Wychowanek Stali strzela dla kadry

Image

We wtorek reprezentacja Polski U-21 rozgrywała na stadionie Cracovii Kraków szóste spotkanie w eliminacjach młodzieżowych mistrzostw Europy.

Zespół prowadzony przez trenera Macieja Stolarczyka, po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie nad Niemcami (4:0), tym razem pewnie pokonał na własnym boisku reprezentację Łotwy 5:0. Świetnie w biało- czerwonych barwach zaprezentował się wychowanek Stali Stalowa Wola Kacper Śpiewak, który obecnie występuje w ekstraklasowym zespole Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Kacper rozegrał 43 minuty z orzełkiem na piersi i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców (45 i 63 min.).

Kacprowi gratulujemy serdecznie pierwszych goli dla reprezentacji. Jednocześnie życzymy jemu i nam by tych goli było coraz więcej.

Warto również dodać, że do kadry U16 został powołany również inny wychowanek Stali, Bartosz Pioterczak, który nie tak dawno zadebiutował w pierwszym zespole zielono- czarnych.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kibic

Do kibic, nie masz pojęcia o czym gęgasz. Każdy klub sportowy i nie tylko piłki nożnej ale wszystkich dyscyplin sportowych marzy aby wychowankowie robili karierę. A dlaczego bo jak chłopak się wybije ponad przeciętność to kluby na nim zarabiają wielką kasę. Tylko ci wychowankowie po dostaniu szansy na grę nie prezentują poziomu zawodowego a jedynie amatorski. A wszystko przez Konio Bicie [ jeśli wiesz co mam na myśli], używki [papierosy , piwo, alkohol czy trawka]. A czasami przez utratę zdrowia trzeba sobie dać spokój z piłką na wyższym poziomie [CEBULA z naszych wychowanków]. Ilu ostatnio chłopaków ze STALOWEJ WOLI gra na poziomie choćby 3 ligi? Jedynie ci z wiosek robią jakąś karierę.[ STELMACH, MISTRZYK, ŚPIEWAK czy nasz bramkarz z SÓJKOWEJ ].

~franca

Ani grosz sie nie nalezy tym obibokom z klubu ,za co ? za to ze mial talent i nieciecza go wyszlifowala?

~kibic

bez jaj panowie... zaledwie dwa razy piłka odbiła się od gościa we właściwym kierunku i jak na razie tyle... całe tysiące chłopaków w tym wieku w tym kraju poszło na zmarnowanie bujając się później po ligach podwórkowych...polska myśl szkoleniowaumiech

~jasio

A NIE MOzna by tak wszystkich spszedac irazem z podgrzewanom trwakom

~Olo

A to takie interesy robi jak robili gdy ojciec przestał pracować w hucie i zaczęli handlować warzywami haha ciągle tyły gdy inni kosili kasiorę taki robili biznes !

~Jacek

Pytaj Fabianowskiego , który podpisywał z nim umowę

~KIBIC

Nasz wychowanek został sprzedany do NIECIECZY za 75 tysięcy złotych a NIECIECZA sprzeda go do zachodniej Europy za kilkanaście milionów EURO. Tacy znawcy mają coś do gadania w naszym klubie. To tak jak LEGIA WARSZAWA nigdy nie poznała się na talencie LEWANDOWSKIEGO i przeszło im koło nosa kilkanaście milionów EURO za transfer do NIEMEIC tego najzdolniejszego piłkarza w dziejach POLSKI. Ciekawi mnie czy pseudodziałacze STALÓWKI zrobili aneks do umowy sprzedaży K.ŚPIEWAKA , że w razie jego sprzedaży do innego klubu STALÓWKA dostanie z tego przynajmniej 10 procent .

~Mieszkaniec

Życzymy sukcesów