COVID 19: Raport, Sobota 15.01.2022. Kolejny wzrost zakażeń

Image

POLSKA

Mamy 16 896 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw:

• mazowieckiego (2759),

• małopolskiego (2290),

• śląskiego (2055),

• wielkopolskiego (1413),

• dolnośląskiego (1370),

• pomorskiego (1181),

podkarpackiego (1122),

• lubelskiego (869),

• łódzkiego (683),

• kujawsko- pomorskiego (644),

• zachodniopomorskiego (598),

• warmińsko- mazurskiego (493),

• świętokrzyskiego (395),

• opolskiego (381),

• podlaskiego (257),

• lubuskiego (248).

138 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID19 zmarły 122 osoby, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 307 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem 4 298 375 / 102 270 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.



PODKARPACIE

Liczba nowych zakażeń: 1122 (5666 testów, 14216 na kwarantannie).

Zgony: 31 (w tym 27 z chorobami współistniejącymi).

Powiat Stalowowolski: 42 nowe zakażenia, 5 zgonów z ch. wsp., 214 testów, 536 osób na kwarantannie.

Powiat Niżański:23 nowe zakażeni, 132 testów, 398 osób na kwarantannie.

Liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 w szpitalach województwa podkarpackiego:

1943/1073 – Ogółem liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 / zajęte łóżka z potwierdzonym COVID-19,

184/118 – Ogółem respiratory dla pacjentów COVID-19 / zajęte respiratory.


Nowe zakażenia według powiatów

• 183 Rzeszów

• 97 rzeszowski

• 69 dębicki

• 61 przeworski

• 58 krośnieński

• 58 leżajski

• 55 sanocki

• 53 jarosławski

• 49 jasielski

• 43 mielecki

42 stalowowolski

• 40 łańcucki

• 39 ropczycko- sędziszowski

• 38 Krosno

• 35 strzyżowski

• 33 kolbuszowski

• 33 brzozowski

• 26 przemyski

• 24 Przemyśl

23 niżański

• 19 leski

• 13 tarnobrzeski

• 11 Tarnobrzeg

• 11 lubaczowski

• 7 bieszczadzki

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~dura

troliku marny ile ci płacą?.. ja podaje fakty możesz se sprawdzić pachołku parobka niedzielskiego....

~EDI

UWAGA UWAGA NADCHODZI WZROST ŚCIEMY I KŁAMSTWO JAK ZWYKLE!!!!

~Uwe.

Pojawił się kolejny ,,uczony" o nic-u Dura. Tu narzuca się takie powiedzenie, cytat..- nie rak nie ryba, durak kandyba. U mrzesz szczęśliwy że to nie covid tylko niewydolność płucna.

~dura

to właściwy powód tej ucieczki masońskich szczurów, części przekupionych działających na zlecenie farmy "medyków" z tytułami prof. za kase.. artykuł poniżej ... nie ma testu PCR = nie ma plandemi....

