 537 osób na kwarantannie.

Powiat Niżański: 22 nowe zakażenia, 107 testów, 418 osób na kwarantannie.

Liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 w szpitalach województwa podkarpackiego:

1943/1045 – Ogółem liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 / zajęte łóżka z potwierdzonym COVID-19,

181/121 – Ogółem respiratory dla pacjentów COVID-19 / zajęte respiratory.


Nowe zakażenia według powiatów

• 133 Rzeszów

• 72 rzeszowski

• 38 jasielski

• 33 przeworski

• 31 jarosławski

• 27 dębicki

• 24 mielecki

• 23 przemyski

• 23 kolbuszowski

22 niżański

• 21 łańcucki

• 21 sanocki

• 19 krośnieński

• 16 ropczycko- sędziszowski

• 15 Przemyśl

• 15 brzozowski

• 13 leżajski

• 13 Krosno

11 stalowowolski

• 10 Tarnobrzeg

• 10 tarnobrzeski

• 10 strzyżowski

• 8 lubaczowski

• 3 bieszczadzki

• 2 leski

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Brawo

DO ANTYSZCZEPIONKOWCOW: Zapalcie świeczkę na grobach tych którzy dzięki waszym kłamstwom na temat epidemi zmarli bo się nie zaszczepili

~Brawo

Jakiś Ch.. Antyszczepionkowiec Podszywa się pod moj Nik Brawo. Tak działa subkultura tych poj.. Ów nawet fałszują na forum niki a co dopiero pseudo artykuły o tym jakie to niby groźne są szczepionki. Nie ufajcie im NIGDY!!!

~korki

Bo nie mają antyszczepów tak zrytych jak u nas .

wopin

W uk jest dalej na poziomie 90k zachorowań
Ale jakoś nikt tregdii nie robi

~korki

A Polacy dadzą . Bo są normalni.

~andrzej

na tego psa łowsiaka nie dam nigdy ani złotówki.

Lucyferianin

@olek jara się heroinowym koktajlem

~TwójKapitan

Są specjalne maści kowidowy szurku. Wyłączyć telewizor, rozsmarować po całym zadzie i nie będzie piekło umiech

~olek

~korki, a ty co się tak emocjonujesz WOŚP-em. Masz wtedy 4 szprycę czy coś?

~Brawo

Do tego prowadzą Ci kłamcy szczepionkowi:
Z powodu szczepienia zmarło nagle dwoje młodych studentów AWF we Wrocławiu. Studenci byli przeciwnik szczepieniom, ale zostali zmuszeni przez władze uczelni do zaszczypania się.

~Lolis

Tak jest ! Spier.dalaj Brawo czyli obsrywatel do Austrii. Wszyscy sanitaryści niech spier...dalają do Austrii. Won !!!
Tu jest Polska a nie Polin !! Hahaha

~olek

DO SZCZEPIONKOWCOW: Zapalcie świeczkę na grobach tych którzy dzięki waszym kłamstwom na temat bezpiecznych szczypawek zmarli bo się zaszczepili

~olek

~Brawo - to spier..dalaj do Austrii

~Lolis

Do brawo. Jak dla mnie mogą wprowadzić nawet milion euro kary a i tak nie poddam się eksperymentom medycznym !! Zrozumiano łajzo rogata ?

~Lolis

~z sieci

Kowidowe mleko już się rozlało

Po roku masowych sz czepień, bandyci depopulacyjni osiągnęli swój cel, przynajmniej w stosunku do ludzi rasy białej.

„Wysz czepienie” trucizną depopulacyjną w wielu państwach europejskich zbliżyło się do 100% populacji! Już nic więcej depopulatorzy robić nie muszą: teraz tylko poczekają kilka lat na efekt, czyli masowe zgony posz czepienne i niezliczone kalectwa wywołane przez „sz czepionki”.
USA, Kanada, Australia i państwa europejskie już są „załatwione”, pozostanie po nich cywilizacyjna „czarna dziura”. Największym rozsądkiem wykazali się obywatele byłych demoludów, którzy w większości nie dali się oszukać i „sz czepienia” olali!

Ci mają pewne szanse na ocalenie.

Gdy na początku kowidowej zbrodni wielu naukowców i lekarzy przestrzegało przed tragicznymi skutkami „sz czepień”, oszalała ze strachu gawiedź popędziła masowo do „szpryc- punków”, puszczając ostrzeżenia pomimo uszu!

