W Nisku rozbłysły już iluminacje. Rozbłysło nawet Betlejem. U nas…

Image

W miniony weekend w wielu miastach Polski rozbłysły świąteczne iluminacje. Choinki, sanie, anioły, bombki cieszą już oczy wielu mieszkańców. Duch Bożego Narodzenia zamieszkał również w Nisku. Nawet w Betlejem już jest pięknie. Stalowa Wola wciąż ponura.

Wzorem minionych lat iluminacje świąteczne rozbłysły w Nisku na Placu Wolności. Ozdoby wiszą również wzdłuż ulicy Sandomierskiej, Wolności i Rzeszowskiej. Na słupach umieszczono różnokolorowe dzwonki, choinki, ostrokrzewy, sopelki. Nie zabrakło także modnych w ostatnich latach iluminacji 3D.

W przypadku Stalowej Woli na świąteczne dekoracje trzeba jeszcze trochę poczekać. Mają się one pojawić w połowie grudnia. Zostaną rozświetlone w pobliżu świąt Bożego Narodzenia. W ubiegłym roku doczekaliśmy się ich 20 grudnia. Ze względu na pandemię koronawirusa i obostrzenia sanitarne nie odbyła się wówczas miejska wigilia. A właśnie podczas tego wydarzenia w w czasie ostatnich lat zapalane były światełka. Jak ostatecznie będzie w tym roku, czas pokaże.

Zapytaliśmy internautów o to, kiedy chcieliby, aby w Stalowej Woli pojawiły się iluminacje. Aż 72,2% naszych Czytelników uważa, że powinny rozbłysnąć 6 grudnia. Innego zdania jest 24,8% internautów. Dla tej grupy dekoracje powinny zostać zapalone przed świętami Bożego Narodzenia, czyli tak jak to ma miejsce od kilku już lat. 3,1% uczestników naszej sondy nie ma zdania na ten temat.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Nova

Podczas kampanii wyborczej lepiej nie używać zwrotów zbyt brutalnych i agresywnych. Oto nasz podręczny słownik dzięki któremu kolejna kampania będzie merytoryczna i sympatyczna. Oto kilka podręcznych słówek:
Biedak, nędzarz - ekonomicznie nieprzystowany
Żebrak - bezrobotny na praktyce
Śmieciarz - terenowy przedstawiciel przemysłu utylizacji zużytych dóbr materialnych
Leniwy - motywacyjnie zubożony
Głupi - inteligentny inaczej
Bałagan - alternatywna aranżacja przestrzeni
Złodziej - wtórny dystrybutor Produktu Krajowego Brutto
Schlany, nawalony, pijany - przestrzennie zagubiony
Szczerbaty - osoba o zwiększonej wydajności oddechowej;D

~Petarda

Jaka jest różnica między demokracją a demokracją socjalistyczną?
- Mniej więcej taka, jak między krzesłem a krzesłem elektrycznym!

~Banshee

Podczas kampanii wyborczej lepiej nie używać zwrotów zbyt brutalnych i agresywnych. Oto nasz podręczny słownik dzięki któremu kolejna kampania będzie merytoryczna i sympatyczna. Oto kilka podręcznych słówek:
Biedak, nędzarz - ekonomicznie nieprzystowany
Żebrak - bezrobotny na praktyce
Śmieciarz - terenowy przedstawiciel przemysłu utylizacji zużytych dóbr materialnych
Leniwy - motywacyjnie zubożony
Głupi - inteligentny inaczej
Bałagan - alternatywna aranżacja przestrzeni
Złodziej - wtórny dystrybutor Produktu Krajowego Brutto
Schlany, nawalony, pijany - przestrzennie zagubiony
Szczerbaty - osoba o zwiększonej wydajności oddechowej;D

~Czarna Mamba

Gorbaczow dzwoni do Reagana:
-Współczujemy wam katastrofy Challengera...
-Zaraz! Challenger jeszcze nie wystartował
-A to oddzwonię później...

~Insomnia

Co maja wspolnego fundusze z Unii Europejskiej i kosmici ?
- Ciagle o nich slyszysz, ale nigdy nie widziales.

~Xenon

Przyjeżdża Lepper do siedziby partii po posiedzeniu sejmu i widzi ze tam balanga na całego. Wódka się leje posłowie nawaleni jak świnie.
Nie wytrzymuje i krzyczy: tu prasa i telewizja nas atakują, seks-afera w prokuraturze, chcą nas z koalicji wyp.... a wy tu chlacie.
- sssspokojjjjjjjjnie panie Przewodniczący. Posłanka Zosia dostała dziś miesiączkę.
- HURA to i mnie polejcie!

e2rds

~Synek, zasrańcu, poproś o pomoc ciotkę Becię, albo mamę Gienię, może też tu coś napiszą.

e2rds

~Synek, no czekałem i wiedziałem, że ten zasraniec "~Synek" "~Skarbka" też zasrańca musi wyleźć z kanalizacji i tak się stało. Rano znów schowasz się w kanalizacji bo światło zasrańcy was razi. Teraz ujadaj, bo tyle ci zostało zasrańcu.

