Nowa droga już gotowa

Image
Kolejna droga dojazdowa do gruntów rolnych powstała w Gminie i Mieście Nisko, a konkretnie w Nisku na osiedlu Malce. Inwestycja wykonana została dzięki dofinansowaniu z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.

Umowa na wykonanie tego zadania została podpisana przez Burmistrza Gminy i Miasta Nisko Waldemara Ślusarczyka oraz Wykonawcę Pawła Lacha z Szyperek zaledwie kilka dni temu, a inwestycja już jest zakończona. Nowa droga powstała na działce nr 242/1 i odchodzi od ulicy Sanowej. Dzięki temu dojazd do pól oraz znajdujących się tam domów będzie bezproblemowy.

Przedsięwzięcie pod nazwą „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych poprzez przebudowę drogi gminnej o nr ewid. 242/1 w msc. Nisko” zostało zrealizowane bardzo szybko. W jego zakresie znalazło się m.in. utwardzenie całości drogi oraz nowe pobocza. Odcinek o długości 260 m pokryto nawierzchnią asfaltową, poprawiono również odwodnienie. Inwestycja została wykonana za kwotę 170 399 zł, w tym dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w ramach FOGR to 65 000 zł.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Promyczek

Po czym się poznaje, że polityk kłamie?
- Po tym, że porusza ustami...

~Klemens

Kiedyś na ronda narzekaliśmy...

~Klemens

Takich wąskich dróg są w Anglii tysiące. Dzięki temu jaďą wolno i nikt się nie zabija, indeed.

~koko

Ja także się zastanawiam dlaczego buduje się u nas drogi asfaltowe 'jednokierunkowe". Przecież gdyby budowniczy mieli trochę wyobraźni to zrobili by ją szerszą uwzględniając przyszłościowy ruch na niej. Nie wyobrażam sobie jej poszerzenie np. o 2 metry. Nie piszę by krytykować ale zastanowić się na przyszłość.

~Alojzy

he he .. droga umiech buehehe .... ścieżki rowerowe są czasem szersze.