COVID 19: Rekord zakażeń i zgonów IV fali!

Image

POLSKA

Mamy 29 064 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem z województw:

• mazowieckiego (4806),

• śląskiego (4147),

• wielkopolskiego (2880),

• małopolskiego (2570),

• dolnośląskiego (2159),

• pomorskiego (1699),

• łódzkiego (1682),

• zachodniopomorskiego (1491),

• kujawsko- pomorskiego (1361),

• lubelskiego (1264),

• warmińsko- mazurskiego (1095),

podkarpackiego (1080),

• opolskiego (694),

• podlaskiego (672),

• lubuskiego (656),

• świętokrzyskiego (632).

176 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID19 zmarło 161 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 409 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem 3 569 137/ 84 153 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.PODKARPACIE

Liczba nowych zakażeń: 1080 (5401 testów, 23293 na kwarantannie).

Zgony: 38 (w tym 35 z chorobami współistniejącymi).

Powiat Stalowowolski: 55 nowych zakażeń, 239 testów, 1159 osób na kwarantannie.

Powiat Niżański: 21 nowych zakażeń, 1 zgon z ch. wsp., 123 testy, 800 osób na kwarantannie.

Liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 w szpitalach województwa podkarpackiego:

1754/1502 – Ogółem liczba łóżek dla pacjentów z COVID-19 / zajęte łóżka z potwierdzonym COVID-19,

196/163 – Ogółem respiratory dla pacjentów COVID-19 / zajęte respiratory.


Nowe zakażenia według powiatów

• 166 Rzeszów

• 105 mielecki

• 96 dębicki

• 80 rzeszowski

• 55 Przemyśl

55 stalowowolski

• 49 jasielski

• 49 jarosławski

• 45 krośnieński

• 45 przemyski

• 34 łańcucki

• 33 tarnobrzeski

• 33 leżajski

• 33 przeworski

• 29 ropczycko- sędziszowski

21 niżański

• 20 brzozowski

• 19 Tarnobrzeg

• 19 strzyżowski

• 18 Krosno

• 17 kolbuszowski

• 17 lubaczowski

• 17 sanocki

• 13 leski

• 11 bieszczadzki

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Zadziorna

Andropow, jeszcze jako szef KGB, zwierzał się najbliższym:
- Kiedy zostanę gensekiem, zmienię te idiotyczne strefy czasowe. Ileż to kłopotów!
Dzwonię do Pekinu z gratulacjami z okazji wyboru Deng Xiaopinga, a tam mówią:
"To było wczoraj!". Dzwonię do Watykanu z kondolencjami po zamachu na papieża, a tam pytają: "Jaki zamach?!"

maszynista

Zauwazcie że nie podaja codziennie w telewizji ilosci nowych zakazen wsrod zaszczepionech.Znam przypadek z miasta pan po 2 dawkach na covid i stan bardzo ciezki i zmarl.

~EDI

W IMIĘ SZCZEPIONY ŚWIAT ZNISZCZONY I ZAKAŻONY!!!!

~EDI

UWAGA UWAGA NADCHODZI COVIDOWA REKORDOWA ŚCIEMA MANIPULACJA I DEPOPULACJA!!!

~andrzej

witam po 2 dniach mojej nieobecności, widzę ,że luzak zmienił nicka na do csralita. umiech a jak wiemy to jest ten sam troll co obserwator , luzak, burmistrz itp. trudno ich zliczyć ,ale mam nadzieję cst ,że się na nim poznałeś. a tak po za tym to skoro tutaj nie ma możliwości zostawienia łapki w górę i łapki w dół ,to wymienię nicki które popieram ich wypowiedzi. a są to :MdM, maszynista,jdjdj, Rysiek88,Andrzejek, cst.

~Dnjdhd

„Lewatywa dobrze robi na glowe” ten kto to powiedział przerżnął wybory mimo ze w lutym miał 70% w sondażach…

~Do csralita.

Ty niezaszprycowany wyspałeś się i znowu zaczynasz podżegać do niedbanie o zdrowie. Tobie potrzebna pożarna lewatywa to może ci prz okazji oczyści łeb.