~Synek

Mój Tato erdees ma problemy z głową,nie traktujcie go poważnie bo to interesuje się tylko chłopami i myśli o jednym.

e2rds

~Skarbek, cicho zasrańcu mówię, i uspokój tego swojego Syna wariata bo po ścianach łazi, jaki dziki ojciec taki i synek.

~Skarbek

Ty bądź cicho erdeesowski Napletku

e2rds

~Skarbek, cicho zasrańcy, to ty piszesz tu i gnoisz forum, tak cie ten głupi obleśny łeb swędzi, że od czasu do czasu musisz do mnie coś napisać. Przecież nie ja do ciebie pierwszy pisze zasrańcu.

~Skarbek

Zasranca masz w gaciach

e2rds

~Skarbek, to bardzo mnie to cieszy zasrańcu.

~Skarbek

Ja ciebie nie chcę Erdeesku i twojego mikrona

~mieszkaniec

idą święta. i co? bo choinki nie ma? bo nie świecą? i co dadzą te święta ludziom? Jak ludzie gorsi od zwierząt. Jakie przesłanie? Miłujmy się? hahahha Dwa dni w roku? Połam się opłatkiem. Złóż życzenia. Badz miły. A na co dzień jeden drugiemu nóż w plecy. Być dobrym dwa dni w roku a 363 dni być kanalią. Na co mi życzenia od kanalii. Wszystko na pokaz. Co to za święta jak rząd i opozycja szykują nam cudowne święta pełne obniżek cen itd. Jeszcze lepszy Nowy Rok będzie. Nie chce życzeń od polityków. Ale świnie i tak będą składać życzenia. Po co mi ich życzenia a jak i tak zrobią na opak po świętach. Tylko czekać aż zamkną kościoły żydzi z Warszawy.

e2rds

~Skarbek, a ty z rana to mnie tak zaczepiasz bo chcesz sobie cmoknąć. Nie mam dzisiaj ochoty wypinać, napisz podanie z załącznikiem to rozpatrzę w trybie ustawowym, ewentualnie znajdę zastępstwo, do cmokania, np. Kozę jak "ani".

e2rds

~Skarbek, okazało się po badaniach, że to twoje geny, te wredne i faktycznie to twój pomiot, takie skrzyżowanie trutnia z osłem i ma takie same obleśne geny jak ty. Pozdrawiam, widzisz nie daleko pada jabłko od jabłoni, jak ojciec zar.aniec, to i syn nie będzie inny.

~Skarbek

Nie możesz spać z podniecenia Erdeesku.Co na to twój Synek?

e2rds

~Dear, a przepraszam, jeszcze więcej ode mnie płacą "pseudointeligentowi", ale on ma specjalne względy i specjalne stanowisko.

e2rds

~Dear, widzisz, bo mnie wysoko płaca gamoniu i muszę błyszczeć, kto broni tobie błyszczeć, ale gamoniom na pewno tyle nie zapłacą.

~krej

To już 2 teki artykuł w przeciągu 3-4 dni.
Widać że autor nie ma o czym pisać skoro to jest "informacja dnia" jeszcze

~Dear

U nas...
U nas "inteligencją" błyszczą hejterzy płatni typu e2rds wypisując swoje głupoty

e2rds

~Skarbek, o, odezwałeś się, znaczy smakowało, to jeszcze cmokaj, cmokaj w tą wypiętą, jeszcze się nie nasyciłeś i kto tu jest desperat i komu jeszcze cmokanie po napletku obleśna gadzino marzy się. Wściekasz się, że kolejny raz po tym głupim, pustym łbie na Mikołaja dostałeś, taki zasr.niec winien obrywać co godzinę, a teraz to już idź spać zasrańcu. Więcej prezentów nie będzie.

~....ja...

Nawet w Momotach się świeci a w Stalowej nie. Ale za to swiecić będzie do marca ????

jasio

"W Nisku rozbłysły już iluminacje. Rozbłysło nawet Betlejem. U nas…"
a u nas nie bo Nadbereżny zadłużył miasto na maksa i trzeba oszczędzać na inne fanaberie, a banki już kredytu nie dadzą.

~Skarbek

Napletku erdeesowski desperacie

~mieszkaniec

miejska kasa wydrenowana to i nie ma z czego aborygen odpalić świateł...

~Burmistrz

Przynajmniej mamy jedną wspólną z Niskiem rzecz.Posiadamy burmistrza jak oni.

~Odyn

Nisko ? Czy ono należy do Stalowej Woli ? Czy kogoś ta informacja o zapalaniu światełek na wsi kogoś zainteresowała ? Podobno w Rudniku pies się zesrał pod płotem Sołtysa.