Sukcesie zawodniczki MKT Stalowa Wola Oliwii Sybickiej.

Zawodniczka MKT Stalowa Wola – Oliwia Sybicka w parze z Konstancją Dyląg (UKT Winner Kraków) zdobyła srebrny medal w grze deblowej na Halowych Mistrzostwach Polski u14!

Mistrzostwa rozgrywane były od 3 do 9 stycznia w Sobocie koło Poznania. Dziewczyny w drabince turnieju głównego jako nierozstawiona para pokonały w pierwszym meczu 6/2, 6/4 parę Pacocha – Pawłowska i awansowały do ćwierćfinału. W ćwierćfinale pokonały 6/7, 7/6, 10/5 rozstawioną parę Kołodziejska – Rajca. Kolejnym etapem był półfinał, w którym dziewczyny wygrały 7/6, 1/6, 10/6 z parą Markowska – Michta i awansowały do finału. W finale Oliwia i Konstancja zmierzyły się z parą rozstawioną z nr 1, Kuszel – Pawelska. Dziewczyny uległy faworytkom 4/6, 0/6 i ostatecznie zdobyły srebrny medal.

Warto zaznaczyć, że Oliwia od pewnego czasu rywalizuje z rocznikowo starszymi dziewczynami. Srebrny medal w grze deblowej na Halowych Mistrzostwach Polski to kolejny duży sukces Zawodniczki MKT Stalowa Wola.