COVID 19: Raport 14.01.2022

Image

POLSKA

Mamy 16 047 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw:

• mazowieckiego (2812),

• małopolskiego (2208),

• śląskiego (2026),

• dolnośląskiego (1452),

• wielkopolskiego (1216),

• pomorskiego (1140),

podkarpackiego (918),

• łódzkiego (810),

• zachodniopomorskiego (624),

• lubelskiego (605),

• kujawsko- pomorskiego (589),

• warmińsko- mazurskiego (457),

• opolskiego (353),

• świętokrzyskiego (311),

• lubuskiego (231),

• podlaskiego (224).

71 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 zmarły 153 osoby, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 270 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem 4 281 482 / 101 841 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.PODKARPACIE

Liczba nowych zakażeń: 918 (5070 testów, 11856 na kwarantannie).

Zgony: 47 (w tym 44 z chorobami współistniejącymi).

Powiat Stalowowolski:39 nowych zakażeń, 232 testy, 386 osób na kwarantannie.

Powiat Niżański: 34 nowe zakażenia, 184 testy, 363 osoby na kwarantannie.

Liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 w szpitalach województwa podkarpackiego:

1943/1066 – Ogółem liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 / zajęte łóżka z potwierdzonym COVID-19.

186/123 – Ogółem respiratory dla pacjentów COVID-19 / zajęte respiratory.


Nowe zakażenia według powiatów

• 123 Rzeszów

• 105 rzeszowski

• 68 mielecki

• 58 sanocki

• 57 dębicki

• 54 leżajski

• 47 jasielski

• 43 przeworski

• 42 krośnieński

39 stalowowolski

34 niżański

• 31 jarosławski

• 30 łańcucki

• 24 ropczycko- sędziszowski

• 20 Przemyśl

• 20 brzozowski

• 19 Krosno

• 17 tarnobrzeski

• 17 leski

• 15 przemyski

• 15 kolbuszowski

• 12 strzyżowski

• 12 lubaczowski

• 11 Tarnobrzeg

• 4 bieszczadzki

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~stal

CDC przyznaje, że pandemia Covid była wynikiem niewłaściwego testu.
Po cichu, bez zainteresowania mediów, Centers for Disease Control and Prevention (CDC) wycofało technologię PCR jako oficjalny test do wykrywania i identyfikacji SARS-CoV-2.
„Po 31 grudnia 2021 roku CDC wycofa wniosek do U.S. Food and Drug Administration (FDA) o tymczasowe zezwolenie (EUA) na stosowanie panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel, czyli testu wprowadzonego po raz pierwszy w lutym 2020 roku do wykrywania wyłącznie SARS-CoV-2.”
Lab Alert: Changes to CDC RT-PCR for SARS-CoV-2 Testing
CDC przyznaje, że test PCR nie jest w stanie odróżnić SARS-CoV-2 od wirusów grypy.

