Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

Image

Służby ratownicze pracują na miejscu tragicznego zdarzenia w Widełce. Na przejeździe kolejowym doszło do zderzenia samochodu dostawczego z szynobusem. W wypadku poważnie ranny został kierowca citroena. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł.

Przed godz. 11, dyżurny kolbuszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na przejeździe kolejowym w Widełce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca dostawczego citroena wjechał na przejazd kolejowy bez zapór i zderzył się z szynobusem. Po zderzeniu szynobus zapalił się. W wypadku poważnie ranny został kierujący citroenem. Mimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł.

Szynobusem podróżowało 7 pasażerów oraz maszynista i kierownik pociągu. Do szpitala została przewieziona jedna z pasażerek szynobusa.

Na miejscu pracują służby ratownicze. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Fulo

Trabia wlasnie zeby taki idiota jak ty uslyszal i zwolnil zachowujac szczegolna ostroznosc. Widac jest was wielu rzeklbym ze coraz wiecej. Glupota gora !

~Onja

Jednego mniej trąbiciela te szynobusy są za głośne zawału można dostać jak trąbi

krysz

tylko patrzeć kiedy w koło policji intercity roztrzaska się o tych nie kumatych drajwerów co to nie potrafią utrzymać dystansu tylko pchają się na tory i oczekują jak się zwolni przejazd do ronda. Makabra. Policja powinna tam stanąć i po 1500 zafundować każdemu co nie myśli.

go123

@ silwer

Ważna że jedzie i "JEST POŁĄCZENIE" umiech

silwer

te szynobusy to pociagi widmo wiecznie puste

~RKL

A Panowie z KPP Kolbuszowa to z jakiego wypadku to zdjecie ??
Bo tego busa i tego pociagu tam nie bylo..
Fakt Droga zablokowana
Fuck to nie to !!

~Ziomus

Bo Ruscy go wysadzili ????????

~Ewa

Dlaczego tam nie ma wiaduktu?

maszynista

Hamowalem trąbiłem,ale nic więcej nie dało się zrobić.Citroen skasowany.

~ogolny stw

trza zmienic wyposarzenie aut ;;; na montowanie CEPOW w lewym rogu auta nad przyslonka sloneczna CEPA zle wykonany ruch kierowcy to CEPEM w LEB;rozum wroci 100%;; a brak CEPA mandat 2000 tysiak z gory;;

~Jacek placek

Kto to taki mądry i pisze szynobus ??
Jak to jest pospieszna
Wogole co kogo obchodzi co sie dzieje 70 kilometry od miasta..
W Warszawie co slychac ??

~swolec

no nasz czlowiek takiego miasta powinien poprawic te przepisy pierszenstwo na torach maja auta i przechodnia tak jak swiete krowy;; ciekawe jakie wnioski beda podane do glosowania;; poj;;;n kr;;j a lud ciemnoty;;

~Poręby

Iccc a nie szynobus

go123

Dzień Dobry.

Ten samochód dostawczy został dosłownie przecięty na pół, jak tasakiem do mięsa.
Ciekawe, który fragment kierowcy samochodu próbowali reanimować.

~Oladudek

Ogien bucha co to za ciuchcia to moja dpa kal z niej leci jak wegiel do pieca wiem ze cie to chlopaku podnieca

~@J-23

Ty się lecz. A pierwszeństwo przed pociągiem to kierowcy mają wystarczy spojrzeć na przejazd koło Policji, od kiedy to można się zatrzymać na torowisku. Takie samo zachowanie kierowcy praktykują wobec pieszych i rowerzystów, zablokowane przejścia dla pieszych i przejazdy rowerowe, od kiedy to wolno zatrzymywać się w tych miejscach, blokując ruch tym samym pieszym i rowerzystom.

~J 23

Szkoda człowieka, współczuję rodzinie i wszystkim poszkodowanym. Znając życie teraz czekamy aż wystąpi premier i wprowadzi pierwszeństwo samochodów, pieszych i rowerzystów przed pociągami - w końcu są niechronionymi uczestnikami ruchu względem pociągów. Ministerstwo infrastruktury z pewnością przygotuje świetne przepisy. W stylu wszystko stoi na głowie, czyli na jezdni pieszym daje się większe prawa niż samochodom, to dajmy większe prawa na torach samochodom niż pociągom - jak szaleć to szaleć.