~cst

Jeśli ktoś doświadczy takiego traktowania ze strony lekarza, to niech wie, że taki "lekarz" mimo, że brzmi jakby był "moralny" to nie robi tego dla dobra pacjenta, tylko dla swojego. Nie od dziś wiadomo, że perspektywa dodatku finansowego sprawia, że ludzie łatwo wchodzą w "odpowiednie roleumiech

~cst

Poniżej kilka relacji ludzi z jednego ze szpitali (źródło: nczas)
"Szokująca relacja z [jednego ze szpitali w stolicy]. Relacja dotyczy tego, jak niektórzy lekarze traktują niezaszprycowanych pacjentów. Mimo że w teorii w Polsce segregacji sanitarnej (jeszcze) nie ma, to w praktyce niestety okazuje się być ona na porządku dziennym. Wielu lekarzy traktuje bowiem pacjentów, którzy nie przyjęli szprycy, jak ludzi drugiej kategorii.
- „Lekarze leczą, ale przede wszystkim pouczają, strofują i są bardzo z braku szprycy niezadowoleni, co okazują w niegrzeczny sposób. To jest prawdziwa dyskryminacja”
Jak się szybko okazało, nie jest to odosobniony przypadek.
„Tak samo potraktowano moja młodsza siostrę podczas porodu, lekarz podczas kompilacji porodu zapytał o szpryce, przy odpowiedzi negatywnej, skwitował: «no właśnie…» Brzydzę się lekarzy- uczestników tego cyrku!!!!”
„Miałem to samo. Proszę pilnie uważać na lekarzy. Nie można im ufać. Dożyliśmy strasznych czasów”
„Byłam tez w szpitalu, strofowali że bez szczepionki, mnie to zwisało. Byli ludzie po 3 szczepionkach, w bardzo ciężkim stanie a ja to łagodnie zniosłam. Chyba złapałam na cmentarzu”
„Terroryzują kobiety w ciąży, że nie będą przyjmowane do porodów…to jest już największe sku….syństwo. Ale przecież «szczepienia są dobrowolne»”
„Ojca szwagra brat miał zawał, z powodu nadwagi. Nie chciał się odchudzać. Lekarze leczą, ale przede wszystkim pouczają, strofują i są bardzo z powodu niezdrowego odżywiania niezadowoleni, co okazują w niegrzeczny sposób. To jest prawdziwa dyskryminacja”

Jeśli komuś potrzeba więcej "wrażeń", niech zobaczy stronę podaną przez Maxa: takniewiele,pl. I niech sam się przekona, co spotkało wielu ludzi po przyjęciu "koktajlu".

~Jxjdh

Jak mnie śmieszy ten argument: wierze w naukę… przez dwa lata ci wszyscy pseudonaukowcu zmieniali zdanie co chwile, ale spoko uwierzmy im…

rodzynek

A sezon grypowy jak co roku to jeszcze jest ? Są statystyki ? E, no co ty - teraz kowid i szczypawki modne . Ludzie za bardzo wierzą w naukę i nie odróżniają propagandy od prawdy . Takg dzie czarne i białe zanika, jest szara strefa - której jeszcze intencji nikt nie poznał do końca .

~Hahaha

Czekaj jak to było w lipcu 2020? „Wirus jest w odwrocie, już nie trzeba się go bać…”

~SABA

Pamiętaj o mnie to ja KOVID,,jestem tak samo latem , krótka rozmowa z znajomym mówi mi latem kovid nie jest tak groziny ,na to wygląda że kovid ma brata ,

~Lady

A ten eliksir na covidka to ma w swoim składzie coś co się nazywa samoreplikującymi się przewodami instalacją jak np w układzie komputerowym .Ale wyszczepy oczywiście będą uważać to za teorię spiskową

~www2

Bardzo chętnie się powołują wszyscy sceptycy na ten Izrael, ale żeby tak ktoś sprawdził jak wygląda tam sytuacja, to po co, lepiej bzdury wypisywać. A są strony, które zbierają informacje o pandemii.

~Modliszka

Dajcie sobie buzi i poklepcie po p...ce

~cst

Max. Ma to sens. Zwłaszcza, że jestem jedynym, który jeszcze z trollami dyskutuje, kiedy wy już przestaliście, co powinno mi już dawno dać do myśleniaumiech Dzięki za słuszną radę

~Max

cst. Pisz swoje i ani jednej odpowiedzi na jakiekolwiek zaczepki. Ja skończyłem definitywnie z reagowaniem.
To oczywiście propozycja umiech Pozdrawiam.