~.uwe

Tak o kobiecie jak Cst wyraża się skończony ch am

~cst

Takie info z nczasumiech
"Na Twitterze popularność zyskuje nagranie z Krystyną Jandą w roli głównej. Dziennikarka Jastrząb Post pytała aktorkę m.in. o trzecią szprycę i restrykcje dla osób, które nie przyjęły preparatu. Janda ujawniła sanitarystyczne zapędy oraz „polskozaściankowe” kompleksy. Rozmowa odbyła się pod koniec września. Janda utyskiwała wówczas, że w Polsce nie ma jeszcze trzeciej szprycy. Obecnie może ją już przyjąć każdy pełnoletni obywatel.
– Ale boże, kiedy ona będzie (trzecia szpryca – przyp. red.), ponieważ wszyscy moi znajomi w Niemczech i wszyscy moi znajomi we Francji są zaszczepieni trzeci raz już dawno. Nawet w najgorszej jakiejś dziurze niemieckiej, gdzie mieszka moja rodzina, już dawno – na początku lipca – zadzwoniono do nich, żeby przyszli i to i młodzi, i starsi w moim wieku, żeby przyszli się zaszczepić. Są zaszczepieni trzeci raz. Tak, że mówi się, mówi i nie ma tej szczepionki trzeciej – grzmiała.
Dalej padło też pytanie, co aktorka sądzi o restrykcjach, w myśl których niezaszprycowani nie będą mogli wejść np. do restauracji. – Ale tak jest we Włoszech. Ja wróciłam z Chorwacji, nikt, nawet kelner nie poda karty, jak się nie pokaże w telefonie tego paszportu. Nigdzie nie wejdzie się. Ja widziałam w Austrii, jak wyproszono rodzinę z dwojgiem małych dzieci o drugiej w nocy, bo nie mieli po prostu tych zaświadczeń. Tak jest wszędzie już, tylko nie tutaj. Ja tego nie rozumiem – mówiła.
– Ja się zastanawiam czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Może nie powinno się ich w ogóle grać. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą – dodała, ujawniając segregacyjne zapędy Janda.
– Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni nie powinni móc chodzić do pracy, zwyczajnie – stwierdziła.
W pewnym momencie aktorka ubolewała także nad poziomem swoich przeciwciał po szprycy. – Ja w tej chwil mam bardzo mało już przeciwciał, bo już zbadałam – oświadczyła.Dodała, że dlatego ma (zawieszoną na ręce) maskę „i jak ktoś przyjdzie do sklepu, czy stanie za blisko mnie, a nie ma maseczki, to ja wszystkim zwracam uwagę i absolutnie uważam na to”. Pytana, czy odczuwa strach przed chorobą, odparła: „Absolutnie, absolutnie”. – Ja nie chcę się spotykać z ludźmi, którzy są niezaszczepieni – zaznaczyła Janda."

C(w)elebrytka Janda gada zupełnie jak obsry. A obsry jest psychiczny. Czyżby to oznaczało, że Janda... jest jak obsry?umiech A skoro Janda, to i inni tzw. "autyści" też? Tak dużo niewiadomych, tak niewiele odpowiedziumiech

~EDI

.ÓWNO PRAWDA MEDIA JEDYNIE SŁUSZNEJ KOMUNY UKRYWAJĄ ŻE SĄD NAJWYŻSZY USA ODRZUCIŁ USTAWĘ O OBOWIĄZKU SZCZEPIEŃ STOSUNKIEM 6:3 GŁOSAMI REPUBLIKANÓW . TKWIMY PO USZCZY W KŁAMSTWIE I ZAMORDYŹMIE !!!

~Uwe

No tak.wpis tego walsieobsry to biorąc pod uwagę styl, to kulturowa etykieta środowiska fo liarzy.

maszynista

Covid ma wekend.

~walsięobsry

dobry wieczór, czy mogę się wypluć na obsry? chyba ,że nie lubisz śliny ,to się wy sr am na ciebie. umiech

~Max

Kopio cst. Prawdę, to możesz liznąć od nas tu na forum, bo sam z prawdą nie masz nic wspólnego. Jesteś całkowtym zaprzeczeniem jakiekolwiek godności, honoru i prawdy. Przez takie chwasty jak ty ludzie mają bardzo utrudnione życie na tym łez padole.

~cst

Obsry, trolluniu. Jakby to powiedział J. Clarkson: "oh no! - anyway..." umiech Myślę, że szpryca ci pomoże prędzej czy późniejumiech
Ale możesz też zrobić coś "doraźnie" - po prostu zejdź z tej strony i nie rób z siebie większego pośmiewiska, bo jak widzisz, twoje "zabawy" nikogo nie wywiodły w pole i wszyscy wiedzą od dawna to, do czego się przyznajeszumiech

Tymczasem, żeby merytoryczności stało się zadość - takie info z dzisiaj.
"U Alphonso Daviesa, czołowego piłkarza Bayernu Monachium, wykryto zapalenie mięśnia sercowego. Kanadyjczyk musi na kilka tygodni zawiesić treningi. Davies był zasz.czepiony przeciwko COVID-19, a znane są sytuacje, że po preparacie występowały przypadki zapalenia mięśnia sercowego, o czym informowali oficjalnie sami producenci oraz Europejska Agencja Leków. Czy tak właśnie było w przypadku Daviesa – nie wiadomo, nie potwierdzono tego (bo pewni ma zabronione, bo to nie wygodne, a on ma karierę do stracenia - przyp cstumiech). Jednocześnie, pomimo zasz.czepienia, piłkarz ostatnio przechodził koronawirusa. Pozytywny wynik uzyskał 5 stycznia br. i musiał poddać się izolacji. Do treningów wrócił tydzień później – 12 stycznia."

