Sparta i Victoria w jednej drużynie

Image

MKL Sparta Stalowa Wola i Katolicki Klub Sportowy Victoria Stalowa Wola połączyły się w jeden klub o nazwie Katolicki Klub Lekkoatletyczny STAL Stalowa Wola.


Stało się to 10.12.2021 roku. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie wybrało


Zarząd Klubu:

Paweł DRAPAŁA – Prezes

Monika KŁOSOWSKA – Wiceprezes

Lucjan MACZKOWSKI – Wiceprezes

Marek PAKUŁA – Skarbnik

Edward SUDOŁ – Sekretarz

Mirosław BARSZCZ – Członek

Wojciech ZIELIŃSKI – Członek


Komisja rewizyjna:

Piotr ANIOŁ - Przewodniczący Komisji

Stanisław ŁAŃCUCKI – Członek

Krzysztof MOMOT – Członek


oraz nadało godność:

Stanisław ANIOŁ - Honorowy Prezes Zarządu

Benedykt SOBCZYŃSKI - Honorowy Członek Zarządu

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Venus

Wykoleil sie pociag wiozacy polskich poslow. Na miejsce pedza ekipy ratownicze, karetki i smiglowce. Gdy przybyli okazalo sie, ze nie ma zadnych cial. Szef ratownikow pyta okolicznych mieszkancow :
- Gdzie sie podziali wszyscy z tego pociagu ?
- Pochowalim...
- Wszyscy zgineli, co do jednego ?
- No niektorzy mowili, ze jeszcze zyja. Panie, ale kto by tam politykom wierzyl...?

~Mannequin

Jaka jest różnica między demokracją a demokracją socjalistyczną?
- Mniej więcej taka, jak między krzesłem a krzesłem elektrycznym!

~Wojciech

Zadaszyć trybunę na energetyku,czy KUDŁATY to takie drogie w stosunku do kurnika dla kopaczy z Hutniczej.

~Mama

13.12.1981 r.

~antyPis

KUDŁATY na Załęże,Marczak won że Stalowej Woli.

~Klik

Nareszcie!! Pamiętam jak 20 lat temu próbowaliśmy połączyć te dwa kluby, ale wtedy ambicje dziśiejszych prezesów honorowych były nie do pogodzenia. Trzeba Im podziękować za owocną pracę na rzecz klubów a nowym władzom takich sukcesów naszej lekkoatletyki jak udało się realizować zwlaszcza p. Aniołowi

~pilka nozna

I JESZCZE JEDNO. pewne osoby za swoje błędy powinni zapłacić. Powinny być zakazy wstępu na obiekty stalówki, zakaz stępu NA OBIEKTY SPORTOWE w mieście. Ludzie powinni rozliczać tą hołotę która zruinowała sport w tym mieście

~pilka nozna

takie fuzje kończą się dnem. Pokazała to fuzja prywatnej szkoły piłkarskiej ze Stalówka która jest szambem. I to nie jest tylko moja opinia ale rodziców i osób związanych z piłką i sportem Kiedyś szkółka miała sukcesy a teraz cisza. Żadnych sukcesów Wszystko pod szyldem zdechłej Stalówki i ludzi którzy nie mają pojęcia o piłce i prowadzeniu klubu. Prezesa szkółki zrobili prezesem Stalówki. Potem go wywalili. I co on teraz robi?? Wiem co robi. Pluje sobie w twarz że z takimi dewastatorami sportu i piłki wszedł w układ. Kto tą fuzję doradził Prezydentowi? Ze dał się wprowadzić w maliny. Nie ma prezesa Nie ma szkółki. Ci co zrobili tą fuzje są patałachami grabarzami i dewastatorami piłki. Jeszcze za to kasę dostali. J anie rozumiem po co robić fuzje skoro jedna i drugi klub radzą sobie doskonale. Ktoś mi będzie teraz tłumaczył że ja się nie znam. Nie, ja widzę jak takie fuzje się kończą. Stalówka piłka jest przykładem. Znam prezesa Anioła i wiem że on jedyny oddał by wszystko za swój klub. Wiem że będzie robił wszystko mimo swojego wieku aby nadal było jak było czyli sukcesy. Myślę ze będzie dobrze chociaż mam obawy. Bo sportem w mieście zaczeli zajmować się ludzie z UM którzy nie mają pojęcia o sporcie a swoje pojęcie i wiedzę biorą z tv. Na dodatek okłamywali Prezydenta który im zaufał. Teraz ciężko się przyznać Prezydentowi że popełnił błąd ufając tym ludziom. Również tym z klubu. Wywalić ich to też przyznanie się do błędu. Miało być tak pięknie a jest bagno. Długi, nietrafione transfery, brak planu na przyszłość, brak awansu, brak szkolenia, ludzie z zewnątrz którym trzeba płacić wielką kasę. Szkoda słów. A Pan Marczak to niech lepiej się nie odzywa na temat sportu. On już pokazał jak się rozkłada na łopatki sport w tym mieście. A Szrek wiedział że to są oszuści i kanalie dlatego nie chciał dawać kasy na piłkę i kosza. Najpierw sobie premie wypłacali i pensje a ochłapy dla zawodników i woda z Wodexu. Dla zawodników kasy nie było, opóznienia. Dla prezesów zawsze kasa była nawet jak byli na minusie. Piłkarzom koszykarzom pieniądze nie były potrzebne. Nie mieli swoich potrzeb, swoich rodzin, opłat i wydatków. Szkoda że kibice nie zauważali problemu tylko krytykowali Szreka. A teraz Marczak ma wiele do powiedzenia. Faraś sobie chodzi po mieście i ma swoja firmę współpracując z UM. wSTYD.

~UBEK

Dogadali się jak komuniści z solidarnością.
Tam jest drugie dno.
Dno również prezentuje w kwestii lekkiejatletyki KUDŁATY.

TylkoZKS

Teraz czas na przyjazd Banasia do Stalowej Woli i rozliczenie każdej wydanej złotówki. Lekkoatletom życzę powodzenia i żeby dostali większe stypendia od władz miejskich.

~Baca

Teraz fuzja Stali i Sokoła Nisko i kudłaty aborygen trenerem

~Hutnicza

Teraz czas na fuzję ZKSu i PSA Żak oddawaj stołek i idź wnuki bawić lepiej