Awans Stali

Stal Stalowa Wola w środowe popołudnie rozgrywała spotkanie 1/2 Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Ich przeciwnikiem był zespół prowadzony przed dawnego zawodnika zielono- czarnych Marka Kusiaka. Mowa tu o zespole Sokoła Kamień, który był gospodarzem tego spotkania.

Zespół z Kamienia, mimo iż nie był faworytem tego spotkania, postawił wyżej notowanemu przeciwnikowi trudne warunki. Pierwsze 45 minut było dość wyrównane, z lekką przewagą Stali, która częściej była przy piłce. Podopieczni trenera Łukasza Berety mieli jednak problemy ze stwarzaniem sobie klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Do przerwy utrzymał się wynik 0:0.

W drugiej części spotkania Stal Stalowa Wola zdołała osiągnąć nieco większą przewagę, którą zdołali udokumentować zdobyciem bramki. W 76 minucie gola na wagę zwycięstwa i awansu do kolejnej fazy Pucharu Polski zdobył Kamil Radulj, który wszedł na boisko w drugiej połowie. Stal ostatecznie pokonała zespół Sokoła Kamień 1:0 i awansowała do finału okręgowego Pucharu Polski, w którym zmierzy się z zespołem LZS Zdziary.

03.11.2021 Kamień godz. 14:00

Sokół Kamień 0:1 Stal Stalowa Wola

Bramki: 76’ Radulj

Stal: Wietecha, Wojtak, Pietrzyk, Kiełbasa, Hudzik, Cukrowski, Drobot, Lebioda, Jakimiuk, Jopek ©, Żelisko

Rez: Smyłek, Khorolskyi, Grabarz, Świderski, Wojtysiak, Radulj, Duda

~Obserwator

Jaka twarz takie imie.....proste.

~hahaha

urban masz na imie gonzo? no nawet ci do twarzy takie imie pasuje......umiech

~dojna zmiana+

Gonzo pewnie że wygrają.Muszą wygrać.Sfałszują ,bo dobrze wiedzą że w razie przegranej pójdą siedzieć.

~Gonzo

Komentarze są mocne,ale wybory je zrewidują, myślę że Lucjusz i spółka oszołomów niekompetentnych wygrają wybory.
Takie Miasto, już prawie Wielowieś

~Kajfasz

Tak zwani kibice siedzą cichutko. Dostali kantorek, mają bębenek . Raz na jakiś czas zbiorą psią karmę i cieszą się z meczów z lzs-ami chwaląc Lucjusza

~andrzej

lzs zdziary szacun!!! och stalowo wolo , czy my nie mamy już honoru?

~jasio

a moze by tak zmienic nazwe na LZS

~Kibic 4

Wietecha, bohaterem meczu, mimo tak sędziwego wieku, nie puścił gola, brawo. Musi pójść w ślady Ożoga i grać min do 55 lat.

~lolo

O ciec kibic sie odnalazl ,gdzie twoj komentarz po batach z WOLKA PELKINSKA pieknie amatorzy zlali dup.ko pseudopilkarzom zawodowym ,cala pilkarska polska sie z was smieje do tej pory ,a my mieszkancy sie musimy wstydzic za ten smieszny zawodowy klubik.

~kibic

Oj już wiadomo , że hejterzy na KO. LANACH będą przepraszać naszych zawodników już po zakończeniu tej rundy.

~KIBIC

Chcę tylko wszystkich zawiadomić , że SOKÓŁ KAMIEŃ to jedna z najlepszych drużyn w 4 lidze. Obecnie zajmuje 3 miejsce w tabeli ze stratą 2 punktów do lidera 4 ligi. W tej drużynie gra kilku naszych zawodników którzy już grali w polskiej 1 lidze. Mowa tu o naszych wychowankach szkoda, że dziś nie grają dla STALÓWKI. Każde zwycięstwo bardzo cieszy każdego prawdziwego kibica STALÓWKI. Jeszcze aby w TARNOWIE wygrali w najbliższej kolejce to będzie super sprawa i pierwsze miejsce w tabeli 3 ligi do wiosny.

~pilka nozna

hahhahha sokól kamien AWANS STALI hahaha

~wacek dziura

zlikwidowac ten smieczny tabor cyrkowy w to miejsce wprowadzić amatorski klub San Rozwadów!!!!!!!

.
przypomnijcie, ile ten cyrk pod tytułem PSA STAL nas kosztuje?? 2,5mln???
i Sokół Kamień ???

~Kajtek

Czytam: "awans Stali", myślę sobie, rozjechali Lecha Poznań albo Legię Warszawa. Klikam ... a tam Sokół Kamień smiech2 smiech2 i to na dodatek wymęczona buła smiech2

Wynik byłby pewnie inny jakby kamienioki nie były po nocce w Stalszmicie albo się tak ostro nie nawadniali dzień wcześniej smiech2 smiech2 smiech2

~Smoliwąs

- Skundżeś? - Z Kamienia. - To pożycz grzebienia.

~Toja

Szkoda,że nie było dogrywki i karnych.Może byłyby to pierwsze karne w Kamieniu i bardzo prawdopodobne,że Sokół by wygrał. Sęk ju wery mać.

~Tyt

Liga najważniejsza

~były kibic

Kamień , Ździary , ja pier...ole same sukcesy ...

~Diego

Powrot do II ligii wiedzie przez mękę.

~wilk

Teraz LZS Zdziary na rozkładzie.

~rover

No jest jest się z czego cieszyć. Stal Stalowa Wola - Sokół Kamień. Duża klasa. Nie ma co.

~Mieszkaniec

LZS Zdziary... W końcu stadion będzie w pełni zapełniony. Wszak drużyna z górnej półki.

TylkoZKS

Za pana prezydenta Andrzeja Szlęzaka była 1 liga i zwycięstwo w pucharze z Lechem Poznań.
A za obecnego mamy 3 ligę i zwycięstwo w pucharze z Sokołem Kamień.
Czujecie tą różnicę?

Pepsi

DUMA!

~LSuarez

I to wszystko za 5 baniek (w samym tym sezonie) podatników.!

TylkoZKS

NADBEREŻNY podaj się do dymisji! 200 mln zadłużenia, katastrofa demograficzna, brak nowych mieszkań, fabryka maseczek itd.

~Burmistrz

Zmienić Kudłatego i po 3-4 latach będzie 2 liga

~jan

.....finał wojewódzki ! ? .... pewnie taki sam jak poprzedni, U SIEBIE Z WISŁOKĄ DĘBICA .... niektórzy maja krótką pamięć ....