~Cst

Do wszystkich Czytających …. Wyszła prawda z worka . Cst , obsry, max , Lolis, Aga , max i te wszystkie inne Niki z ostatnich 2 miesięcy to moje alter ego, poprostu jestem tak psychicznie chory ze już sam nie wiem co jest rzeczywistością a co nie jest …. Boże pomóżcie mi bo znowu mi się robią nowe osobowości i odpisuje sam sobie ….. pomóżcie mi bo wariuje do reszty

~Lolis

Wybaczamy ci obsrywatel. Stanowisz tutaj doskonałe tło skrajnego d.ebilizmu i jesteś wspaniałym obiektem naszych drwinz twojej bezdennej głupoty haha.

~Obsrywatel

Przepraszam cst, znowu podszyłem się pod ciebie. Przecież doskonale wiesz, że jestem głupią ciotą ale to jest silniejsze odemenie. Zrozum cst to defekt, choroba, musisz mi wybaczyć. Poza tym czerpię z tego niezły hajs. O cholera znowu się zmieniam , nie wiem kim teraz będe może cst albomaxem a może lolisem. Wybaczcie ale jestem totalnie popie.dolny na wszystkie świata strony.

~Cst

Obsry , to skoro już tak prawdę mówimy to ja tez chce coś wyznać , tak naprawdę to wierze w covida a to co pisze to tylko przez to ze się boje i swoj strach objawiam wyparciem. A moje inne osobowości pojawiły się po tym jak nas zamknęli na kwarantannie . Poprostu coś we mnie pękło iPrzepraszam cię obsry , jesteś spoko gość i dziś popiłem i zdobyłem się na szczerość ale w pozostałych dniach będę cię próbował ośmieszyć mimo ze cię podziwiam

~cst

Jakby kto nie pamiętał, jak ostatnio głosowały sługi globalistów z bandy 4gaumiech
"Podczas posiedzenia sejmowej Komisji Zdrowia odbyło się głosowanie w związku z projektem ustawy „o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19”. Posłowie głosowali nad poprawkami, wśród nich znalazła się taka, która nakładała obowiązek szczepień posłów i senatorów. Jak się okazało posłowie PiS nie są zainteresowani takim rozwiązaniem i poprawka nie przeszła. Ci sami ludzie, którzy chcą zmuszać innych do obowiązkowego szczepienia dla dobra wszystkich wyrazili swój sprzeciw przed tym, by sami byli zaszczepieni. Zatem gdzie tu jest logika? Pomysł poparli wszyscy członkowie komisji z Lewicy, oraz Koalicji Obywatelskiej."

~cst

Fajnie się czyta, jak "proszprycer" obsry-trollunio sam ze sobą konwersuje i próbuje robić sztuczny tłumumiech Do czego to desperacja i chęć bycia zauważonym nie prowadzi. Ale naprawdę dobre "szoł"umiech

~JASIO

ŚMIERTELNE EKSPERYMENTY MEDYCZNE Z UŻYCIEM ŚMIERCIONKI ,FAŁSZYWYMI TESTAMI PCR !!!!
CAŁA PRAWDA O PLANDEMII :STRACHY NA LACHY Żyje w kraju, w którym wszyscy
chcą mnie zrobić w .uja Za moją kasę !!!
I JESZCZE JEDEN CYT. CAŁA PAWDA O PLANDEMII : CHŁOPCY Z PLAC BRANI :
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem
PAMIĘTAJCIE RODACY ROK 2022 ZBRODNI KŁAMSTWA MANIPULACJI NIENAWIDZI NIE NIE POLUBI !!!

~Madame

Obsrywatelu....s.raj żarem a ja i tak się nie zaszczepię, chroni mnie moc ziół i darów natury. Nie nosiłam, nie noszę i nosić maski nie będę a i tak nie choruję.