~dura

CDC przyznaje, że pandemia Covid była wynikiem niewłaściwego testu.
CDC przyznaje, że pandemia Covid była wynikiem niewłaściwego testu.
Po cichu, bez zainteresowania mediów, Centers for Disease Control and Prevention (CDC) wycofało technologię PCR jako oficjalny test do wykrywania i identyfikacji SARS-CoV-2.
„Po 31 grudnia 2021 roku CDC wycofa wniosek do U.S. Food and Drug Administration (FDA) o tymczasowe zezwolenie (EUA) na stosowanie panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel, czyli testu wprowadzonego po raz pierwszy w lutym 2020 roku do wykrywania wyłącznie SARS-CoV-2.”
Lab Alert: Changes to CDC RT-PCR for SARS-CoV-2 Testing
CDC przyznaje, że test PCR nie jest w stanie odróżnić SARS-CoV-2 od wirusów grypy. Kilka miesięcy temu informowałem o podjęciu tej decyzji przez „władze sanitarne”, które jednak wstrzymywały się z jej wdrożeniem do końca 2021 roku. Fałszywy test był im potrzebny do podtrzymania strachu, aby uzyskać jak najwięcej szczepień, a tym samym jak największe zyski.
To niezwykłe, że wycofanie testu przez CDC nie spotkało się z żadną uwagą ze strony mediów czy polityków.
Dr Kary Mullis, laureat Nagrody Nobla i wynalazca procesu PCR powiedział kilka lat temu, że „PCR jest procesem. Nie mówi ci, że jesteś chory”. Nigdy nie miał to być test Covida.
Dr Pascal Sacre, słynny Belg specjalizujący się w intensywnej terapii, powiedział, że proces RT-PCR był nadużywany i stosowany jako usilna i celowa strategia mająca na celu stworzenie pozorów pandemii w oparciu o fałszywe wyniki testów, a nie rzeczywiste przypadki Covid, w celu naruszenia praw konstytucyjnych i praw człowieka. Jak konsekwentnie donosiłem, test PCR był celowo przeprowadzany przy wyższych cyklach [cycle threshold – Ct], o których wiadomo było, że dają fałszywe wyniki pozytywne. Większość z rzekomych „przypadków Covida” była niczym innym jak celową fabrykacją. Szpitale brały udział w tym oszustwie, ponieważ były zachęcane finansowo do zgłaszania praktycznie wszystkich zgonów jako zgonów z powodu Covida. Było to łatwe do zrobienia, ponieważ każda osoba umierająca z jakiejkolwiek przyczyny była poddawana testowi PCR, który daje do 97% fałszywych wyników pozytywnych, a tym samym zgłaszana jako „zgon z powodu Covid”.Pytanie, jakie stoi przed światem, brzmi: czy „władze sanitarne”, które tak naprawdę są tylko sługusami Big Pharmy – jak udowodnił to Robert F. Kennedy, Jr – politycy i kłamliwe media, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za szkody na zdrowiu i zgony spowodowane przez samą „szczepionkę”? Czy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za utracone i zamknięte firmy z powodu bezsensownych lokdałnów oraz za bezprecedensowe pogwałcenie ustaw norymberskich przez obowiązkowe szczepienia?
Ludzie na całym świecie muszą zrozumieć, że zaaranżowana „pandemia Covid” jest najstraszliwszą masową zbrodnią popełnioną w historii ludzkości. To właśnie „Wolny Zachód” zorganizował i popełnił tę straszliwą zbrodnię.Ludziom, którzy ufali Fauciemu, którzy ufali Bidenowi, którzy ufali establishmentowi medycznemu i którzy ufali mediom, zrujnowano życie.
Czy ludzkość nadal będzie zbyt głupia, aby zrozumieć to oszustwo i jego konsekwencje dla praw człowieka i ludzkiej wolności? Czy nadal będą ufać władzom i mediom, które oszukały ich za pomocą kontrolowanej narracji, wymagającej uciszenia i ukarania wszystkich rzetelnych ekspertów? Jeśli tak, to w konsekwencji zostanie skutecznie zniewolona.
Paul Craig Roberts
Zobacz także: Bombshell: CDC No Longer Recognizes the PCR Test As a Valid Method for Detecting "Confirmed Covid-19 Cases"? - Global Research
Tłum. Sławomir Soja
Źródło: PaulCraigRoberts.org (December 27, 2021) – „CDC Admits that the Covid Pandemic Was the Product of an Inappropriate Test”

~korki

Antyszczepionkowce cst i max udział w WOŚP jest równie szkodliwy jak szczepienie czy bardziej ? Czy biorącym udział w WOŚP też wyrosną rogi i ogony .

~Blog

Cst to ty swoich oponentów pierwszy okreslales mianem obsr... Lub trollem więc nie rób się teraz świętym. A na szczęście należysz do mniejszości i to takiej która z racji że z uporem będzie unikała działań ochronnych , po prostu wyginie.

~cst

Trolluniu obsry (blog) - nie jest w pozycji wytykania mi braku kultury ktoś, kto pierwsze zdanie zaczyna od "obłąkany", "sadysto", "je.nięty" etc., a do tego oskarżający i wyzywający innych o to, co sam sobie ubzdurałumiech Ech lewactwo, wasze podwójne standardy i projekcje waszych niedoróbek intelektualnychumiech
Bylibyście nawet zabawni, gdyby nie to, że takich jak wy jest dużo. Ale to wina popkultury, nie was, więc staram się traktować ze zrozumieniem i politowaniemumiech

~Obywatel

co to ku..wa znaczy odmienny punkt widzenia ? że ktoś miał choroby współistniejące typu nadwaga cukrzyca miażdzyca po zawale wylewie i teraz ma umierać ? to nazywasz odmiennym punktem widzenia? ah tak dla was to malutki procencik takie tam cyferki numerki liczby ułamki no nic tylko wam bravo bić wolnomyśliciele sk..wiele

~Blog

Do csta. Skoro jesteś tak uparty a do tego niekulturalny w zwracaniu się do swoim oponentów, to nie pozostaje nic innego jak życzyć ci żebyś jak najszybciej złapał to czego wg. Ciebie nie ma., I to w jego najdotkliwszej postaci.

