Jak przekonać rodzica do domu opieki?

Materiał zewnętrzny Image

Villa Trojany to prywatny dom seniora w niedalekiej odległości od Warszawy. Znajdą tu spokój i całodobową opiekę osoby starsze, które szukają przystani na ostatnim etapie swojego życia. Jak przekonać rodzica do domu opieki? Dlaczego Villa Trojany to najlepsze miejsce dla seniorów? Warto poznać to wyjątkowe miejsce z profesjonalną opieką dla osób starszych.

Prywatny dom seniora Warszawa

Prywatny dom seniora w Warszawie zapewnia profesjonalną, całodobową opiekę osobom, które borykają się z różnego rodzaju schorzeniami i niepełnosprawnością. Chorobami przewlekłymi, powikłaniami po udarach, zawałach serca i wylewach są obarczone starsze osoby, które wymagają więcej troski. Fachowy personel zatrudniony w prywatnym domu seniora troszczy się o zdrowie pensjonariuszy. Zapewniona jest najlepsza z możliwych, całodobowa, profesjonalna opieka. Do dyspozycji cały czas znajduje się lekarz, pielęgniarki, opiekunki, masażysta oraz fizjoterapeuta. Można więc szybko reagować w nagłych przypadkach, ale też zapewnić rehabilitację i zatroszczyć się o jakość życia pensjonariuszy. O tego typu opiekę trudno w warunkach domowych.

Prywatny dom spokojnej starości z doskonałą opieką medyczną

Osoby starsze mogą korzystać z wielu udogodnień, które są dostępne na miejscu. Należą do nich regularne ćwiczenia rehabilitacyjne, szczególnie pomocne w powrocie do zdrowia po udarze, czy wypadku. Pod okiem fachowych opiekunów osoby starsze wykonują ćwiczenia dopasowane do stanu zdrowia i możliwości. Prywatny dom spokojnej starości posiada na miejscu gabinet lekarski oraz dobrze wyposażoną salę rehabilitacyjną. Pod względem opieki medycznej miejsce jest doskonale zorganizowane i w pełni przygotowane na zaopiekowanie się osobami starszymi. Może ten argument przekona rodzica do pobytu w prywatnym domu opieki?

Zdrowa dieta i pełnowartościowe posiłki

Seniorzy często narzekają na problemy trawienne. Lekarze przepisują dietę i zalecają trzymania się zasad zdrowego żywienia bez nadmiernego obciążania jelit. Personel, który obsługuje kuchnie i jadalnię w prywatnym domu spokojnej starości dba, by pensjonariusze mieli dostęp do pełnowartościowych, lekkostrawnych posiłków. Codziennie przygotowuje zdrowe, naturalne dania oraz stara się dopasować dietę do indywidualnych wymagań pensjonariusza, a także wskazówek lekarza.

Prywatny dom opieki z malowniczym ogrodem w spokojnej okolicy

W Villi Trojany mieszka około 70 pensjonariuszy. Seniorzy lubią w słoneczne dni spędzać czas na świeżym powietrzu. Prywatny dom opieki stworzył doskonałe warunki do przechadzek w malowniczym ogrodzie, otaczającym willę. Wygodne ścieżki, alejki oraz ławeczki zachęcają do relaksu i spotkań w otoczeniu roślin. Gdy pogoda dopisuje, można skorzystać z ogrodowej altanki i schronić się przed słońcem.

Ogromnym atutem prywatnego domu seniora jest położenie blisko Warszawy. Villa Trojany znajduje się w cichej, spokojnej okolicy i otoczona jest polami i lasami. Jednak na tyle blisko miasta, że można tu szybko dojechać ze stolicy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =