COVID 19: 14 667 nowych zakażeń.

Image

POLSKA

Mamy 14 667 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw:

• mazowieckiego (2578),

• małopolskiego (2269),

• śląskiego (2068),

• dolnośląskiego (1329),

• wielkopolskiego (1007),

• pomorskiego (814),

podkarpackiego (795),

• łódzkiego (710),

• zachodniopomorskiego (569),

• lubelskiego (491),

• kujawsko- pomorskiego (447),

• warmińsko- mazurskiego (362),

• opolskiego (335),

• świętokrzyskiego (301),

• lubuskiego (241),

• podlaskiego (222).

129 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID19 zmarło 19 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 16 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem 4 313 036/102 305 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.PODKARPACIE

Liczba nowych zakażeń: 795 (3463 testów, 14993 na kwarantannie).

Zgony: 0.

Powiat Stalowowolski: 36 nowych zakażeń, 164 testów, 547 osób na kwarantannie.

Powiat Niżański: 14 nowych zakażeń, 411 testów, 96 osób na kwarantannie.

Liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 w szpitalach województwa podkarpackiego:

1943/1034 – Ogółem liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 / zajęte łóżka z potwierdzonym COVID-19,

184/124 – Ogółem respiratory dla pacjentów COVID-19 / zajęte respiratory.


Nowe zakażenia według powiatów

• 99 Rzeszów

• 63 rzeszowski

• 61 mielecki

• 55 dębicki

• 55 przeworski

• 48 jasielski

• 44 sanocki

36 stalowowolski

• 35 krośnieński

• 34 przemyski

• 34 kolbuszowski

• 27 łańcucki

• 26 Przemyśl

• 25 lubaczowski

• 23 ropczycko- sędziszowski

• 22 jarosławski

• 21 leżajski

• 19 tarnobrzeski

• 16 Krosno

14 niżański

• 14 strzyżowski

• 11 leski

• 8 brzozowski

• 4 bieszczadzki

• 1 Tarnobrzeg

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~korki

Antyszcvzepy to by na grobie Hitlera świeczkę zapaliły .

~Brawo

DO ANTYSZCZEPIONKOWCOW: Zapalcie świeczkę na grobach tych którzy dzięki waszym kłamstwom na temat epidemi zmarli bo się nie zaszczepili

~Brawo

Do tego prowadzą Ci kłamcy antyszczepionkowi :
Do tego prowadzą Ci kłamcy antyszczepionkowi:
Z powodu COVID-19 14-latek ze Starachowic najpierw stracił ojca. Mężczyzna odmówił leczenia szpitalnego i zmarł w domu. Jego ciało znalazł syn. Teraz w szpitalu zmarła matka chłopca. Małżeństwo było przeciwne szczepieniom

~Brawo

Do tego prowadzą Ci kłamcy antyszczepionkowi :
Do tego prowadzą Ci kłamcy antyszczepionkowi:
Z powodu COVID-19 14-latek ze Starachowic najpierw stracił ojca. Mężczyzna odmówił leczenia szpitalnego i zmarł w domu. Jego ciało znalazł syn. Teraz w szpitalu zmarła matka chłopca. Małżeństwo było przeciwne szczepieniom

~Brawo

Do tego prowadzą Ci kłamcy antyszczepionkowi :
Do tego prowadzą Ci kłamcy antyszczepionkowi:
Z powodu COVID-19 14-latek ze Starachowic najpierw stracił ojca. Mężczyzna odmówił leczenia szpitalnego i zmarł w domu. Jego ciało znalazł syn. Teraz w szpitalu zmarła matka chłopca. Małżeństwo było przeciwne szczepieniom.

~szczepan30

Niedzielski przekazał, że w weekend rozmawiał na ten temat z premierem i prezesem Kaczyńskim. Miał otrzymać zapewnienie, że ustawa będzie procedowana w Sejmie. Będzie przymus szczep-ien dla slużb mundurowych ,poslowie senatorowie nie muszą się szcze-pić.

~korki

Antyszczepy ten wasz tenisista Djokovic to ze szmatą na ryju chodzi możecie coś z tym zrobić to wasza gwiazda wzór ?

~Rozum

Antyszczepionkowcy nie czują się odpowiedzialni za innych. Powielanymi kłamstwami wprowadzają innych w swoje chore teorie. Oszukani się nie szczepią, łapią covida i często umierają. Gratuluje wam. Jesteście za to co się dzieje współodpowiedzialni. Powinno się każdego z tych idi o tow którzy te kłamstwa publikują wsadzić za kratki.