~cst

Obsry, ktoś powinien podawać informacje prezentujące odmienny punkt widzenia, skoro główny ściek nie chce tego robić, a trolle twojego typu umieją tylko gadać telewizorem i wys.rywać na mających inne zdanie, bo macie kompleksy i zazdrościcie, że ktoś potrafi lepiej niż wyumiech

~Olek

Uwe, a móglbyś wytłumaczyć jak ja i mi podobni stanowią poważne zagrożenie w sytuacji gdy świat walczy z covidem? Zdyscyplinowanie społeczeństwa do czegoś co nie ma kompletnego sensu to zbrodnia, dyktatura, faszyzm, komunizm i jak ta się jeszcze nazwiecie.

~Obywatel

cst max i loliska ciągle powatarzają że pandemia jest w tv i jesteśmy popi..leni , ale za to oni siedzą na jedynych słusznych stronach jak nwczas nwo nowy porządek itd itp . zaczytują się i biorą za pewnik , a później kopiuj wklej kopiuj wklej ;

~Blog

Ty Cst naprawdę jesteś obłąkany. To że ty nie chcesz się chronić to twoja sprawa, ale dlaczego tak wytrwale propagujesz te swoje poglądy to już nie normalne. Ciebie nauczy jedynie to że covid cię sponiewiera. A to masz jak w banku bo nie mieszkasz na pustyni.

~Uwe

Olek . To tacy jak ty i tobie podobni stanowią poważne zagrożenie w sytuacji gdy świat walczy z covidem. Zdyscyplinowanie społeczeństwa to podstawa skuteczności działań. Wy jednak jesteście w tym wypadku anarchistami.

~cst

Z cyklu "szury od dawna mówiły, że branie szprycy powoduje nienaturalne osłabienie odporności"umiech, czyli...
"Od 4 do 10 stycznia w Polsce więcej zakażeń koronawirusem było wśród w pełni zasz.czepionych niż wśród niezasz.czepionych. Takie dane podaje główna Baza Analiz Systemowych i Wdrożeniowych Ministerstwa Zdrowia.
Najnowsze dane, z którymi każdy może się zapoznać na specjalnej podstronie Ministerstwa Zdrowia, obejmują dzień 10 stycznia włącznie. Porównując ostatni zaraportowany tydzień od 4 do 10 stycznia z poprzednim tygodniem (od 28 grudnia 2021 do 3 stycznia 2022) widzimy, że po raz pierwszy liczba zakażonych wśród w pełni zasz.czepionych jest wyższa od liczby zakażonych wśród niezasz.czepionych.
Ogółem pomiędzy 4 a 10 stycznia 2022 r. było 86 870 wykrytych zakażeń. W tym:
– w pełni zasz.czepieni: 45 928 – czyli 52,9 %
– niezasz.czepieni: 40 942 – czyli 47,1%
Teraz zrozumiała staje się ucieczka z tonącej Rady Medycznej."

Nie dziwcie się procovidowym trolluniom - obrażają, bo muszą sobie jakoś zrekompensować, że dali się wyru..aćumiech Pozostali NORMALNI, którzy popełnili błąd, biorąc szprycę - wyciągnijcie wniosek z własnego błędu i trzymajcie się z dala od kolejnych dawek eksperymentalnego zajzajeru, bo one wam magicznie odporności nie poprawią, a wręcz przeciwnie.

~Olek

Korki czy grafenowe to nie wiem bo nie zaszczpany jestem, może uwe ci powie. Ale jak by twój ojciec założył gumkę na wacka to by nam oszczędził jednego korona.. obsrańcya. To pewne.

~Ubek

Polacy to ku.wy,ale naród dobry.
Luty 2022 r. Was wybitnie uświadomi o skali pandemii,ale to będzie wina Tuska.

~korki

Czy grafenowe żyletki zawarte w szczepionce przedostają się z nasieniem i mogą pokaleczyć twarz usta czy pochwę partnerki może " z sieci " ma jakieś dane ?

~Uwe

Nieza szczepienia nie wchodzą do basenów bo tam czipy pozostawione przez zasz czepionych.

~Jontek

Nie do wiary, ze to się dzieje w XXI wieku. Ciekawe, kiedy zaczniecie się wstydzić i przepraszać. Oby jak najszybciej.

~korki

Czy antyszczepionkowiec może zarazić się szczepionką od zaszczepionego na basenie ?

~korki

Zaszczepieni w Jeżowym dostają rozgrzeszenie ?

~.uwe

Jan. Nie na darmo w bajkach gł upek ma zawsze na imię Jan.

