COVID 19: Raport- niedziela 5.12.2021

Image

POLSKA

Mamy 22 389 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw:

• mazowieckiego (3469),

• śląskiego (3450),

• wielkopolskiego (2280),

• dolnośląskiego (2248),

• małopolskiego (1910),

• pomorskiego (1462),

• łódzkiego (1240),

• kujawsko- pomorskiego (1128),

• opolskiego (873),

• zachodniopomorskiego (838),

podkarpackiego (742),

• warmińsko- mazurskiego (712),

• lubuskiego (641),

• lubelskiego (505),

• świętokrzyskiego (424),

• podlaskiego (308).

159 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID19 zmarło 19 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 26 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem 3 671 421/ 85 675 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.PODKARPACIE

Liczba nowych zakażeń: 742 (2848 testów, 26510 na kwarantannie).

Zgony: 2 (w tym 2 z chorobami współistniejącymi).

Powiat Stalowowolski: 19 nowych zakażeń, 93 testy, 1005 osób na kwarantannie.

Powiat Niżański: 7 nowych zakażeń, 30 testów, 694 osoby na kwarantannie.

Liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 w szpitalach województwa podkarpackiego:

1941/1591 – Ogółem liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 / zajęte łóżka z potwierdzonym COVID-19,

193/173 – Ogółem respiratory dla pacjentów COVID-19 / zajęte respiratory.


Nowe zakażenia według powiatów

• 109 Rzeszów

• 63 mielecki

• 58 rzeszowski

• 52 jasielski

• 51 jarosławski

• 41 ropczycko- sędziszowski

• 36 strzyżowski

• 35 łańcucki

• 32 Przemyśl

• 29 przemyski

• 28 dębicki

• 27 przeworski

• 25 kolbuszowski

• 23 krośnieński

• 23 tarnobrzeski

• 21 lubaczowski

19 stalowowolski

• 15 sanocki

• 13 Tarnobrzeg

• 12 leżajski

• 10 Krosno

7 niżański

• 6 brzozowski

• 5 leski

• 1 bieszczadzki

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Max

Cst. Nie przejmowałbym się tym co zapowiada Niedzielski. To jest tylko straszenie i sondowanie nastrojów społecznych. Od sierpnia o tym mówią, podobnie jak o tej segregacji ale doskonale wiedzą jaki jest opór społeczny i w Polsce to nie przejdzie.

~JASIO

TU JEST POLSKA A NIE" POLIN" WOLI POLACY VIVAT POLASKA

e2rds

W Stalowej Woli też są kręcone wały z certyfikatami COVIDOWYMI. Część szczepień to fikcja.

e2rds

~MDM, widzisz, na głupotę też nie ma szczepionki i lekarstwa, jesteś tego przykładem.

~cst

Wnioskując z tego, co napisał "z sieci", żeby u nas ktoś się sprawą zainteresował, musiałaby umrzeć np. żona lub ktoś z rodziny jakiegoś polityka. Tyle, że to się nie stanie, bo w PL politycy i ich rodziny NIE są szczepione, a jeśli już to solą fizjologiczną.
Skoro zbrodniarz Niedzielski zapowiada obowiązkowe szczepienie nauczycieli, wojskowych i lekarzy, to dlaczego nie polityków - przecież oficjele pełnią bardzo "ważne" roleumiech

~MDM

Kto ma pretensje do władzy, nie powinien się szczepić.

~z sieci

Słoweński minister zdrowia Janez Poklukar ogłosił całkowite zaprzestanie stosowania sz czepionki wektorowej Johnson & Johnson COVID-19 w tym kraju po tym, jak potwierdzono, że dwudziestoletnia dziewczyna zmarła po szczepieniu.