~andrzej

do cst, no ja właśnie stosuję wszystkie te punkty na ozdrowienie , i wiesz ,że działa idealnie umiech super kuracja , a jak pluję to na ekran tv gdy wyświetlają pana niedzielskiego i jego bandę. w ten sposób jakby szybciej dochodzę do zdrowia. umiech natomiast jak czytam wypociny takiego trolla obsry, to wówczas faktycznie można się źle poczuć. wiem ,że te ostatnie nowe nicki to ten sam troll co obsry ,więc rzadziej ostatnio się tutaj udzielam ,bo myślę ,że to nie ma sensu ciągle nawracać jedną i tą samą osobę. i myślę ,że to nie jest ta sama kwestia ,jak ta przypowieść biblijna o utracie jednej zagubionej owieczki , bo gdyby tak było ,to już dawno by ta owieczka się odnalazła przy tej ilości argumentów które tu pisaliśmy , tak więc myślę ,że to nie jest owieczka tylko baran. umiech

~EDI

.ÓWNO PRAWDA MEDIA JEDYNIE SŁUSZNEJ KOMUNY UKRYWAJĄ ŻE SĄD NAJWYŻSZY USA ODRZUCIŁ USTAWĘ O OBOWIĄZKU SZCZEPIEŃ STOSUNKIEM 6:3 GŁOSAMI REPUBLIKANÓW . TKWIMY PO USZCZY W KŁAMSTWIE I ZAMORDYŹMIE !!!

~EDI

CIĄGLE SPRAWA NIE WYJAŚNIONA ? IM WIĘCEJ SZCZEPIONY ŚWIAT CORAZ BARDZIEJ ZAKAŻONY I CORAZ WIĘKSZE ZGONY PRAWDZIWYCH LEKARZY I LEKI AMATADYNA SIĘ DYSKREDYTUJE (BODNARA ,HAŁATA ) A KONCERNY I ŚMIERCIONKĘ PROMUJE !!!W IMIĘ SWOICH PEJSATYCH RACJI DLA DEPOPULACJI!!!

~cst

Podaję sprawdzony, 100% działający sposób na wyleczenie covida:
1) wyłącz telewizor
2) nie interesuj się i nie przejmuj tym, co ludzie myślą
3) nie dyskutuj o covidzie i zbywaj próby zagadania cię na ten temat (np. przez członków rodziny)
4) zajmij się swoimi sprawami i swoim życiem na własnych warunkach, nie na czyichś
W razie złapania nowej NIEWYIZOLOWANEJ mutacji grypy zwanej "covidem" (utrata węchu, smaku itp)
1) lepiej przechorować i nabrać odporności, niż brać eksperymentalny koktajl i dawać zarobić koncernom farmaceutycznym kosztem własnego zdrowiaumiech

A patrząc na zachowanie niektórych ludzi (i czytając wys.rywy trolli), można dojść do wniosku, że covid to bardziej choroba psychiczna, niż konwencjonalnaumiech

~Kkkw

Jak coś jest dobrowolne to nie może być obowiązkowe!!!

~Jdjs

Chcecie obowiązku? Może wprowadźmy obowiązek jazdy autami, które są w fazie testów i producent nie odpowiada za bezpieczeństwo? Chcecie jeździć takim autem?

~Jdjs

Chcecie obowiązku? Może wprowadźmy obowiązek jazdy autami, które są w fazie testów i producent nie odpowiada za bezpieczeństwo? Chcecie jeździć takim autem?

~Dejw

Zaczyna się piąta fala, dzięki teleporadom, lipnym testom i zamkniętej na inne przypadki niż covid służbie zdrowia znowu nas ubędzie…

~Blog

Zaczyna się piąta fala. Dzięki foliarzą znowu nas ubędzie. Żeby to tylko ich dosięgło to pół biedy ale gorzej że skutki paraliżu służby zdrowia odczują wszyscy.

~Blog

Jeszcze jeden świstak - Gabriela nawlejal to co znalazł w inter. Tylko po co?

~Totak

ANTYSZCZEPIONKOWCY SA POŚREDNIO WINNI PRZEDŁUŻANIA SIĘ TEJ PANDEMI, STRAT GOSPODARCZYCH KALECTW I ŚMIERCI SPOWODOWANEJ PRZEZ WIRUSA COVID.

~EDI

UWAGA UWAGA NADCHODZI WZROST ŚCIEMY I KŁAMSTWO ŚMIERCIONKOWE JAK ZWYKLE!!!!

