Szef związku sportowego nagrodzony przez władze Powiatu Stalowowolskiego

Image
Mirosław Orłowski otrzymał podziękowania od Zarządu Powiatu Stalowowolskiego za wieloletnią pracę na rzecz upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz działalność w Powiatowym Szkolnym Związku Sportowym w Stalowej Woli.

Mirosław Orłowski działał w Powiatowym Szkolnym Związku Sportowym od początku jego powstania, a przez 15 lat pełnił funkcję przewodniczącego oraz organizatora szkolnych imprez sportowych. PSZZS to jedna z ważnych organizacji, bowiem sport szkolny jest pierwszym etapem kariery sportowej dla wielu przyszłych zawodników. To również cała sieć rozgrywek, zawodów, które stwarzają dzieciom i młodzieży właściwy rozwój fizyczny, a w tym wieku jest to rzecz fundamentalna.

To dzięki takim ludziom, związek mógł w pełni realizować swoje cele przyczyniając się do realizacji bogatego programu imprez i zawodów sportowych, umożliwiających wszystkim uczniom aktywne uczestnictwo w życiu sportowym szkół i udział w zawodach.

– W imieniu Zarządu Powiatu Stalowowolskiego dziękuję za ogromne zaangażowanie w rozwój sportu szkolnego i przyznaję panu nagrodę specjalną, która jest wyrazem szacunku i uznania dla pana ofiarnej działalności. Jednocześnie życzę panu realizacji wszystkich przyszłych zamierzeń, dalszego działania może na innej niwie, a w życiu osobistym przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności – mówił starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny.

Mirosław Orłowski zapewnił o swojej dalszej pomocy związkowi, zaznaczał jednocześnie, że organizacja zawodów sportowych dla młodzieży musi być kontynuowana, gdyż to tu stawiają swoje pierwsze kroki sportowcy, którzy potem osiągają najwyższe wyniki w sporcie zawodowym, jak chociażby lekkoatletka Joanna Jóźwik.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Calypso

Podchodzi facet do warsztatu samochodowego.
- Czy mógłby mi pan przekręcić licznik?
- O ile chce pan zmniejszyć? - pyta mechanik.
- Nie, ja chcę zwiększyć!
- O przepraszam pana posła, nie poznałem!

~Geisha

W czasie pomarańczowej rewolucji putin dzwoni do sztabu Juszczenki i mówi, umożliwimy wam przejęcie władzy, ale musicie nam dać Lwów i Kijów.
W sztabie lekka konsternacja, po chwili odpowiadają:
- Ok, damy wam kijów, ale lwów musicie sobie sami nałapać.

~Anomoly

Rokita spotyka Romana Giertycha i mówi:
- Widziałem ostatnio twojego ojca.
- Mojego ojca? Gdzie?
- Na liście Wildsteina.

~Lotos

Jak nazywa się filipińska choroba byłego prezydenta?
- C2H5OH

~mieszkaniec

Kiedy napiszecie o podwyżkach pensji prezydenta, starosty i innych nierobów tzw "radnych" ?

~T. Ch.

Gratulacje , Panie Mirku. Zasłużył Pan na takie uznanie, za wielkie zaangażowanie na rzecz sportu szkolnego w Stalowej Woli.