Teraz już wiemy, że katastroficzne wizje naukowców i lekarzy dotyczące skutków sz czepień okazały się zbyt optymistyczne. Wielu z nich twierdziło, że masowe wymieranie posz czepienne rozpocznie się w 2-3 lata po szczepieniach.

Pomylili się!

Masowe wymieranie już się rozpoczęło na ogromną skalę, rok po pierwszych sz czepieniach! Informacje na ten temat płyną z różnych wiarygodnych źródeł z całego świata. I tak dla przykładu.
Kanadyjski naukowiec dr Kyle Beattie dokonał niezwykle ważnej analizy statystycznej danych ze 145 krajów dotyczących zgonów i zachorowań po wprowadzeniu masowych sz czepień na covid.

Wprowadzenie sz czepień zwiększyło umieralność w skali globu średnio o 463% i zachorowalność na całym świecie, średnio o 260%.

Alarmujące informacje płyną od firm ubezpieczeniowych.

Jak podaje w swoich najnowszych raportach ubezpieczeniowa firma One America, śmiertelność osób w grupie wiekowej 18-64 lat w Stanach Zjednoczonych wzrosła o 40%, w porównaniu do okresu przedpandemicznego.

Inne firmy oferujące ubezpieczenia na życie, donoszę o tym samym!Broken ubezpieczyniowy „Howden” informuje, że na całym świecie branża ubezpieczeń na życie została „zasypana” zgłoszonymi roszczeniami z tytułu odszkodowań po zgonach osób ubezpieczonych. Zgłoszono roszczenia w wysokości 5,5 miliarda dolarów w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2021 r. w porównaniu z 3,5 miliarda dolarów w całym 2020 r.
W miarę upływu czasu będzie tylko gorzej! Szpitale zostaną sparaliżowane przez ogromną liczbę chorych, których pokaleczono sz czepionkami. Co gorsza nie wiadomo jak leczyć powikłania posz czepienne, (o czym mówią lekarze z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców) więc w zasadzie ludzie ci nie będą leczeni, ALBO BĘDĄ NA NICH PROWADZONE EKSPERYMENTY MEDYCZNE.

„Zapchanie” szpitali ofiarami sz czepień, uniemożliwi leczenie „tradycyjnych” chorób, w tym nowotworowych i chorób serca, co nasili umieralność, gdyż te choroby były dotychczas podstawowymi przyczynami zgonów.

Masowe zgony przyspieszą, co propaganda medialna depopulacyjnych bandytów będzie usprawiedliwiać jakimiś nowymi mutacjami kowida, oraz będzie wskazywać winnych, czyli osoby nie zasz czepione!

Najbliższe lata będą dla ludzi horrorem, którego jeszcze w historii ludzkości nie było!

Ludzie zasz czepieni będą masowo umierać, pokaleczeni -nim umrą -doświadczą upokorzeń i cierpień wszelakich.

Osoby nie zasz czepione będą się temu bezradnie i z przerażeniem przyglądać!

Chyba, że zdarzy się jakiś cud, który uwolni nas od depopulacyjnych bandytów!

Śmiertelność grypy (zwanej teraz kowidem) wynosi w skali całego świata wynosi poniżej 1% (0,15 %.). Średnia wieku osób zmarłych na grypę (kowida) wynosi 83 lata. W Polsce umarło na grypę w roku 2019 około 150 osób. I tyle umierało w latach wcześniejszych. Znając te dane, jak można było uwierzyć w pandemię i epidemię, oraz w to, że grypa stanowi jakieś zagrożenie dla życia?

Jakim trzeba być „inteligentnym inaczej”, aby pozwolić sobie wpuścić do organizmu jakiś płyn o nieznanym składzie chemicznym i nieznanym działaniu, wyprodukowany przez firmy wielokrotnie karane sądownie za działania na szkodę pacjentów. Właściciele tych firm od kilkunastu lat głoszą publicznie potrzebą depopulacji za pomocą „sz czepionek”, i milionom ludzi nie zapaliła się w głowach „czerwona lampka? Za skutki sz czepień nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności, również i to nie przeszkodziło milionom ludzi poprosić o „szprycę! Nie jestem w stanie tego zrozumieć i żadne wyjaśnienia tego fenomenu do mnie nie trafiają.!!!!