~gabriela

CDC przyznaje, że pandemia Covid była wynikiem niewłaściwego testu.
CDC przyznaje, że pandemia Covid była wynikiem niewłaściwego testu.
Po cichu, bez zainteresowania mediów, Centers for Disease Control and Prevention (CDC) wycofało technologię PCR jako oficjalny test do wykrywania i identyfikacji SARS-CoV-2.
„Po 31 grudnia 2021 roku CDC wycofa wniosek do U.S. Food and Drug Administration (FDA) o tymczasowe zezwolenie (EUA) na stosowanie panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel, czyli testu wprowadzonego po raz pierwszy w lutym 2020 roku do wykrywania wyłącznie SARS-CoV-2.”
Lab Alert: Changes to CDC RT-PCR for SARS-CoV-2 Testing
CDC przyznaje, że test PCR nie jest w stanie odróżnić SARS-CoV-2 od wirusów grypy. Kilka miesięcy temu informowałem o podjęciu tej decyzji przez „władze sanitarne”, które jednak wstrzymywały się z jej wdrożeniem do końca 2021 roku. Fałszywy test był im potrzebny do podtrzymania strachu, aby uzyskać jak najwięcej szczepień, a tym samym jak największe zyski.
To niezwykłe, że wycofanie testu przez CDC nie spotkało się z żadną uwagą ze strony mediów czy polityków.
Dr Kary Mullis, laureat Nagrody Nobla i wynalazca procesu PCR powiedział kilka lat temu, że „PCR jest procesem. Nie mówi ci, że jesteś chory”. Nigdy nie miał to być test Covida.
Dr Pascal Sacre, słynny Belg specjalizujący się w intensywnej terapii, powiedział, że proces RT-PCR był nadużywany i stosowany jako usilna i celowa strategia mająca na celu stworzenie pozorów pandemii w oparciu o fałszywe wyniki testów, a nie rzeczywiste przypadki Covid, w celu naruszenia praw konstytucyjnych i praw człowieka. Jak konsekwentnie donosiłem, test PCR był celowo przeprowadzany przy wyższych cyklach [cycle threshold – Ct], o których wiadomo było, że dają fałszywe wyniki pozytywne. Większość z rzekomych „przypadków Covida” była niczym innym jak celową fabrykacją. Szpitale brały udział w tym oszustwie, ponieważ były zachęcane finansowo do zgłaszania praktycznie wszystkich zgonów jako zgonów z powodu Covida. Było to łatwe do zrobienia, ponieważ każda osoba umierająca z jakiejkolwiek przyczyny była poddawana testowi PCR, który daje do 97% fałszywych wyników pozytywnych, a tym samym zgłaszana jako „zgon z powodu Covid”.Pytanie, jakie stoi przed światem, brzmi: czy „władze sanitarne”, które tak naprawdę są tylko sługusami Big Pharmy – jak udowodnił to Robert F. Kennedy, Jr – politycy i kłamliwe media, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za szkody na zdrowiu i zgony spowodowane przez samą „szczepionkę”? Czy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za utracone i zamknięte firmy z powodu bezsensownych lokdałnów oraz za bezprecedensowe pogwałcenie ustaw norymberskich przez obowiązkowe szczepienia?
Ludzie na całym świecie muszą zrozumieć, że zaaranżowana „pandemia Covid” jest najstraszliwszą masową zbrodnią popełnioną w historii ludzkości. To właśnie „Wolny Zachód” zorganizował i popełnił tę straszliwą zbrodnię.Ludziom, którzy ufali Fauciemu, którzy ufali Bidenowi, którzy ufali establishmentowi medycznemu i którzy ufali mediom, zrujnowano życie.
Czy ludzkość nadal będzie zbyt głupia, aby zrozumieć to oszustwo i jego konsekwencje dla praw człowieka i ludzkiej wolności? Czy nadal będą ufać władzom i mediom, które oszukały ich za pomocą kontrolowanej narracji, wymagającej uciszenia i ukarania wszystkich rzetelnych ekspertów? Jeśli tak, to w konsekwencji zostanie skutecznie zniewolona.
Paul Craig Roberts
Zobacz także: Bombshell: CDC No Longer Recognizes the PCR Test As a Valid Method for Detecting "Confirmed Covid-19 Cases"? - Global Research
Tłum. Sławomir Soja
Źródło: PaulCraigRoberts.org (December 27, 2021) – „CDC Admits that the Covid Pandemic Was the Product of an Inappropriate Test”

~Jakto

Dlaczego Stalowe Miasto nie informuje o liczbie osób które do tej pory zmarło przez wirusa covid?

~Jakto

Źle napisałem jest ponad 102 tysiące zmarłych w Polsce na covid!!!

~Jakto

14 tys ludzi umarło na wirusa i nadal są ludzie którzy nie wierzą ze jest wirus który zabija i że jedynym ratunkiem jest szczepionka. Jak to możliwe???

~ nana

A na drzewach zamiast liści będą wisieć kaczyści ,za zgony w pandemii.

~Mdm

Jak podaje WHO Omikron to pandemia ludzi zasz czepionych. Nasze proszczepy jak korki zorientują się w marcu. Ale od.sczepic się nie można.

~korki

Rybnicki komik Marcin Zbigniew Wojciech zrobił stand-up o szczepionkach "Ostatnia prosta". Ma 117 381 wyświetleń i jest udostępniany na grupach antyszczepionkowców. Jak się orientują, że to o nich, to hejtują. (Nasze antyszczepy z czarnej listy zorientują się w marcu )

~DRON

Kato -faszole pod dowództwem kowidoidiotów do psychuszki.

~DRON

Niezaszczepieni lekarze i pielęgniarki do zwolnienia i odebrania na stałe prawa wykonywania zawodu.

~wolodja

Nakaz szczep-ienia sie.Podobnie bylo na wejsciu do obozu niemieckiego.Chcesz wejsc do obozu musisz skorzystac z łaźni,nie wszyscy chcieli ,ale biciem zagonili wszystkich.