~Madame

Hermenegilda jest inwigilowana na SM no to będę madame

~Blog

No nie pisałem. Folia się rozłożyła wcześniej niż po300latach. A może to kolejne objawy Covida.

~Obsrywatel

Przepraszam na chwilę zmieniła mi się znowu osobowość. O cholera znowu się zmienia.
Macie zapie.adalać się szczepić !!
Bo was zaje.iemy . Nie wejdziecie nigdzie !! Nawet do własnego domu. Zrozumiano niewolnicy ?? Wykonać rozkaz albo ch.j z pracą, wypłatą, emeryturą. Wykonać natychmiast !! Raus, bezmózgie istoty !! Chyba wam mówimy do jasnej cholery we wszystkich mediach, że zaraza bardzo niebezpieczna. Won po szpryce głupie bydło. Środki masowego przekazu to wasz bóg, słuchajcie a może przeżyjecie !!

~Blog

No widzę że f oliarze nie mając nic do powiedzenia zaczeli stosować metodę deprecjacji przeciwników wypisując bzdury po ich ni- ckami.To już ich dno.

~Obsrywatel

Bardzo wszystkich przepraszam. Zawsze byłem sprzedajną ku.rwą, chociaż ku.wa, to stan umysłu. Jestem socjopatą tak jak moi przyjaciele z rady medycznej, politycy oraz ogłupiałe media. Mam totalnie wywalone na to czy umrzecie czy będziecie kalekami po tych szczypawicach. Płacą mi za to, żeby was zachęcać, namawiać i drwić, wyzywać, negować tych, którzy chcą do tego was zniechęcić. Ponieważ mam różne osobowości i na chwilę odezwała się ta dobra, dlatego o tym wam mówię. Błagam o wybaczenie cst, mdm, maxa, andrzeja, lolisa, z sieci i innych których mieszałem z błotem. Jestem totalnie popie.dolnym psycholem dla którego nie liczy się nic poza własnymi korzyściami. Lolis dziękuje, że od samego początku się ze mną nie patyczkowałeś, tylko z grubej rury mi przywalałeś. Zasługuję na duże gorsze traktowanie , ponieważ jestem sprzedajną szmatą i chwastem. Bardzo przepraszam ale to mój stan umysłu, stan k.rwy który z pięknym ciężko pracującymi paniami nie ma nic wspólnego. Ku.wa to ja i moje towarzycho. Czas pokazał, że spore towarzycho, czyli znani i lubiani.

~Saracen

Co wy bierzecie kundle kowidowe? smiech2 Wszyscy normalni żyją i mają się dobrze smiech2 smiech2 Aż wam po nogach cieknie żeby było inaczej ha tfuu

~Lolis

Obsrywatel tobie się już zupełnie popie.doliło, przeciez to ty jesteś kundlem, haha. A trafiony to będziesz ty i to nie jeden raz w ten głupi zapluty ryj, haha.

~Kilder

Tak, dyskusja z tymi madralinskimi nie ma sensu. Natura sama wystawi im rachunek. Ale używanie przez niektórych groźby linczu na ministrze i autorach niewygodnych wpisów to czyny zabronione . Czy autorzy tego są świadomi.

~F16

Jest tu paru mądrych inaczej obsrańców myślą że są mądrzejsi od lekarzy profesorów i dr medycyny . Dyskusja z nimi nie ma sensu oni wiedzą lepiej…Na szczęście segregacja naturalna działa i głupków ubywa

~Obs...

Max ku ndlu bedziesz trafiony ,to masz jak w banku. A używanie w argumentacji tego kr etyna lolisa świadczy że jesteś malutki.

~Max

Obsrywatel śnij dalej umiech Prędzej istotnie zawiśniesz obok Niedzielskiego jak to napisal Lolis, niż ja zostanę trafiony umiech

~Blog

MDM od kataru się zaczyna a potem niewydolność płuc. Do końca życia inwalidztwo o ile będzie jeszcze.

~Obs

Max kundli nie ma niezatapialny CH. Ty będziesz trafiony jak Gołota tylko ciebie wylicza i pochowają.