~cst

Potwierdzam merytoryczną wartość video podanego przez Maxa, pt. Lekarz prezydenta Trumpa ujawnia globalny spisek ludobójstwa"
Dr używa m.in bardzo prostej racjonalizacji, na podstawie najbardziej wysz.czepionych państw (w czasie publikacji materiału) - Izraela i Seszeli. I zadaje 2 pytania, które powinien sobie zadać każdy, kto rozważa zaszprycowanie nieprzebadanym koktajlem, z potencjalnych skutków którego wycofał się jego producent:
1) Dlaczego, skoro wysz.czepiona jest większość populacji w danych krajach, dlaczego nadal w tych krajach wybuchają epidemie?
2) Dlaczego ktoś chciałby dawać sobie wstrzyknąć 3cią dawkę czegoś, co nie działało poprzednie 2 razyumiech

~Do csralita

Rozumie. Biała flaga.

~cst

Chcesz socjalistycznych zapędów, to odpowiedz na pytanie: co byś mi zrobił, gdybyś mnie dorwał i mógł stanowić o moim losie bez konsekwencji dla ciebie, bo taką możliwość daliby ci twoi "zwierzchnicy"? Zmusił do szprycy wbrew mojej woli? Odizolował? Czy może zastosował jeszcze dalej sięgające środki "perswazji". Tam znajdziesz swój związek
A prawo - by się uchwaliło takie "jakie trzeba", tak jak teraz się próbuje to zrobićumiech Czyż nie znamy tego z historii?
Spoko, nie sil się na odpowiedź, bo i tak ją znam - wystarczyłoby ci dać wymówkę i świadomość, że możesz robić co chcesz, bo jesteś "kryty przez swoich". Wystarczająco ci już dałem atencji. Rozmawiając z tobą, ja tracę ty zyskujesz, więc od teraz baw się dobrze w swoim własnym towarzystwieumiech

~Do csralita.

Gamoniu co to ma wspólnego socjalistyczne zapędy ( choć nie widzę w żadnym moim zdaniu związku) z literą prawa. Ku rozwadze i przestrodze.

~Rojber

Do Max. Cala prawda. Nic dodac nic ujac, a to dopiero poczatek planu. Agenda 2030. Chyba jest juz zapozno na przebudzenie sie.

~cst

Trollu o wielu nickach, znany jako obsrywator - doszedłeś do tak merytorycznej "wiedzy" przebywając na tych swoich "wielu komisjach i sesjach od wielu lat, na których radni są słabi merytorycznie"? Za bardzo na mnie projektujesz swoje socjalistyczne zapędyumiech

~Do csralita

Sam doszedłeś do tego że podżeganie to przestępstwo i dobrze,. Może da ci to do myślenia zanim ponownie strasząc ludzi będziesz ich popychał do takich działań,które mogą się dla nich skończyć tragicznie.

~cst

Na stronie wolność,tv:
Brudna prawda o szprycy. Dr Martyka UJAWNIA – Dlatego wiele firm zrzeka się odpowiedzialności!
Dr Martyka wyjaśnia mechanizmy stosowane przez zamordystów, żeby utrudnić ludziom dostęp do informacji niezgodnych z oficjalną narracjąumiech

~cst

Trollu o wielu nickach. Do przestępstwa to podżega twój idol Niedzielski, próbując napuścić pracodawców na pracowników, proponując im "rozwiązania", które nawet obok jakiegokolwiek prawa nie stały. Za bardzo mierzycie innych swoją miarąumiech

~Do csralita.

Domniemam, że twoja dłuższą nieobecność to poszukiwanie miejsca na swój pomnik. Może jednak ztym być problem, bo ustawiczne wmawianie że szczepionki są szkodliwe można podciągnąć pod tak zwane podżeganie do takiego postępowania, której może doprowadzić nawet do zgonu.

~cst

Polecam podaną przez Maxa stronę takniewiele,pl.
Jak ludzie poczytają jakie przypadki po szprycy mieli inni, a które to przypadki zostały perfidnie i z premedytacją "poukrywane" przez establishment i (niektórych, a może nawet większość) lekarzy w imię dodatków covidowych, to się 10 razy zastanowią zanim dadzą sobie wstrzyknąć koktajl do systemuumiech

maszynista

Małysz,Pazura ,Socha niech przeprosza za te reklamy szczepi-eń ,bo preparat nie dziala na covida tylko niszczy tętnice .