Zwabiał, upijał i wykorzystywał seksualnie dziewczynki

Image

Sam jest ojcem, więc jego zachowanie zdawać by się mogło irracjonalne. Pod koniec 2020 roku do jego mieszkania, używając granatów hukowych, wpadły służby, schwytały go i osadziły w areszcie. Przeciwko 43- letniemu obecnie Rafałowi W. prokuratura zakończyła właśnie śledztwo. Ustalenia są szokujące.

1 Wydział Śledczy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu zakończył aktem oskarżenia, skierowanym do Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu, śledztwo prowadzone przeciwko Rafałowi W.

- Został on oskarżony o popełnienie łącznie 22 przestępstw, w tym wielokrotne doprowadzenie do obcowania płciowego małoletniej poniżej lat 15 po uprzednim wprowadzeniu jej w stan upojenia alkoholowego, doprowadzenia do poddania się innym czynnościom seksualnym przez dwie małoletnie osoby poniżej lat 15- również po uprzednim wprowadzeniu ich w stan w stan upojenia alkoholowego, a także doprowadzenie przemocą małoletniej pokrzywdzonej do poddania się innej czynności seksualnej. Ponadto w akcie oskarżenia zostały sformułowane również zarzuty związane z rozpijaniem małoletnich poprzez nakłanianie ich do spożywania alkoholu w postaci wódki oraz piwa, kierowania gróźb karalnych, uszkodzenia ciała, utrwalania podstępem nagiego wizerunku pokrzywdzonej, spowodowania u małoletniej pokrzywdzonej lekkich obrażeń ciała oraz posiadania broni bez wymaganego pozwolenia- informuje Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegi Andrzej Dubiel.

Postępowanie trwało długo, a oskarżony w toku prowadzonego śledztwa przyznał się tylko do niektórych przestępstw wskazanych w akcie oskarżeni i jak mówi prokurator, zanegował zasadność pozostałych zarzucanych mu czynów. Obecnie wobec Rafała W. w dalszym ciągu stosowany jest izolacyjny środek zapobiegawczy.

Za zarzucane oskarżonemu przestępstwa sąd będzie mógł wymierzyć mu karę łączną 20 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Xxl

Jestem za kastracja takich typow

~Baron

A patonierobem Leksiem kiedy się Policja zainteresuje?

~a to?

18. Edward Frankowski, biskup sandomierski 1992-2012
Wiek lat 83 lata. Krył pedofila ks. Józefa G. z Ostrowca Świętokrzyskiego. Zlekceważył zawiadomienie złożone osobiście przez ofiarę w 2006. Reakcja kurii nastąpiła dopiero po 14 latach. Sprawę opisał na swoim blogu ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Pedofil został zatrzymany.

~Tragedia

Według obecnych wydarzeń jeden z biskupów (na szczęście nie Sandomierski) przez prawnika uchyla się przed wzięciem odpowiedzialności za swojego podwładnego w ten sposób że chce przeprowadzić na obecnie dorosłej ofierze duchownego badania i dowiedzieć się czy ma preferencje homo. Bo jako dziecko 12 letnie mógł mieć też te preferencje i związek z dojrzałym duchownym sprawiać mu mogło satysfakcję!!! umiech Do tego czynniki materialne dochodziły że po wykorzystaniu dziecka dostał na gumę Turbo. Tragedia dzieci dla pewnej kasty jest nie warta sprawiedliwości.

~Spoko

Ile dostał ten proboszcz peDofil z Tarnobrzega? 2 dni/tygodnie/ miesiące/lata? Może ktoś mi przypomniec...

~OjciecRydzyk

To jest męczennik! Media! Media to zrobiły! Nie dajmy się. A to że zgrzeszyl? No zgrzeszyl. A kto nie ma pokus? Niech się pokaże. Po tej wypowiedzi klaskanie rządzących. To wyjaśnia wszystko

~jozef

Co se uzyl to jego.

go123

Dobry Wieczór.

Mam pytanie. Skąd u oskarżonego w domu brały się te nieletnie ?
Gdzie byli rodzice, gdy ich nieletnie córki piły wódkę oraz piwo w mieszkaniu jakiegoś uzbrojonego zbira ?
Przecież to typowa melina.

PlagMa

Co ma Tarnobrzeg, do Stalowej, nie czaje... haha po co ten post.. szopa

panizima

przedruk z innego portalu informacyjnego ...nie dotyczy mieszkańca Stalowej tylko mieszkańca jednego z podmiejskich osiedli Tarnobrzega

~Teofil

Jeden z dość wysokich hierarchów kościelnych mówił ze „pedofilia to namiętność” - to coś zatem sporo tej „namiętności” jest w kościele

e2rds

Pewien tez klasyk mawiał, że oskarżony tylko tak ciumkał, może dlatego dziś zajmuje wysokie stanowisko.

art2deco

20+

maszynista

A ile bylo gwaltow i czy byly w ogole?Pewnie nauczyciel upijal sie z mlodziezą.

~kokal

czym sie zajmuje?

~Do cst

Katolik,patriota i zapewne pisowiec kibicujący drużynie z 4 ligi.

~taka prawda

Jak mawia klasyk a któż nie ma pokus.

~Tom

Gdzie mieszka? Zdjęcie?

~cst

pewnie katolik

~szwagier

ze stalowj mieszka na skarpie to r wujcik

~mama

Za klejnoty i na latarnie i niech dynda

~Edwin

Dlaczego nie piszecie skąd ten śmieć?