~EDI

CIĄGLE SPRAWA NIE WYJAŚNIONA ? IM

WIĘCEJ SZCZEPIONY ŚWIAT CORAZ

BARDZIEJ ZAKAŻONY I CORAZ WIĘKSZE

ZGONY PRAWDZIWYCH LEKARZY I LEKI

AMATADYNA SIĘ DYSKREDYTUJE (BODNARA

,HAŁATA ) A KONCERNY I ŚMIERCIONKĘ

PROMUJE !!!W IMIĘ SWOICH PEJSATYCH

RACJI DLA DEPOPULACJI!!!

~EDI

.ÓWNO MEDIA PRAWDY NIE PODAJĄ ONA

ICH ZABIJA !!!
JAK ŚMIERCIONKĘ KŁAMSTWA ZASZCZEPIAJĄ

!!!
VIVAT USA I WOLNE STANY
MY SIĘ ŚMIERCIONKOWYM KŁAMSTWOM I

SPRZEDAWCZYKOM NIGDY NIE PODDAMY !!!

~Jan

Z sieci. Bardzo dziękuję za informacje. i nie przejmuj się tym śmieciem, ktory atakuje wszystkich nie tylko Ciebie. Pozdrawiam.

~Uwe

Aten z sieci dalej wkleja, jak ten świstak co zawijał w sreberka.. To o b sesja.

~z sieci

Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź wprost: Zgodnie z prawem farmaceutycznym, jest to EKSPERYMENT!

Szczepienia dorosłych to trzecia faza badania klinicznego, w stosunku do dzieci mamy pierwszą, drugą i trzecią fazę badania klinicznego. A to oznacza, że zgodnie z prawem farmaceutycznym, jest to eksperyment medyczny, który wymaga dobrowolnej i świadomej zgody – przekonuje radca prawny Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź.
Członek Komisji śledczej ds. pandemii COVID-19 zabrała głos w trakcie wysłuchania publicznego ustawy nr 1846. Katarzyna Tarnawa-Gwódź nie pozostawiła suchej nitki na proponowanych rozwiązaniach.

27 stycznia 2021 roku została przyjęta Rezolucja Rady Europy, która zabrania państwom członkowskim wprowadzenia obowiązku szczepień przeciwko koronawirusowi lub wykorzystywanie ich do dyskryminacji pracowników lub kogokolwiek, kto się nie zaszczepił – mówiła.

Zgodnie z punktem 7 3.1 zagwarantowane zostało, że obywatele zostaną poinformowani, że szczepienia nie są obowiązkowe i że na nikogo nie będą wywierane naciski polityczne, społeczne ani inne by się zaszczepił, jeśli sam tego nie chce zrobić. Zgodnie z punktem 7 3.2 zagwarantowano, że nikt nie będzie dyskryminowany za to, że nie poddał się szczepieniu ze względu na ewentualne zagrożenie dla zdrowia lub dlatego, że nie chce się poddać szczepieniu – dodała.

Jak podkreśliła radca prawny, ustawa tworzona jest w zasadzie w ciemno, ponieważ “dane” na których rzekomo mają się opierać rozwiązania są bardzo nikłej wiarygodności bądź są to po prostu ogólno przyjęte określenia.

Zgodnie z oficjalnymi danymi śmiertelność z powodu COVID-19 w skali globalnej wynosi 15 setnych procenta. Nie dysponuje państwo żadnymi wiarygodnymi danymi, z których wynikałoby, że osoby zaszczepione nie przenoszą COVID-19. Nie posiadacie żadnych badań, z których wynika iż dzieci są szczególnymi emitentami wirusa. Z oficjalnych danych wynika, że stosowane szczepionki, nie są skuteczne na aktualne mutacje. Producenci dopiero w grudniu 2023 i 2024 roku mają określić skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek. Nie posiadacie żadnych racjonalnych przesłanek niszczenia polskiego szkolnictwa oraz psychiki polskich dzieci – oznajmiła Tarnawa-Gwóźdź.

Aktualne działania z państwa strony, jak również treść opiniowanego obecnego projektu ustawy, stanowią klasyczną formę przymusu pośredniego jaki ma być wywierany na Polakach rękami pracodawców. Wzywam państwa wnioskodawców do natychmiastowego zaprzestania rażącego łamania polskiego prawa oraz prawa Unii Europejskiej i zaprzestania trwonienia pieniędzy podatników i skierowanie projektu ustawy do kosza na śmieci, tam gdzie jest jego miejsce – podsumowała.

~Uwe

Maxowi i temu z sieci też wyrosły rogi ale dlatego że im ich baby przyprawiły. I nic dziwnego bo jak tu być z pier do lnietym chlopem