W Gniewie wybierz się do spa.

Materiał zewnętrzny Image

Czy nie myśleliście w ostatnim czasie o wycieczce do spa? Gdzie można by zrelaksować się, naładować życiowe baterie, zadbać o zdrowie i urodę. A co by było gdyby połączyć to z kilkudniowym pobytem na zamku o ponad siedemset letniej historii? Przyjmijcie zaproszenie do Gniewu, sprawdźcie czego możecie się tam spodziewać.

Kąpiele, zabiegi, rytuały...

Ciekawą propozycją dla zakochanych par będą kąpiele w piwie albo kozim mleku i szampanie ewentualnie kąpiel kwiatowa. Już brzmi ciekawie nieprawdaż? Prócz tego relaksujący masaż w blasku świec z relaksującą muzyką w tle. Natomiast jeżeli wolicie przyjechać razem z dziećmi to dobrą propozycją będzie pakiet "Rodzinna frajda", w ramach którego możecie cały dzień korzystać z basenu, jacuzzi i sauny. Oprócz tego dla mamy właściciele hotelu zaoferują zabieg nawilżający na twarz, a dla taty masaż kręgosłupa do tego zniżka na posiłki w restauracji. Są też oferty dla osób samotnych albo pań, które chciałyby przyjechać z koleżanką. Na przykład pakiet "Błogi relaks" z całodniowym pobytem w strefie wellness. W tym masaże i także rabat do restauracji.

Dla osób szczególnie wymagających można polecić niezwykle rytuały takie jak między innymi "Rytuał Bogini Róż" z pilingiem całego ciała, okładem różanym i płatkami róż w specjalnej folii która Was otoczy na całe 30 minut. Jest też "Rytuał Królowej Marii", "Rytuał Kasztelana" i sporo innych atrakcji. Jakich? Sprawdźcie najlepiej sami na stronie hotel spa na pomorzu.

Nie zapomniano także o Waszych dzieciach, dla których proponuje się na przykład "Masaż dla Książąt i Księżniczek". Może być także masaż czekoladowy. Istnieje również możliwość zorganizowania w tutejszym spa wieczoru panieńskiego z całą strefą wellness na wyłączność.

Dlaczego jeszcze warto przyjechać do zamku w Gniewie?

Przyjeżdżając do hotelu - zamku w Gniewie możecie połączyć relaks z niezwykłą lekcją historii. Na przykład kiedy w tym samym czasie odbywać się będą inscenizowane rycerskie turnieje. W bazie noclegowej jest 250 komfortowych miejsc. Czekają też na Was kręgle, kawiarnia, rycerska karczma, restauracja. Wasze dzieci pobawią się w przygotowanej specjalnie dla nich sali zabaw nazwanej "Pysiolandia". Możecie też zwiedzić zamek z przewodnikiem, dowiedzieć się co nieco o Krzyżakach i życiu w czasach średniowiecza. A wokoło rozlegają się wspaniałe krajobrazy, jest możliwość urządzenia wycieczki rowerowej albo też rejs gondolą po Wiśle.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Pumps

Rozmawia rosyjski żołnierz z amerykańskim. Amerykanin chwali się jak to u nich jest dobrze w armii, że mają dobry sprzęt , że dobrze ich szkolą itp. Aż doszło do tematu "wyżywienie". Amerykanin mówi , że oni dostają dziennie równowartość 8 tys. kalorii. Na to Rosjanin:
- Kłamiesz! Żaden człowiek nie zje dziennie 30 kilogramów ziemniaków!

~Riveter

W czasie pomarańczowej rewolucji putin dzwoni do sztabu Juszczenki i mówi, umożliwimy wam przejęcie władzy, ale musicie nam dać Lwów i Kijów.
W sztabie lekka konsternacja, po chwili odpowiadają:
- Ok, damy wam kijów, ale lwów musicie sobie sami nałapać.

~Athena

Podchodzi facet do warsztatu samochodowego.
- Czy mógłby mi pan przekręcić licznik?
- O ile chce pan zmniejszyć? - pyta mechanik.
- Nie, ja chcę zwiększyć!
- O przepraszam pana posła, nie poznałem!

~Bogini

Dlaczego aktualny premier Polski jest kawalerem ?
- Bo prezydent RP zabral mu najladniejsza Polke.