„Zaproponujemy sz czepienie tą sz czepionką tylko na wyraźną prośbę i z podpisem osoby” – powiedział Poklukar na konferencji prasowej, nie wykluczając możliwości podjęcia podobnej decyzji w sprawie sz czepionki AstraZeneca ze względu na skutki uboczne.Przyczyna śmierci dwudziestoletniej Katyi z Lublany, która zmarła pod koniec września, jest niewątpliwie związana ze sz czepieniem przeciwko COVID-19, a konkretnie sz czepionką wektorową firmy Johnson & Johnson, potwierdzoną przez specjalną komisję lekarską utworzoną zaraz po tragicznym incydencie.Decyzja wszystkich pięciu członków komisji była jednomyślna i była oczekiwana przez słoweńskie społeczeństwo, zszokowane śmiercią młodej dziewczyny, która nie miała chorób współistniejących.Młoda Słowenka zmarła w szpitalu pod koniec września, niecałe dwa tygodnie po sz czepieniu, z powodu zakrzepu krwi i krwotoku mózgowego. Po zbadaniu dokumentacji komisja stwierdziła, że jej leczenie szpitalne po nagłej hospitalizacji było prawidłowe i zrobiono wszystko, aby ją uratować.To druga potwierdzona śmierć w tym kraju w wyniku krzepnięcia krwi i krwawienia w mózgu. Wiosną tego roku z powodu komplikacji po sz czepieniu firmy Johnson & Johnson zmarła żona słoweńskiego dyplomaty.

~cst

Zacznijmy dzień od pozytywnej wiadomościumiech
"03.12.2021 Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu opublikowała na swoich stronach i portalach społecznościowych szokujący i zarazem naruszający prawo komunikat. Z komunikatu tego wynikało, że instytucja ta w swoje progi zaprasza tylko i wyłącznie petentów, którzy przyjęli zastrzyk depopulacji. Ostatecznie jednak Komendant tej organizacji się zreflektowała, że jego działanie jest niezgodne z prawem, za co może ponieść odpowiedzialność karną i finansową i oświadczenie poprawiono."
Czyli jeszcze niektórzy potrafią pójść zawczasu po rozum do głowy, choć medialno-finansowe (bo "dodatki covidowe") zidiocenie nadal na wysokim poziomie.

~EDI

NIE NASZE ELYTY UŻYWAJĄCE JĘZYKA POLSKIEGO WPOWADZAJĄ ZAMORDYZM BY PRZEJĄĆ NASZĄ WOLOŚĆ POD PRETEKSTEM COVIDA !!!

~Lolis

Oczywiście, że Neutron to Agata. Ale dla mnie zawsze już będzie Agatą i nic tego nie zmieni, haha.

~cst

Lolis, nie wiadomo. Ale styl Neutrona jakiś taki znajomyumiech

~Lolis

Nie wiecie gdzie poszedł Agata?, hahaha.

~Plusk

Za takiego bezmyślnego odwetowca też są szekle? Czy jesteś tylko pożytecznym idiotą?

Pamiętaj robaczku że karma wraca umiech

~Do Jasio

Na taki twój wpis: życzę ci żebyś złapał wirusa i nawet znalazł się pod respiratorem. Takiej mendy nie ma co żałować

~JASIO

KŁAMSTWO WIELOKROTNIE POWTARZANE STAJE SIĘ PRAWDĄ TAK TWORZĄ PSYCHOZĘ STRACHU PŁASKOEKRANOWCY COVIDIOCI W IMIĘ NWO I PEJSATYCH UŚPIKAŃCÓW !!!

~JASIO

pejsate uśpikańce gotują żabę ,manipulują staystykami zgonów i zakażeń w imię strachu i zamordyzmu dość ściemy i komunizmu!!!

~Neutron

Tak czytając wpisy z tej strony dochodzę do wniosku ,że powinna ona być przez wydawcę zamknięta. Rozbiór chamskich popisów. Brak całkiem merytoryki w dyskusji.

maszynista

Zna ktos przypadki naglej smierci po szcze-pionce na covid ?Osoba po 70 tce trzy dni po szczepionce dostala zawalu i zmarla.

~cst

Żeby zatrzeć postronnemu czytelnikowi niesmak pozostały po "sprzątaniu" przez nas wys.rywów procovidowego trolla o nazwie obsrywatel/obsrywator/taka prawda (piszącego pod 10tkami nicków, w tym czasem podającego się za nas), coś merytorycznegoumiech
Na stronie wolność,tv:
Piotr Rossudowski: Pamiętacie, jak po szczepionce COVID miał się skończyć, a świat – wrócić do normalności? …albo jak szczepionka miała mieć 100% skuteczności i miała wystarczyć jedna dawka?