Podawane obecnie przez media informację, jakoby dziennie umierało na grypę (kowida) kilkaset osób, to ordynarne kłamstwo, fabrykowane przez sk urwionych lekarzy. Za wypisanie karty zgonu lekarz inkasuje 200 zł jeśli wpisze przyczynę zgonu inną niż kowid, oraz 800 zł jeśli wpisze kowida!

Polska „służba zdrowia” stała się nie tylko morderczym ramieniem bandytów depopulacyjnych, lecz również wylęgarnią wszelakich patologii i przestępstw, w tym wobec sprawozdawczości i statystyki! To prawie w w całości środowisko kryminalne!

Lumpen inteligencja!

~Kola

Dario1 05 tobie już nikt nie pomoze

~dario105vp.pl

Brawo Z tych twoich wypocin widać że potrzebujesz wizytę u dobrego Specjalisty

~.do felicjan

To ty się walnij w łeb.

~bogcek

Jeżeli ja jestem za szczepieniami dobrowolnymi, to czy ja jestem antyszczepionkowcem? Oczywiście jestem za szczepionkami zbadanymi do końca z pełną odpowiedzialnością zo NOP-y producenta szczepionek.

~Felicjan

W łeb się puknij szurze, telewizor ci mózg rozbełtał

~Brawo

DO ANTYSZCZEPIONKOWCOW: Zapalcie świeczkę na grobach tych którzy dzięki waszym kłamstwom na temat epidemi zmarli bo się nie zaszczepili

~Brawo

Do tego prowadzą Ci kłamcy antyszczepionkowi:
Z powodu COVID-19 14-latek ze Starachowic najpierw stracił ojca. Mężczyzna odmówił leczenia szpitalnego i zmarł w domu. Jego ciało znalazł syn. Teraz w szpitalu zmarła matka chłopca. Małżeństwo było przeciwne szczepieniom.

~Brawo

Do tego prowadzą Ci kłamcy antyszczepionkowi:
Z powodu COVID-19 14-latek ze Starachowic najpierw stracił ojca. Mężczyzna odmówił leczenia szpitalnego i zmarł w domu. Jego ciało znalazł syn. Teraz w szpitalu zmarła matka chłopca. Małżeństwo było przeciwne szczepieniom.

~Brawo

Do tego prowadzą Ci kłamcy antyszczepionkowi:
Z powodu COVID-19 14-latek ze Starachowic najpierw stracił ojca. Mężczyzna odmówił leczenia szpitalnego i zmarł w domu. Jego ciało znalazł syn. Teraz w szpitalu zmarła matka chłopca. Małżeństwo było przeciwne szczepieniom.

~Brawo

Do tego prowadzą Ci kłamcy antyszczepionkowi:
Z powodu COVID-19 14-latek ze Starachowic najpierw stracił ojca. Mężczyzna odmówił leczenia szpitalnego i zmarł w domu. Jego ciało znalazł syn. Teraz w szpitalu zmarła matka chłopca. Małżeństwo było przeciwne szczepieniom.

~Brawo

Rządzie PiS. Za mor dy tych de bi li antyszczepionkowcow tak jak rząd Austrii.

~Brawo

PROPOZYCJA DLA RZĄDU W POLSCE :
Od 1 lutego rząd Austrii wprowadza ustawowy obowiązek szczepień przeciwko COVID-19 dla wszystkich po 18. roku życia. Każdy dorosły, który nie zastosuje się do obowiązujących przepisów, może zapłacić nawet 3,6 tys. euro kary.

~Brawo

PROPOZYCJA DLA RZĄDU W POLSCE :
Od 1 lutego rząd Austrii wprowadza ustawowy obowiązek szczepień przeciwko COVID-19 dla wszystkich po 18. roku życia. Każdy dorosły, który nie zastosuje się do obowiązujących przepisów, może zapłacić nawet 3,6 tys. euro kary.

~Brawo

PROPOZYCJA DLA RZĄDU W POLSCE :
Od 1 lutego rząd Austrii wprowadza ustawowy obowiązek szczepień przeciwko COVID-19 dla wszystkich po 18. roku życia. Każdy dorosły, który nie zastosuje się do obowiązujących przepisów, może zapłacić nawet 3,6 tys. euro kary.

~Brawo

Od 1 lutego rząd Austrii wprowadza ustawowy obowiązek szczepień przeciwko COVID-19 dla wszystkich po 18. roku życia. Każdy dorosły, który nie zastosuje się do obowiązujących przepisów, może zapłacić nawet 3,6 tys. euro kary.