~cst

Obsry, każdy sądzi wg siebie. Czyli sadząc z twojego wpisu, masz problem z narko.tykami, zauważeniem tendencji w jaką idzie świat, masz skrzywione i mało śmieszne "poczucie humoru" i niezdrowy stosunek do miłości. Przerzucasz na nas to, czego ci jak widać brakuje, bo gdyby ci nie brakowało nie musiałbyś nawet tego pisaćumiech Czy my tu kiedykolwiek pisaliśmy o naszych drugich połówkach? Nie, bo to nieistotne dla naszego przekazuumiech Gdybyś coś o naszych dziewczynach/żonach napisał to pół biedy, ale ty od razu w niezdrową i nienaturalną "miłość" idziesz. To pokazuje jak nisko upadłeśumiech Walnij sobie jeszcze koktajl w żyłę skoro tak go propagujesz - może skróci to twoje męki.
Ok dość ci już dałem atencji (zadowolony?umiech. Najlepiej odbiegnij już z tego forum, bo tu cię każdy przejrzał i nie masz nic ciekawego do napisania. Idź gdzie indziej - może do konkurencji? Tam cię pewnie nie znają, więc może tam znajdziesz od początku z tymi twoimi bajerami na poziomie gimbazy, jak słusznie zauważył Lolis, i może tam znajdziesz "bratnią dusze"? Powodzenia w poszukiwaniachumiech

~Lolis

Obskur.watel a mam takie pytanie? Czy jak jesteś Agatą to robisz laskę takim ciotom jak ty ?, haha.

~Obywatel

tak myślałem świetny coming out , ale nie interesuja mnie Twoje skłonności do przemocy i sadomaso;) spytaj csta albo maxa . i w końcu zostało mi tylko kilka lat życia pózniej mnie zdalnie szczepionka wyłączy więc czemu się tak pienisz a no tak wróciłeś nawal..ony ;)

~Lolis

Obskur.watel. Niebawem poklepię cię po ryju ale to nie będzie najgorsze co w najbliższej przyszłości cię czeka, to będzie dopiero preludium, haha.

~Obywatel

zmieńcie dilera c.p.u,n.k.i i wyjdzta na pole. a tam co NWO !! czyli świat idzie do przodu ;) a Ty Lolis to czujesz oddech cst albo maxa bo często się po nich klepiecie hahahaha i chyba nie tylko po tym .... hahahaha

~Lolis

cst. Chory psychicznie jest na pewno. Ale również bardzo przebiegły choć głównie dla dzieci z podstawówki no w porywach na młodzież ogólniaka, haha.

~Allk

I tu cenzura

~Lolis

Obywatelu, Agato, Izraelu czy Romanie. Czujesz ten oddech na swoich plecach ? Teraz jeszcze jest luz ale pętla na takich jak ty zaczyna się zacieśniać coraz bardziej. Czujesz jak przyśpieszyło ci bicie serca gdy to czytasz? Już blisko coraz bliżej, haha. Oglądaj się za siebie od czasu do czasu, haha.

~cst

Lolis. Jego lista nicków, wśród których wybiera, żeby wpisać w polu "pseudonim" musi robić wrażenieumiech Im więcej ma nicków, tym większa skala jego choroby umysłowejumiech
Trollu obsry/taka prawda - stylu nie podrobisz. Musiałbyś pisać jak my. Ale w czynie społecznym ci pomogę. Chcesz byś jak ja? Napisz: szpryca to broń biologiczna, atakująca naturalny układ odpornościowy człowieka (prawda). Covid to pretekst do zamordyzmu i ograbienia i podporządkowania sobie ludności przez "elyty" (prawda). A pis (i cała banda 4ga) to posłuszne sługi wykonujące rozkazy swoich panów, w zamian za późniejsze stołki w aparacie państwowym w nowym porządku świata (prawda). A i byłbym zapomniał: a PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY to pracownik swojego szefa w Warszawie (też prawda)umiech
Jak jesteś w stanie wszystkie te prawdy napisać, to możesz próbować się pode mnie podszywaćumiech Powodzenia, może ci się udaumiech

~Do cst, lolis

A teraz napisz jeszcze pod nickiem Max. Mam rozumieć że te nowe miana które podajesz jako Lolis będą przez ciebie wkrótce wykorzystane.. A teraz pocałują misia w d..ile.

~Lolis

cst. Oku.wieniec po prostu przecenia swój intelekt. Chyba uważa się za manipulatora numer jeden w Polsce a może i na całym świecie, haha. Geniusz ku.wa, haha.